register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice STW `91  
Poster Message
meikavana
Chevy Caprice STW `91
Tere, lõpuks siis ka mina olen hankinud omale õige auto.
Masinast ka:
Viimane õige GM-i FullSize
Tagavedu, täiesti lahtise differentsiaaliga.
Mootor Chevy 305,
Kkast TH-200
Lisade poolest suht vaene aga minu jaoks tähtsad asjad nagu töötav konditsioneer ja püsikiirushoidja on küljes.
Sisu on kaltsust valmistatud aga see mind ei häiri, pigem isegi jahedal sügishommikul meeldib.
Istekohti on 8 ja seisukohti kahjuks ei ole, viimane istmerida siiski on nahkne.

Ostes nagu ikka välismaa autodel laeriie rippus ja salongil, eriti pagasiruumil on ohtralt kasutamise jälgi.
Auto muidu mugav ja meeldivalt õõtsuv daily driver.
Nüüdseks olen originaal helisüsteemi peaaegu täielikult välja vahetanud, ainult Chevy enda ovaalid on veel taga alles.
Suvest siiani on möödunud õõtsudes, muidugi kergete mööndustega nagu lekkivad tagumised pidurisilindrid ja üle taguvad küünlajuhtmed aga nende vahetus ja kaasaskäiv kirumine ja vandumine on selle Chevy mulle juba väga armsaks muutnud.
Sõiduomadustelt on tegu mõnusa, mugava ja pehme autoga, laba andes ei saa kiiruse kasvust muud moodi aru kui spidokat vaadates, koha pealt liigub küllaltki aeglaselt aga see-eest liigutab ennast sama tempoga ka rekka tagant minnes.
Kütusekulu koha pealt ei tea kommenteerida: kui otsa hakkab saama siis panen juurde.
Kaheksakohalisus on nii mõnedki korrad tekitanud ka tolli- ja politseitöötajates huvi aga kõik on siiani hästi lahenenud, mingite eriti uskmatutega pole veel kokku puutunud.
Plussiks veel inimeste järgivaatamine kuigi enda arust eriti edev mees ei ole.
P.S. Lahtise tagaluugiga mööda suvist linna, ise taga istudes jalad luugiserval õlut lastes on väga meeldiv ja sõltuvust tekitav, ootan juba uut suve.
Edit: Lisan ka usaraua lingi
http://usaraud.ee/?id=5_5_20_1853
23.11.2011 at 14:07 1 edit. Last edited 23.11.2011 at 14:15 by meikavana
Martin K
 
Chevy Caprice STW `91
Vägev aparaat, palju muretuid miile!! Kas käigukast pole mitte TH700 seal?
23.11.2011 at 16:33
meikavana
Chevy Caprice STW `91
Täpselt nii ongi, mälu vedas alt. TH700 jah.
25.11.2011 at 23:33
lumeinimene
Chevy Caprice STW `91
Lahe masin ise vaatan praegu soomes sellist kuna pidin oma samasuguse sedaani maha müüma olude sunnil.Käisin isegi seda sõpruse puiesteel aegajalt piilumas.
07.12.2011 at 22:54
Tyymiiz
 
Chevy Caprice STW `91
quote:
lumeinimene: Lahe masin ise vaatan praegu soomes sellist kuna pidin oma samasuguse sedaani maha müüma olude sunnil.Käisin isegi seda sõpruse puiesteel aegajalt piilumas.
mõned kuud tagasi, nägin kuidas sinu endine valge sedaan teepervel käis ja pärast puksiiril minema veeti, juhtus see endise peoleo lähedal.
Teemasse kah, kui selle sisu oleks vanemas keres oleks super pill, millegi pärast mulle need uuematüübi caprice stw kered ei istu, sedaan kuna meenutab veidi impalat siis meeldib rohkem. Aga Jõudu, jaksu, hoolt ja edu masinaga


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
08.12.2011 at 09:29
meikavana
Chevy Caprice STW `91
Kerekuju oli endale ka alguses võõras, vanemad ja kandilisemad on ikka vägevamad aga skirted wheelwells ja muhe viis koma kopikad meetrit pikkust ja meeldiv laius on oma töö teinud. Töö juures ajab ikka kiruma ja vanduma kui peab mingi anaalkastiga ökojalgratta lenksu istuma. Eriti meeldibad mulle viimase istmerea külgmised tuulutusaknad.
Sisu koha pealt tundub uuema oma nagu tugevam ja vähem nagisev, aga kui karu suvel suusatab siis on võimalik kõik ära lõhkuda.
08.12.2011 at 17:44
lumeinimene
Chevy Caprice STW `91
Kui mõtlesid minu endist siis mul oli tumesinine ja sõidab soomes ringi.Kui jutt ikka minu autost käis.
09.12.2011 at 04:32
Tyymiiz
 
Chevy Caprice STW `91
quote:
lumeinimene: Kui mõtlesid minu endist siis mul oli tumesinine ja sõidab soomes ringi.Kui jutt ikka minu autost käis.
sinu oma jah aga kas mitte vahepeal polnud sinukäes ka too kurikuulus valget värvi (ex police) masin ?
Vabanduses teema omaniku ees !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
09.12.2011 at 09:25
lumeinimene
Chevy Caprice STW `91
Ei valgega pole minul asja.
09.12.2011 at 20:54
meikavana
Chevy Caprice STW `91
Vahepeal jälle autot katsunud siit ja sealt. Paar õlivahetust ja muid pudinaid.
Nüüd ülevaatuseks valmistuma, pidurid üle käidud, paagi vitsad renoveeritud ja üks suurem õlileke väiksemaks õlilekkeks tehtud.
12.05.2012 at 19:24
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice STW `91  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.