register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks  
Poster Message
user
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
Laenaks prooviks Ignition Control Module, et tuvastada kas viga on selles vidinas. Hea oleks Tallinna lähedal.
Auto on 91.a Buick Park Avenue

Johannes
55558806
25.08.2010 at 18:35
Draal
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
Mis täpsemad sümptomid on ? Ma ise ajasin kah kuradi kaua oma 3.8 mootoril elektri kala taga ja pidin ka peaaegu uue süütemooduli ostma aga lõpuks selgus, et viga oli ühes selles klemmis millega süütepool ühendub süütemooduliga, painutasin toda millimeetri ja viga kadus, ehkki ma eelnevalt olin korduvalt süütepoole seal ringi tõstnud aga ikkagi enne korralikult ühendust ei andnud kui ühte klemmi painutasin. Mul andis siis kahte veakoodi, süütemoodul ja väntvõlli andur.



____________________________
Pontiac Fiero 2.8
Chevrolet Express 1500
31.08.2010 at 09:30
STW
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
quote:
Draal: Mis täpsemad sümptomid on ? Ma ise ajasin kah kuradi kaua oma 3.8 mootoril elektri kala taga ja pidin ka peaaegu uue süütemooduli ostma aga lõpuks selgus, et viga oli ühes selles klemmis millega süütepool ühendub süütemooduliga, painutasin toda millimeetri ja viga kadus, ehkki ma eelnevalt olin korduvalt süütepoole seal ringi tõstnud aga ikkagi enne korralikult ühendust ei andnud kui ühte klemmi painutasin. Mul andis siis kahte veakoodi, süütemoodul ja väntvõlli andur.



antud auto veakoode ei anna aga sümptom on see, et ühes pütis on säde väga nõrk ja pütt ei taha oma tööd teha.
31.08.2010 at 09:33
rescue
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
proovi selle vigaselt toimiva püti küünal mõne teisega ära vahetada ja vaata uuesti neid tulemusi, viga tundub ikka küünalde poole olema ;) poolide viga peaks kõrgetel pööretel sõites veakoodina välja tulema
31.08.2010 at 14:45
90Deville
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
Vabalt vöib süütepool läbi olla, kogemused olemas kus säde nagu oli aga pütt ei töödanud. Uue pooliga käis nagu antsu viiul.
Sama mootoriga siis tegu. See neil suht tüüpviga tundub olevat.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
31.08.2010 at 15:55 1 edit. Last edited 31.08.2010 at 19:02 by 90Deville
STW
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
quote:
90Deville: Vabalt vöib süütepool läbi olla, kogemused olemas kus säde nagu oli aga pütt ei töödanud. Uue pooliga käis nagu antsu viiul.
Sama mootoriga siis tegu. See neil suht ttüpviga tundub olevat.

Säde on juba enne küünalt kadunud, proovitud nii küünlaid kui juhtmeid vahetada, väidetavalt proovis AB ka poole vahetada (antud mudelil on kõik 6 pooli ühes tükis) ja sellest tulemust väidetavalt ei saadud. Nüüd olekski siis vaja ICM-i proovida, kuigi samas, kui säde on olemas aga liiga nõrk siis võiks vast ikka pooli või nagu eelpool pakutud ühenduse viga olla?

31.08.2010 at 18:01
90Deville
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
No siis kui poole on juba vahetada proovitud, ei jäägi nagu miskit muud ikkagi üle kui too ICM.
Oli teisel autol kah selline probleem, ja Icm'i vahetus aitas.
Lahka noid minivanne lammutavate kodanike kuulutusi, seal peaks sama asi olema.
On endal olemas üks tagavaraks küll aga kahjuks ei asu ei tallinnas ega vabariigiski niipea...

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
31.08.2010 at 19:06
user
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
tänud kõigile kaasa mõtlemise eest. Sain märteni käest "uue" ICM-i ja mootor töötab nagu muiste.

Siinkohal laidaks tiba AB-d, kes tahtis hakata ~15k eest mu buickile mootori remonti tegema. Selline diagnoos mind sinna tagasi eriti ei kutsu!!!

Johannes
02.09.2010 at 17:13
user
 
GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks
AB kiituseks niipalju, et vähemalt klienditeeninuds on neil tip top. Peale viimast postitust helistati ja vabandati. Väidetavalt olid ka nemad uut süütemoodulit proovinud, aga tulemust ei andnud. Sellest ka nendepoolne järeldus. Igaljuhul nende klienditeeninuds jättis kokkuvõttes enamvähem positiivse emotsiooni ja eks vigu juhtub kõigil. Tegijal juhtub nagu öeldakse.
10.09.2010 at 20:27
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : GM 3.8 V6 süütepool (Ignition Control Module) Prooviks  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.