register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.  
Poster Message
Andrew87
'88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.
Sai siis soetatud 1988 aasta Buick Regal kodanik Kiilaka käest, kes omakorda soetas selle vist kunagi ammu kodanik OLDS-i käest. Auto hetkel valget värvi, enamuste elektrilisadega, tundub, et isegi konditsioneer on sees. Enda vana BMW müüki, mille ainueesmärgiks oli soetada endale see Buick, ma ei kahetse hetkekski. Kui autot esimest korda vaatamas käisin oli ta suhteliselt õnnetus seisus, esiklaas sees, kapott kõver, rooste vahtis siit ja sealt vastu. Tänaseks on autol ees uus esiklaas, uus aku, sest vana sai autot liikuma pannes kogemata maha tapetud, samuti on kapott nüüdseks rohelist värvi ja enam-vähem korralik

Üllatusi on olnud ka üht teist, näiteks suunatuled töötavad siis kui tahavad, tagumine parempoolne piduriketas lõpetas täna omavoliliselt koostöölepingu ja tuli lihtsalt küljest lahti, käigukastiga on mingisugune jama ning mootor väriseb natuke liiga palju. Plaanidest hetkel väga suure suuga ei räägi, aga kogu projekt peaks lõppema siis kui masin on ideaalkorras kontfödeka logode ja lipuga ning mattmusta värvi. Ise ma julgen seda nimetada tulevaseks Buick Ratgaliks. Pildid ja jooksev info auto kohta lähitulevikus. Samuti, kui kellelgi kunagi on jäänud Regali juppe kuskilt garaazi alla jäänud siis pakkuge julgesti, kunagi ei tea, mis väib ära küljest kukkuda ja uue leidmine on paras peavalu.

____________________________
Ega loll pole see kes ameerika auto ostab, vaid see kes küsib:"Misassja sa ostsid sellise raha eest sihukese auto vä"
03.08.2010 at 19:56
Andrew87
'88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.
Mootori värinast sain lahti, ei uskunudki kohe kui ilusti võib mootor käima hakata kui ühte silindrisse säde tagasi sebida :P

____________________________
Ega loll pole see kes ameerika auto ostab, vaid see kes küsib:"Misassja sa ostsid sellise raha eest sihukese auto vä"
06.09.2010 at 15:52
krooks
  
'88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.
Sumpsi oled korda teinud? Kanistris on bensiin igaks juhuks alati kaasas? Edu igatahes ja loodan, et buumeriajad on möödas...
Next step oleks siis õige otsa veoga V8.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
06.09.2010 at 16:09 1 edit. Last edited 06.09.2010 at 16:10 by krooks
karvake
 
'88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.
ploki kaasi vedeleb kahe mootori jagu mingi aju on ka kuskil ripakil
ploki kaaned olid yhel mootoril lihvitud madalamaks
08.09.2010 at 22:42
tqhq.ee foorum : Minu auto : '88 Buck Regal kolmveerandmootoriga.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.