register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '85 Chevy Van G20  
Poster Message
21ZIG
  
'85 Chevy Van G20
Mõtlesin, et teeks ka siis teema oma masina kohta. http://usaraud.ee/?id=5_5_20_836

Olen nüüdseks seda juba üle kolme aasta omanud ja väikest viisi ehitanud. Sai toodud soomest ning eelnevatel omanikel oli soov see kinniseks ehitada, seega sisust polnud midagi alles. Sellega seoses avanes võimalus ise põlve peal sisu ehitama hakata. Ei ole teab mis imehästi tehtud, aga algus seegi. Alati leidub midagi, mida vaja veel täiendada.

Selle suve suurem projekt oli mootori kap. remont. Sai vahetatud kõikvõimalikud tihendid, uued kolvirõngad ning plokikaaned lihvitud.
Pikemas perspektiivis on plaanis mootori poolt veel järgi aidata nagu teevad ka meie põhjanaabrid oma van'idega.
Samuti tahab armatuur uuesti riidega katmist katmist.

____________________________
Chevy van g20 '85 custom interior
Keep on vannin'!
07.11.2010 at 22:16
DevilDeVille
  
'85 Chevy Van G20
tagakardinad on asised :devil

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
07.11.2010 at 22:44
tfr
 
'85 Chevy Van G20
Ma loodan, et ma nüüd hingepõhjani ei solva, aga see sisuvärvide kompott jätab üldmulje nagu slaavi litsimajast :(

Väljast näeb igati soliidne välja.
07.11.2010 at 22:48
21ZIG
  
'85 Chevy Van G20
quote:
tfr: Ma loodan, et ma nüüd hingepõhjani ei solva, aga see sisuvärvide kompott jätab üldmulje nagu slaavi litsimajast :(

Väljast näeb igati soliidne välja.


Ei võta solvanguna, ega ta kahjuks nii välja kukkus jah. Tuttavad ka ütlesid et paras liikuv lõbumaja. Pilt muidugi natuke petlik ka. Reaalselt nii häiriv pole kui kõik muu kola ka sees. Aga eks ta omamoodi naljakas olegi. Kunagi nagunii uuesti ette võtan ja ümber teen. Nüüd aja jooksul targemaks jälle saanud.

____________________________
Chevy van g20 '85 custom interior
Keep on vannin'!
07.11.2010 at 23:36 1 edit. Last edited 07.11.2010 at 23:36 by 21ZIG
Koit
  
'85 Chevy Van G20
Oma silmaga sisse näind ja peab ütlema jah, et päriselus ta nii litsimaja välja ei näinud :)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
07.11.2010 at 23:41
21ZIG
  
'85 Chevy Van G20
Eks ta ole ajaga määrdund ja tuhmund. Need pildid päris siis tehtud kui ma alles valmis olin saanud.

____________________________
Chevy van g20 '85 custom interior
Keep on vannin'!
07.11.2010 at 23:55
tqhq.ee foorum : Minu auto : '85 Chevy Van G20  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.