register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln Versailles 1977  
Poster Message
MENT_GORILKA
Lincoln Versailles 1977
Ahhoi tikutaku rahvas, täitsin nüüd siis Minskis kergeltantud lubaduse, et järgmine kord enam ei tule oma masinata;) Lincoln Versailles, 1977, Sakust Tartusse sõites küpses vasak esilaager poolel teel ära, kurat, vaseliinipurk jäi kah koju...:) nii et nüüd on siis mul üks "vanakene" oma hoolealla võetud, kirjutage palun infot, kus Tartus kõige asjalikumat teenendust sellisele masinale saab, nii igapäevahoole, varuosad, tõsisem remont jne. Kõikvõimaliku info eest olen tänulik!!! Järgmisel (Eesti vms) üritusel võimalusel kohtume!!!!!Uued postitused esimesel võimalusel!
PS! Autoregister ütleb, et Eestis on see ainueksemplar, ei tea, kas nutta või naerda;)

Lisan nüüd ka pildilingi uue armastuse kohta
http://nagi.ee/photos/antsuke1/15212687/

____________________________
:hail
02.06.2010 at 12:34 1 edit. Last edited 04.06.2010 at 01:11 by MENT_GORILKA
MENT_GORILKA
Lincoln Versailles 1977
nonii, küsimus jääb endiseks...kes sel aastal Minskis käis, teab, millest jutt, aga ikkagi ootan asjalikke kommentaare minu esimesele postitusele...või peab siin saidil olemiseks mingi "rebaste" protseduuri läbima, et tegijad vaevuksid vastama?
14.06.2010 at 17:24
Bikerman
 
Lincoln Versailles 1977
uuena ja veel sellise kasutaja nimega pole sugugi ime,kui keegi sulle ei vasta.Saa sa nüüd aru ...oled sa " ment või gorilla"-või äkki mõlemad...
Aga autot vast Tartu TOP PARTSis peaks küll saama remontida.Rattalaager küll kõigeväiksem mure-enne kinnijooksmist peaks ikka ulguma nii et kõrval valus.
Ei tohi asju lihtsalt niikaugele lasta.
14.06.2010 at 22:26 2 edits. Last edited 14.06.2010 at 22:27 by Bikerman
MENT_GORILKA
Lincoln Versailles 1977
Tänud vastuse ja nõu eest!!! Ei unnanud nii et kõrvadel valus...mingi hetk hakkas selline raksumise taoline heli, mis aeg-ajalt kadus ja siis üha tihedamaks muutus, oleks edasigi sõitnud, aga pidasin kinni ja siis sõbrapoiss kuulas ning saime aru, et midagi on korrast ära...hea veel, et õigel ajal sõit lõpetatud sai, muidu oleksid kahjud ilmselt suuremad olnud...
15.06.2010 at 22:20
F1ERO
Lincoln Versailles 1977
ILUS AUTO!!!

Omal kogemus paugust mineva rattalaagriga. Kord rekka möödasõidu ajal mõtlesin, et hullult rekka rehvid undavad. Kui rekka mööda sai, sai undamisest ragin... rattalaager... oma auto all... :)

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
04.07.2010 at 09:22 1 edit. Last edited 04.07.2010 at 09:23 by F1ERO
Harry_R
Lincoln Versailles 1977
quote:
Bikerman: uuena ja veel sellise kasutaja nimega pole sugugi ime,kui keegi sulle ei vasta.Saa sa nüüd aru ...oled sa " ment või gorilla"-või äkki mõlemad

Aga mis sellel vahet on, kumb ta on? :D
See on mu enda kogemus, et ega esmastele postitajatele siin ei vaevuta vastama, olgu ta nimi mis iganes.
Blazeri tausta uurides sain ma oma teemasse 0 vastust, kuigi mu kasutajanimel ei tohiks midagi viga olla, kuid samas peaks siin olema inimesi, kes selle auto kohta teavad.
04.07.2010 at 22:21 1 edit. Last edited 04.07.2010 at 22:23 by Harry_R
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln Versailles 1977  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.