register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice   1 2  
Poster Message
STW
Chevrolet Caprice
Milleks kiunuda? Eks inimesed üritavad kuidagi kaubale saada, kuulutuses on ju võimalik selgelt märkida, et ei ole huvi vahetuse vastu, või siis millise vahetuse vastu huvi on.
Eks ilmselt auto hind/tüüp ka mõnevõrra määrab huviliste ringi :)
Eks mullegi ole erinevatel aegadel erinevaid lahendusi pakutud, võimalus on ju lihtsalt eitavalt vastata või soovi korral ka vastamata jätta. Kunagi ju ei või teada, mis ehk huvitav tundub, sul ei ole ju müügi kuulutusele lisatud enese iseloomustust, kuigi piisaks ka oma soovide lahtikirjutamisest. Ei saa ju eeldada, et ostuhuviline on fakiir.
17.09.2011 at 12:06
lumeinimene
Chevrolet Caprice
Sõna kiunumine võiksid kasutada oma tutvusringkonnas mitte lihtsalt oma halba tuju ja tarkust välja elada.
17.09.2011 at 13:52
STW
Chevrolet Caprice
quote:
lumeinimene: Sõna kiunumine võiksid kasutada oma tutvusringkonnas mitte lihtsalt oma halba tuju ja tarkust välja elada.

Tuju päris hea muide, mis moodi siis seda tegevust kutsuma peaks? Soovid autot müüa, käesolevas foorumis kuulutust lugedes ei näe, et seal oleks kirjas, et vahetust ei soovi või, et soovin vahetada ainult X asja vastu. Inimesel ju ometi on õigus sulle sellisel juhul omapoolne pakkumine teha? See kuidas sa sellele vastad jääb juba sinu otsustada.
Isiklikult lihtsalt ei mõista, kuidas saab selline asi valmistada pahameelt säärasel määral, et sellest vaja kohe foorumisse kirjutada.

Olen ise elus hulga autosid müünud ja saanud ka väga huvitavaid pakkumisi. Osa ajavad naerma, teised jälle lõppevad tehinguga, kellelgi pole küll öelnud, et kuidas sa said arvata, et ma sellist tahan vms.
17.09.2011 at 14:11
lumeinimene
Chevrolet Caprice
Mul polegi siin foorumis vahetuse kuulutust aga leidsin auto 24st sellise kuulutuse.
17.09.2011 at 15:03
Harry_R
Chevrolet Caprice
quote:
lumeinimene: Müügikuulutuse peale tuleb ikka igasugu pakkumisi,motikas sebring ja lõpuks mingi mees arvas et,1000 eur on hea küll.lihtsam on vist gaasiseade maha võtta ja soomes arvele ja siis müüki.

Miks sa gaasiseadme maha pead võtma?
Ja üldse sina, 41 aastane mees, kui sa estoooniasse satud, siis kindlasti võta ühendust. :)
21.09.2011 at 22:02
cce
Chevrolet Caprice
quote:
[b]Harry_R:
Ja üldse sina, 41 aastane mees, kui sa estoooniasse satud, siis kindlasti võta ühendust. :)


Ja see sõnum ei sobi tegelikult üldse siia foorumisse

:D Mitte paha pärast,lihtsalt nalja tegi
22.09.2011 at 08:52
lumeinimene
Chevrolet Caprice
gaasitanklaid siin kahjuks pole ja kui keegi ära ei osta tuleb maha kruvida ja soome arvele.Ma ei suuda kohalikule ülevaatuse vennale selgeks teha mis see on.Need tahavad mingeid paigaldamise dokumente näha jne.Mina arvan et,olen selle auto kümnes omanik ja selliseid pabereid netu.Paigaldada oleks veel katalüsaator,esiklaasi mõraga peaks läbi küll minema.Vaadates kohalikke 400 eur autosid siis minu oma nagu uus ja lähevad ka ülevaatuselt läbi.Piloodi varras oleks ka vaja vahetada aga aega pole.Töökoha vastas on mingi usa autode töökoda,sõidetakse ikka lahedate autodega ringi.
22.09.2011 at 20:36
lumeinimene
Chevrolet Caprice
Kahjuks nüüd auto müüdud.Jääb soome ja võetakse gaasisüsteem maha.Kahju oli ikka küll,laps käib aknal vaatamas ja küsib kus meie auto on.Kui väheke jalad alla saab tuleb meie peresse jälle ameeriklane.
10.10.2011 at 17:10
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.