register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 11 sept/ kart ja cruising   1 2 3 4  
Poster Message
BlueStang
 
11 sept/ kart ja cruising
quote:
newton: BlueStang ja mina, selles järjekorras :)
Krt, midagi valesti - finisisse tulin 6-10 koha sõidus eelviimasena (startisin viimasena ;)) ja minumeelest oli newton minu ees?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
12.09.2002 at 16:37 Last edited 12.09.2002 at 16:39 by BlueStang
newton
 
Moderator
11 sept/ kart ja cruising
Eih, ma jäin üldise plekikolistamise käigus sinu taha ja enam mööda ei saanudki, vähemalt mina mäletan nii.
12.09.2002 at 17:35
BlueStang
 
11 sept/ kart ja cruising
quote:
newton: Eih, ma jäin üldise plekikolistamise käigus sinu taha ja enam mööda ei saanudki, vähemalt mina mäletan nii.
Aah, no sorry siis, et minu taga pidid venima...
Keegi (PlyVal teist korda ringiga sisse tehes???:D) tuli korra takka nii sisse, et põletasin oma käe vastu väljalaset ära - ega siis kiivri alt mehi vääga hästi polnud aega vaadata ega ära tunda.


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
12.09.2002 at 17:43 Last edited 12.09.2002 at 17:48 by BlueStang
newton
 
Moderator
11 sept/ kart ja cruising
Mis sorry, võistlus on võistlus, ma polnud sust kiirem, va. see üks kurv, kus sul libe oli :) järgmisel sirgel sain kõrvale paar korda, aga rohkemat ei osanud/julgenud.
12.09.2002 at 17:55
PlyVal64
11 sept/ kart ja cruising
quote:
BlueStang:
Aah, no sorry siis, et minu taga pidid venima...
Keegi (PlyVal teist korda ringiga sisse tehes???:D) tuli korra takka nii sisse, et põletasin oma käe vastu väljalaset ära - ega siis kiivri alt mehi vääga hästi polnud aega vaadata ega ära tunda.


Vabandab kõigi "kannatanute" ees, kuid midagi polnud teha ... "sinist lippu" ise ei tahtnud ju ja seega tuli aeglasemast möödumiseks ise teed rajada. Aga teiste põletamine küll plaanis polnud, SRY!

ja hiline edit: takka sisse ei tulnud kellelegi. Kõik "kolinad" olid õrnalt küljelt - "takka panemine" võtab hoo maha ja seda ei tasu kasutada.
13.09.2002 at 10:46 Last edited 17.09.2002 at 11:27 by PlyVal64
peep
 
Moderator
11 sept/ kart ja cruising
Hobikardis oleks tase kui suudaks eelsõitjatest enam-vähem puhtalt mööda - kõva torukolina saatel on seda endast märgatavalt aeglasematest ju suht kerge teha ja ka enam-vähem sama kiire vastase korral on tagasõitmine eeliseks, kuna pea alati leidub olukord kus võib pidurdamise hiljemaks jätta ja viimase aeglustuse kontaktist võtta, mis ühtlasi vastase ideaaltrajektoorilt minema pühib.;)
13.09.2002 at 11:57
PlyVal64
11 sept/ kart ja cruising
quote:
peep: Hobikardis oleks tase kui suudaks eelsõitjatest enam-vähem puhtalt mööda - )
Oleks küll, kuid sellel rajal võimatu. Õismäel vast küll
13.09.2002 at 15:21
udu
 
11 sept/ kart ja cruising
no big deal, lepime järgmine kord reeglid omavahel kokku.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
13.09.2002 at 16:23
BlueStang
 
11 sept/ kart ja cruising
Mehed ega ma selle pisikese kolksu ja kõrvetuse pärast kurda. Ikka ise "fault", et eest minema ei osanud sõita.
Igati lahe üritus ja selle raja kitsust arvestades olid mõõdasõidud ju liigagi "britilikud";)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
13.09.2002 at 16:37 Last edited 13.09.2002 at 16:38 by BlueStang
mrtn
11 sept/ kart ja cruising
quote:
Oleks küll, kuid sellel rajal võimatu. Õismäel vast küll

õismäe rada on kolekünklik. valitud "ideaaltrajektoor" teisest möödumiseks läheb reeglina selle nahka, et rattad maast lahti käivad. 2 nädalat tagasi põrutasin mingi hämmingu käigus seal küünarnuki nii ära, et väldin paar kuud karditamist. aga jah, suu on ikka lõpus kõrvuni.
15.09.2002 at 11:41
tqhq.ee foorum : Üritused : 11 sept/ kart ja cruising   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.