register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu  
Poster Message
CEC66
 
kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu
Tere kõigile.

ühe auto saaga ( pikk ja piinarikas ) peaks nüüd siis ka positiivselt lahenema. Nimelt tänu Cadillac klubi aktiivsusele ja eriti Martini tegevusele ( minu kõige sügavamad kummardused ja suurimad tänud Sulle ) jõudis eile õhtul koju kaua aega kadunud olnud Cadi :).
Tuleb tunnistada, et olin juba igasuguse lootuse kaotanud ja leppinud selle valusa ja kuluka õppetunniga - kuid siis juhtus ime. Helistas Martin ja telefoni kõne tulemus on mu õuel!

Kindasti hoian teid kõiki kursis asjade edasise käiguga, kuid oluline mida ise õppisin - veel leidub HÄID INIMESI :) ja see tähendab, et kõik ei ole veel kadunud.

Margus

____________________________
Elcamino Classic 6.6 '75
Bel Air ' 58
23.04.2010 at 17:28
Riho
kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu
Kena kuulda, et asjad lahenevad positiivselt.
Kui saad, viitsid võiks loo pikemalt ka kirja ehk panna - teistele õppematerjaliks?


Keps kotti!
23.04.2010 at 17:38
rescue
 
kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu
mm...ega saladus pole kui tekib uudishimu selle vastu mis selle autoga siis oli?
23.04.2010 at 19:18
CEC66
 
kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu
Ja, see mul plaanis oli, kuid praegu veel vara - vaja mõned asjad korda ajada ja siis saab kogu toimunut juba laiemale ringile tutvustada.


____________________________
Elcamino Classic 6.6 '75
Bel Air ' 58
23.04.2010 at 23:22
tqhq.ee foorum : Autod : kadunud poeg tagasi kodus - Cadi Eldoraado lugu  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.