register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : autotelk(garaaž)   1 2  
Poster Message
Jesper
 
autotelk(garaaž)
Ma arvan et kui sa selle kutiga ühendust võtad: http://usku.org/en/contact.html , siis kindlasti leiad mingi lahenduse, a'la tellid Soome netipoest sinna Jyväskylasse ja siis mingi hetk tuuakse Tallinna ära. Lahenduse hinda ei oska küll ennustada, aga kui kiiret pole, siis vast jääb mõistlikkuse piiridesse, mul mahtus see telk poepakendis parajasti Peugeot 206 sisse ära ja kaal oli ~100kg. Ehk kaubiku kontekstis mahub iga kell misiganes muu koorma jätkuks peale. See kehtib muidugi ka muude Soomes pakutavate variantide kohta.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.10.2010 at 12:41 2 edits. Last edited 15.10.2010 at 12:45 by Jesper
voy
 
autotelk(garaaž)
quote:
Fog: Mulle kohtkindlad asjad ei sobi hetkel, seega kuidas see asi soomest eestisse saada?


sellest telgist saad ainult hea karkassi,kate on kasutamiseks ainult 1-2 korda,sest õmbluse kohad hakkavad juba esimesel paigaldusel rebenema ja aknad lähevad külmaga puruks.Minu arvamus on ka see,et tehke endale sobivas mõõdus karkass ja kate tellige mõnest auto tente tootvast firmast_läheb paar ühikut kallimaks_aga kasutad aastaid.
18.10.2010 at 20:25
cipo
autotelk(garaaž)
Alates 4x7m kontsertlavade katted on tellitud vastavalt mõõtudele (pikkused, laiused, nurgad) Autokattest

Töö on olnud kiire, korralik ja mõistliku hinnaga: küll tuleb arvestada kattematerjali või konstruktsiooni valikuga: ega nende tugevamate katete all mingi suvaline alukant vastu ei pea.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
18.10.2010 at 21:12
tqhq.ee foorum : Vaba teema : autotelk(garaaž)   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.