register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?   1 2  
Poster Message
Bikerman
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Platsil muidu pole ju viga,aga automüügiga jah seal nagu ei tegeleta-toomisega küll.Kui satud talvel sinna,siis autod kõik poolemeetrise lumekuhja all-vahest on lausa kiusatus vendadele tegevust leida ja paluda näidata seda autot "seal" ja "seda seal".Et autod saaks vähemalt pooletonnise raskuse katuselt ära.
Naljaks koht-aga,eks igaüks teeb nagu suudab...
13.02.2011 at 22:54
christian
  
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Ise ostsin paar aastat tagasi sealt hiiuautost ühe Jaaguar Sovereign-i
kuid siit teemast lugeda ja mujalt kuuldu kohta võtta siis joppas mul vist.
Kuna auto oli kaua seisnud ja ma ette ei teatanud, et tulen siis sain krokodillidega käivitamise au endale...
käis ilusti kohe alguses, kõik elekter töötas mida ei olnud vähe selles autos, soovitati isegi kohta kust sab TÜV-i osta8o
aga läks puhtalt läbi. (minu poolt valitud kohas)

13.02.2011 at 23:18
rivo09
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
quote:
Bikerman: Platsil muidu pole ju viga,aga automüügiga jah seal nagu ei tegeleta-toomisega küll.Kui satud talvel sinna,siis autod kõik poolemeetrise lumekuhja all-vahest on lausa kiusatus vendadele tegevust leida ja paluda näidata seda autot "seal" ja "seda seal".Et autod saaks vähemalt pooletonnise raskuse katuselt ära.
Naljaks koht-aga,eks igaüks teeb nagu suudab...


Ei tea kuidas viimasel ajal kuid mõned aastad tagasi üeldi lume kohta ,et tule kevadel ja mees ei olnud nõus isegi auto ust lahti tegema sest külm on väljas! Toimus see aasta viimastel kuudel s.t. kevadeni oli ikka mitu kuud.
13.02.2011 at 23:25
hotrod
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Ostsin kunagi sealt Ford Bronco 2'e. Hallikat tooni. Auto lisad ei vastanud müügikuulutuses olevatele. Mootor oli tuksis - seest roostes. Mootor vajas vahetust. Samuti oli ainult üks võti. Ning oli veel palju asju millega pead vaevata. Aku, kojamehed ja jalamatid esiteks. Ning hiljem kõik muud tehnilised probleemid. Mootor, kast ning veermik. Müüsin auto edasi ning maksin surnud hobust veel pool aastat :P

Vigadest õpitakse. Iga kord kui sealt mööda sõidan ajab see nüüd muigama. Süüdistan ennast, ise astusin ämbrisse selle ostuga. Aga ennekõike jah, tasub sealt ostetav auto üle vaadata korralikult, ning kui seisund ei vasta hinnale, siis tasub edasi otsida.

____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory
09.03.2011 at 21:35 2 edits. Last edited 09.03.2011 at 21:37 by hotrod
constrictor
  
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Tervist,

ise olen sellest kohast kaks autot ostnud.
Esimene Chr. Voyager 3,3 95 a nelivedu, nahksisu, kõik lisad. Väga hea ja puhas auto oli, kasutasin kusagil 3-4 aasta.
Teine 82 camaro Z28
http://usaraud.ee/carpic.php?id=5488
Auto oli (käigukangi mikrolüliti jupsis ja starter ei toiminud alati, väike kohendus - korras) ja on täiesti korras, mõni aasta tagasi kinkisin naisele.
Muidugi vahetasin täielikult sisu + uus stereosüsteem, hinnaks oli kusagil auto hind.
Kõik mis tegin on ainult omas tahtest.
Vähemalt mina olen siiani rahul
Minu Camaro oli ka pikemat aega seisnud platsil.



____________________________
http://www.autoparandus.ee
hetkel peres 10 vana (63 - 82) ameeriklast
01.04.2011 at 17:54
lincoln84
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Endal on plaanis see hall camaro soetada aga näe, täna õhtul kui sinna kanti sattusin. siis seda autot enam seal ei olnud. Päeval oli ta olemas kuna ma käin tavaliselt lõunaajal seal krooningus söömas, aga kui ma sinna õhtul viie paiku sattusin, siis enam ei olnud. Kas kellegil on täpsemat infot selle kohta, kas see auto seal üldse õhtuti on või jõudis keegi selle minust ennem ära soetada? See must camaro oli küll alles ja aku laadimisel. Kahju oleks kui see auto ära müüdi kuna ma olen juba nädal aega seda autot igal kooli vahetunnil imetlenud (ja ma ei ole olnud ainukene) ja plaanis oli reedel proovisõidule minna ja kui sobib siis kohe ära osta.
Üks küsimus veel, kas keegi teab midagi täpsemat selle Lincolni kohta mis seal seisab (äkki keegi on proovisõidul käinud) kuna plaanis oli see lincoln algajaautoks valida ning camaroga. rohkem tähtsamatel päevadel sõita.

edit: kas need camarod on ikka z28? Niipalju kui mina olen uurinud pole neil kusagil z28 märki.
06.04.2011 at 21:02 2 edits. Last edited 06.04.2011 at 21:08 by lincoln84
tfr
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
(Ilmselt seesama) hall tuli mulle täna kusagil Kadrioru kandis treila peal vastu, suunaga Lasnaka/Pirita poole.
06.04.2011 at 22:37
Ri-Q.
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Lihtsalt huvi pärast, miks eelistasid halli mustale? Ma ei tea neist isendeist midagi, kuid korra sellest autoaiast mööda minnes panin tähele, et hallil on originaalveljed, europeeglid ja puudu tagatiib - sõnaga, mitte midagi erilist. Piltide põhjal tundub see auto küll väga heas korras olevat, kuid ka must ei jätnud halba muljet. Lisaks on mustal vähemalt mootoriruumis etemaid juppe märgata. Äkki oleks mõistlikum osta tunduvalt odavam must ja säästetud rahaga seda pisut kohendada?

Z28: Sel ajal kõik V8-ga Camarod olidki vist ainult Z28 aga selle kohta on internetis kindlasti täpsemat infot. Lisaks on need mõlemad nähtavasti üle värvitud ja võimalik, et mõni embleem on kadunuks jäänud, kui neid seal üldse olema peab.

____________________________
REC
BB
06.04.2011 at 23:02 1 edit. Last edited 06.04.2011 at 23:12 by Ri-Q.
m2ssu
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
uskumatu, ja läks vähemalt ükski nendest ära.
selle aasta käigu z28 olidki 5.0 v8 jah. aga nii palju kui kunagi paar aastat tagasi proovisin ja vaatasin, siis oli hõbedane tiba paremas konditsioonis küll. nüüd võiks keegi selle tumehalli ka ära võtta veel, ehk annab hinnas ka paarsada euri veel kaubelda, kaua ta piinleb seal!
07.04.2011 at 13:55
hall
 
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
quote:
lincoln84: Endal on plaanis see hall camaro soetada aga näe, täna õhtul kui sinna kanti sattusin. siis seda autot enam seal ei olnud. Päeval oli ta olemas kuna ma käin tavaliselt lõunaajal seal krooningus söömas, aga kui ma sinna õhtul viie paiku sattusin, siis enam ei olnud. Kas kellegil on täpsemat infot selle kohta, kas see auto seal üldse õhtuti on või jõudis keegi selle minust ennem ära soetada? See must camaro oli küll alles ja aku laadimisel. Kahju oleks kui see auto ära müüdi kuna ma olen juba nädal aega seda autot igal kooli vahetunnil imetlenud (ja ma ei ole olnud ainukene) ja plaanis oli reedel proovisõidule minna ja kui sobib siis kohe ära osta.
Üks küsimus veel, kas keegi teab midagi täpsemat selle Lincolni kohta mis seal seisab (äkki keegi on proovisõidul käinud) kuna plaanis oli see lincoln algajaautoks valida ning camaroga. rohkem tähtsamatel päevadel sõita.

edit: kas need camarod on ikka z28? Niipalju kui mina olen uurinud pole neil kusagil z28 märki.


Kui mingi asi on müüki pandud, siis müüakse see sobiva ostja leidmisel ka maha hoolimata sellest kas keegi anonüümne tegelane on kuskil omaette plaaninud selle ostmist. Hästi lihtne loogika.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.04.2011 at 15:02
mikimouse
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Selline küsimus, et kas 3gen autodel ka 5,0 kohe tagumiste ketaspiduritega? Sellel tumehallil on igatahes taga kettad :P

____________________________

25.04.2011 at 18:57
mikimouse
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
OK

Ütleme siis nii, et se "must" aparaat sai tuttavale ära ostetud ja vedeleb hetkel mu garages juba.

Ja avastamisrõõmu kuhjaga.

1. ikkagi miks taga ketaspidurid? pole enne ühelgi 3gen näinud, peale GTA Pontude
2. Käimakotil pirka turbo hydramatic 82 - HL - 2356 (tundub olema 3 käiguline. rikkis?:D) E: karteripõhja järgi TH350
3 Edeli Performer sisselase ja 1406 karpa. Mis sellest järeldada? Headers ja nukk ka ja pidu? :D (viimases ei saa kindel olla, et pole juba)



____________________________

26.04.2011 at 17:33 1 edit. Last edited 26.04.2011 at 18:09 by mikimouse
Xpert
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Ketaspidurid taga oli lisavarustustusena saadaval 3gen'il.

Või keegi on mootorit tuunides selle hiljem sinna alla pannud.
Differ on lahtine või piiratudlibisemisega?


26.04.2011 at 18:53
mikimouse
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
quote:
Xpert: Ketaspidurid taga oli lisavarustustusena saadaval 3gen'il.

Või keegi on mootorit tuunides selle hiljem sinna alla pannud.
Differ on lahtine või piiratudlibisemisega?




dif piiratud. ülekanne miski tiba alla 3. plokk ka värvitud ja majandatud seal. Üritangi pihta saada, mis pada seal tegelt vahel on.


____________________________

26.04.2011 at 19:09
Xpert
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
originaalis 3käiku automaadil ja 3.23 ülekanne

http://www.thirdgen.org/1982camaroz28-mt-january1982
26.04.2011 at 19:22 1 edit. Last edited 26.04.2011 at 19:23 by Xpert
vvt
  
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
quote:
christian: Ise ostsin paar aastat tagasi sealt hiiuautost ühe Jaaguar Sovereign-i
kuid siit teemast lugeda ja mujalt kuuldu kohta võtta siis joppas mul vist.
Kuna auto oli kaua seisnud ja ma ette ei teatanud, et tulen siis sain krokodillidega käivitamise au endale...
käis ilusti kohe alguses, kõik elekter töötas mida ei olnud vähe selles autos, soovitati isegi kohta kust sab TÜV-i osta8o
aga läks puhtalt läbi. (minu poolt valitud kohas)


Mina käiks ka ette teatamata, et vältida automüüjate poolset auto eelsoojendamist. Nimelt see, kuidas auto käivitudes käitub, määrabki laias laastus tulevase eelarve. Päris uusi autosid nähtud, millel käivitamise järel pole sinisest suitsupilvest päikest näha. Muidugi müüja soojendas autot eelnevalt.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
04.05.2011 at 17:47
mikimouse
Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?
Hiiu autoplatsi inimene oli 30 apr igatahes Virus kohal. Huvitav, kas seda foorumit ka loeb? :)

____________________________

04.05.2011 at 19:06
tqhq.ee foorum : Autod : Müügis olev ´82 Camaro Z28 - on kellelgi infot?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.