register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1995 Jeep Grand Cherokee laredo  
Poster Message
Tyymiiz
 
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Hei Hei taas kaaskannatajad teen uue teema oma, peaaegu poeuuest tööloomast.
masinaks siis sedakorda jeep Grand cherokee laredo, mootoriks on r6 4,0l 142Kw. Sees ilutseb nagu vist enamusel jeepidel nahktuba, konditsioneer,pardakompuuter,el aknad,el peeglid, kohti nagu ikka 5,cruise, veoskeem siis sedakorda VAID tagavedu. Masin välimuselt tip top siin-seal mõlke kraapse kerget roostet leidub. Masin sai muretsetud mõttega kui võimsam käruvedaja.
Jeep kui mark on mulle täitsa uus pole kunagi ühtegi jeepi omanud.
tegemist vajab esialgu tagatuled (pirnid surnud), tagumised pidurid , ülevaatus , kindlustus.mootoris on kohati kuulda korraks klõbinat, tuleb selle põhjus kah välja selgitada. Kast väidetavalt värskelt Härra Imre juurest tulnud(võib väidet täitsa usaldada, kuna käiguvahetus ülimalt sujuv).
hetkel ainuke pilt, mis masinast mul on kah (eelmise omaniku poolt tehtud )


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
01.08.2012 at 10:36
trs200
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Pead vaikselt lootma, et eesolev talv oleks eelmistest erinev, et sellega ellu jääda. Talvel jääb vist ilma 500kg betoonplokita pagassis esivedustele jalgu :)
Taga on lsd? Toimib? Igatahes soovitan neliveduse vastu võimalusel vahetada või ümber ehitada, et saaksid ka tegelikult tutvuda Jeepi kui margiga.
01.08.2012 at 11:39
Penaiiter
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Ma alati mõtlen, et kes neid tagaveolisi "maastureid" küll meie kliimas ostab, kuid nagu näha, on igale autole ostja olemas. :)
01.08.2012 at 12:37
Alabama
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Kena Ameerika morda on see;)
Muretuid miile:)
01.08.2012 at 12:48
Tyymiiz
 
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
quote:
trs200: Pead vaikselt lootma, et eesolev talv oleks eelmistest erinev, et sellega ellu jääda. Talvel jääb vist ilma 500kg betoonplokita pagassis esivedustele jalgu :)
Taga on lsd? Toimib? Igatahes soovitan neliveduse vastu võimalusel vahetada või ümber ehitada, et saaksid ka tegelikult tutvuda Jeepi kui margiga.
jah, liivakotid pagassi on muidugi suhteliselt kindlapeale minek(olen eelnevalt ka ühe talve tagaveduse van bussiga ringi kulgenud, kui taga liiva jagus polnud nagu probleeme) Lsd olemasolu ja ka toimimise kohta ma jään aga paraku hetkel vastuse võlgu. Olen seda autot omanud vaid päeva.
quote:
Penaiiter: Ma alati mõtlen, et kes neid tagaveolisi "maastureid" küll meie kliimas ostab, kuid nagu näha, on igale autole ostja olemas. :)
kuna masin sai nn käruveduriks mõelduna soetatud siis sellega on ta esinduslikumas nimekirjas kui masin mille vastu ta mulle tuli, juba 450kg mida eelmine masin vedada võis oli ilmselgelt vähe.
quote:
Alabama: Kena Ameerika morda on see;)
Muretuid miile:)
Tänud ;)
üldiselt usun jah, et puhtatõuline 4wd jeep on rohkem omanime vääriv, kui antud parketimaasturi nimeline isend :D


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
01.08.2012 at 13:18
Tyymiiz
 
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Lsd olemasolu saan nüüdseks kinnitada ja ka toimivust !!!

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
07.08.2012 at 08:22
Tyymiiz
 
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Kui kellelgi peaks huvi olema siis on võimalik antud käru omale soetada 1000€ eest
http://auto.motors24.ee/vehicles/365522-Jeep-Grand+Cherokee-1995.aspx?pg=1&sort=paid

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
14.08.2012 at 09:45
Tyymiiz
 
1995 Jeep Grand Cherokee laredo
Autul uus omanik ;)

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
17.08.2012 at 09:34
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1995 Jeep Grand Cherokee laredo  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.