register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Shortbeded chevy....  
Poster Message
Trammijuht
 
Shortbeded chevy....
Nii....

Kas kellelgi on vastuväited miks ma ei saaks võtta üht blazer K-5 raami ja kasti
ning oma pika kastiga C-10 teha lühikese kastiga C-10ks

ehk viskaks kogu oma nodi ymber blazeri lühikesele raamile ja teeks madalaks, lyhikeseks ja tagaveoliseks....
25.07.2010 at 00:17
MiL472
Shortbeded chevy....
Asjatundmatuse ja toore jõuga on kõik mehaanikaprobleemid lahendatavad:)
25.07.2010 at 00:41
Trammijuht
 
Shortbeded chevy....
kysimus tegelikult suht konkreetne...
kas 81 aasta c-10 tagasild ja esimesed õõtsad lähevad blazeri raami kylge jne, küsimus yldine sellepoolest, et äkki kellelgi on mingeid konkreetseid vastuväiteid miks ei peaks saama...
25.07.2010 at 00:59
90Deville
 
Shortbeded chevy....
Lihtne vastus on et ei lähe, blazer ju 4x lehtvedru ja raam teine täiesti mu mäletamist mööda.
Ja mis möte sellel ka oleks, vöid blazeril kuudi maha tösta ja ongi shortbed, vöi very shortbed kastikas valmis....
Samuti peaks tagasild sutsu teise ehitusega olema, niiet ehkki kaudselt ühesugused autod on vahesid siiski küllaga.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 06:39
Trammijuht
 
Shortbeded chevy....
Njaa seda ma kartsin ka, teadsin jah et blazeril mõlemad talasillad, et võib tekkida probleemi,

mõte oleks tegelt selles et ma ei näe eestimaa pinnal et kellelgi oleks pakkuda lühikest raami ja kasti,
kuudita blazer jääb jah shortbed aga kõrge jne...
idee on ikka selles et tahax, madalat, lühikest, tagaveolist shortbed chevy...

või on kellelgi pakkuda lyhikest kasti ja raami???
25.07.2010 at 09:31
90Deville
 
Shortbeded chevy....
Ega neid siin liigapalju olnud pole, sepa kunagine sinine, siis kollane ja löpuks avariiline custom deluxe on ainus mis endale pähe turgatab.
Blazerit on ka ainult tagavedust olemas, küll eestis jällegi ei tea.
Ainult raami ilmselt veidi raske leida küll, shortbedid lähivälismaal, ntx rootsis, ehitatakse reeglina stepside kasti peale ümber ja siis maksavad nad mucho dinero.
2vedu blazereid on seal küll liikvel suht palju.
Kasti saab ilmselt piisava tahtmise korral ise lühemaks teha.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 11:24 1 edit. Last edited 25.07.2010 at 11:25 by 90Deville
tfr
 
Shortbeded chevy....
quote:
90Deville: Kasti saab ilmselt piisava tahtmise korral ise lühemaks teha.

Raami ilmselt samamoodi?
25.07.2010 at 11:38
90Deville
 
Shortbeded chevy....
Raami ilmselt pole nii lilleline lühemaks teha, sest vaja on tagasilda ettepoole tuua, see aga pole nii lihtne.
Raam läheb sillakohal körgemaks, seda kohta oleks siis nagu vaja ettepoole tuua, selleks tuleks raam eestpoolt pooleks löigata a see pole hea möte.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 12:06
Astro SS
Shortbeded chevy....
Raamilt jupp välja võtta pole küll kosmoseteadus................

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
25.07.2010 at 15:12
90Deville
 
Shortbeded chevy....
No paku siis inimesele sellist teenust, kui tal huvi on....enda autol ma ei tahaks sellist asja näha raamil.
Samas jah, mingid ilmselt pooled kallurid ja kraanaautod vabariigis söidavad lapitud raamidega ringi, niiet mis see tükk väljajätta halvem on.....
Kosmoseteadust polegi olemas sellise aastaarvuga masinatel, köike on vöimalik piisava tahtmise korral teha, iseasi mis möte sellel on.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 15:38
Trammijuht
 
Shortbeded chevy....
:D Teenust ei taha ja ise ka raami lõikama ei hakka . (punkt)

Nagu ma aru saan siin mõnede piltide sirvimisest siis blazer ei tähendagi mitte 4vedu vaid hoopis seda, et blazeril on üks tervik kere kus polegi nagu eraldi kasti.

ja stepside kastist ma ka huvitatud pole, kunagi alguses oli kyll et OOOOHH, aga siis kui vaatama hakkad siis noh (maitse asi) ega ikka ei sobi 1950ndate kast kandilise kabiini taha....

ühesõnaga selle teema mõte oligi teada saada kas on lihtsalt varianti et teha blazerist lyhike kastikas ja see on nyyd selge....
selle rellaka/keevituse viisi jätan selle autoga proovimata, tänud pakkumast.

OT: Minge ujuma, hea on!
25.07.2010 at 18:55 1 edit. Last edited 25.07.2010 at 19:12 by Trammijuht
90Deville
 
Shortbeded chevy....
http://www.blocket.se/uppsala/Chevrolet_Blazer_78_28599123.htm?ca=11&w=3

See peaks olema 2vedune blazer.
Üldiselt oled nende erinevusest öieti aru saanud, ma ei tea täpselt aga arvan et blazer on shortbed kastikast veel lühem kokku.
Sel juhul ei saa neil nagu sama raam olla, a krt sedateab....

Ujumas käidud!

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 19:16
Astro SS
Shortbeded chevy....
quote:
90Deville: No paku siis inimesele sellist teenust, kui tal huvi on....enda autol ma ei tahaks sellist asja näha raamil.
Samas jah, mingid ilmselt pooled kallurid ja kraanaautod vabariigis söidavad lapitud raamidega ringi, niiet mis see tükk väljajätta halvem on.....
Kosmoseteadust polegi olemas sellise aastaarvuga masinatel, köike on vöimalik piisava tahtmise korral teha, iseasi mis möte sellel on.
Teatud marki kastikate tehase raamatus on isegi step-by-step juhised raami osade vahetuseks .....:rolleyes


Kas tahad,et postitan siia?


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
25.07.2010 at 20:09 1 edit. Last edited 25.07.2010 at 20:10 by Astro SS
90Deville
 
Shortbeded chevy....
Miks mitte, saavad köik targemaks

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.07.2010 at 20:22
Daniel
 
Shortbeded chevy....
kastika ja Blazeri raamid on erinevad ning Bazeril on lyhem teljevahe kui lyhikesel kastikal.
Blazeri kere ja kast on jah yhes tykis ja kui kuut maha visata siis tagumist vaheseina pole ( seda saab kyll eraldi kui aftermarketi juppi osta - haruldane aga mitte võimatu )
ja ongi kastikas ainukese vahega et taga luugi sees on klaas.

Aga isekysimus on et MIKS eelistada 2wd kastikat 4wd blazerile ... arusaamatu - mõlemad võib nii madalaks lasta kui fantaasia võtab - aga lihtne töö pole kumbki.
29.07.2010 at 09:57
Trammijuht
 
Shortbeded chevy....
Miks eelistan 2wd 4wdle on selles et ei tunne vajadust chevy kui maasturi järgi (....Land Rover) ning ei taha liigselt kolisema omale sinna vahekasti ja esisilda, ühesõnaga et oleks hästi lihtne tagaveoline auto ja ega muud põhjust polegi.
Aga sellega on ka kõik selge kuna blazerit ostma ei hakka kuna c-10 juba olemas ja las ta olla pikk pealegi... (no vähemalt esialgu)
29.07.2010 at 21:25
tqhq.ee foorum : Autod : Shortbeded chevy....  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.