register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja lõpetamine?   1 2  
Poster Message
reisisell
Hooaja lõpetamine?
Tean, et veits vara uurida, kuid siiski. Kas on olemas tulemas miski hooaja lõpuüritus? teaks plaani pidada:)
heigo/tulevane papa
10.09.2012 at 09:44
A-Berg
  
Hooaja lõpetamine?
aastatagune Võru üritus oli väga hea, aga kahjuks korraldajatel ei ole plaanis jätkata sel aastal... :-(
10.09.2012 at 15:59
Vanaisa
  
Moderator
Hooaja lõpetamine?
kannatage hetk, räägime meestega läbi ja siis kuulutame. On plaanis ikka teha.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.09.2012 at 16:09
monroe
Hooaja lõpetamine?
Tahaks väga kuupäevi teada, et oma asju planeerida ja sättida. Oleks muidu tulijad ikka.
10.09.2012 at 20:49
neemos
Hooaja lõpetamine?
Eelmine asta Võrus oli vägev ja kohalikele meeldis samuti se üritus :)
Ütlesivad veel et üli vägev ainult kahju et ni harva midagi taolist toimub ;)
Kes kannatab se kauua elab :D
Ni et ootame kannatliult :D
10.09.2012 at 21:41
MENT_GORILKA
Hooaja lõpetamine?
Oleksin ka ise vägagi Lõunaosariikides ürituse poolt. Ühinen eelkirjutajatega, et Võru üritus oli vägev ja kordamist väärt. Ehk ainult niipalju, et tegelikult võiks kogunemine olla soovijatele juba reede õhtul ja siis laupäeval pikk päev, samas oleks ka ühepäevane OK, peaasi, et toimub. Muidugi puudub mul ka info, et kunagi midagi Tartus oleks lõpetatud. Ka see võib kaalumist väärt olla, kuigi Võrumaal on oluliselt ilusamaid maastikuelamusi.
Seega jään põnevusega ootama...
11.09.2012 at 08:54
rivo09
Hooaja lõpetamine?
quote:
MENT_GORILKA: Oleksin ka ise vägagi Lõunaosariikides ürituse poolt. Ühinen eelkirjutajatega, et Võru üritus oli vägev ja kordamist väärt. Ehk ainult niipalju, et tegelikult võiks kogunemine olla soovijatele juba reede õhtul ja siis laupäeval pikk päev, samas oleks ka ühepäevane OK, peaasi, et toimub. Muidugi puudub mul ka info, et kunagi midagi Tartus oleks lõpetatud. Ka see võib kaalumist väärt olla, kuigi Võrumaal on oluliselt ilusamaid maastikuelamusi.
Seega jään põnevusega ootama...


Tartu oleks päris äge.Kui ei eksi siis viimati korraldasime sügis ürituse Tartus mina Oldsu ja Ottiga ja aasta oli siis 2008.
11.09.2012 at 09:40
MENT_GORILKA
Hooaja lõpetamine?
Toetan igati Rivo mõtet...samas 2008 ei olnud ma veel selle amerikaraua pisikuga nakatunud...;)
11.09.2012 at 10:53
reisisell
Hooaja lõpetamine?
Tartu tundub tõesti huvitav koht olevat. Aga eks Tartu mehed peavad siis miskit välja mõtlema, et mujalt tulnud rahval ka lõbus oleks:)
11.09.2012 at 11:23
rivo09
Hooaja lõpetamine?
quote:
reisisell: Tartu tundub tõesti huvitav koht olevat. Aga eks Tartu mehed peavad siis miskit välja mõtlema, et mujalt tulnud rahval ka lõbus oleks:)


Tartus tegelikult mehi küll ja küll kes igasugu üritusi vedanud ,kättevõtmise asi !
11.09.2012 at 11:52
A-Berg
  
Hooaja lõpetamine?
quote:
MENT_GORILKA: tegelikult võiks kogunemine olla soovijatele juba reede õhtul ja siis laupäeval pikk päev
Olen sama meelt.
Eelmine kord mõned olidki Tamulas juba reede õhtul.
quote:
MENT_GORILKA:Muidugi puudub mul ka info, et kunagi midagi Tartus oleks lõpetatud. Ka see võib kaalumist väärt olla, kuigi Võrumaal on oluliselt ilusamaid maastikuelamusi.
Jah, see Tartu värk oleks ka huvitav ! Tallinnast ikka vähem sõita ju...
11.09.2012 at 14:48
antoonio
Hooaja lõpetamine?
Retooriline küsimus eelmise postituse viimaste sõnadekohta: Milline koht eestis on teisest kohast eestis liiga kaugel. Ok Kihnu ja ruhnu jätaks ära mitte kauguse vaid suht nigela lisatranspordi vajaduse tõttu.:)

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
11.09.2012 at 16:49
neemos
Hooaja lõpetamine?
quote:
A-Berg:
quote:
MENT_GORILKA: tegelikult võiks kogunemine olla soovijatele juba reede õhtul ja siis laupäeval pikk päev
Olen sama meelt.
Eelmine kord mõned olidki Tamulas juba reede õhtul.
quote:
MENT_GORILKA:Muidugi puudub mul ka info, et kunagi midagi Tartus oleks lõpetatud. Ka see võib kaalumist väärt olla, kuigi Võrumaal on oluliselt ilusamaid maastikuelamusi.
Jah, see Tartu värk oleks ka huvitav ! Tallinnast ikka vähem sõita ju...



Üks kes reede õhtul seal Võrus oli olin mina :D
11.09.2012 at 19:12
Ri-Q.
 
Hooaja lõpetamine?
quote:
antoonio: Retooriline küsimus eelmise postituse viimaste sõnadekohta: Milline koht eestis on teisest kohast eestis liiga kaugel. Ok Kihnu ja ruhnu jätaks ära mitte kauguse vaid suht nigela lisatranspordi vajaduse tõttu.:)
Jutuks hea küll, aga paraku ei ole neid inimesi vähe, kes praegusel ajal kaaluvad hoolega Eesti ühest otsast teise sõitmist ja tõenäoliselt loobuvad.
Tegelikult tahtsin öelda, et kunagi oli eesmärgiks lõpetada iga kord erinevas kohas. Mu meelest võikski iga aasta külastada sellist kohta, kuhu on enamusel enam-vähem mõistlik (tee ja kauguse osas) sõita ja kus pole varem sedalaadi üritust olnud (mõni depressiivne, aga ka natuke huvitav väikelinn).

____________________________
REC
BB
11.09.2012 at 20:06
Vanaisa
  
Moderator
Hooaja lõpetamine?
eelkõnelejatele vastuseks et nii ongi asi mõeldud ja paraku ei saa selleks kohaks olema ei Tartu ega ka Võru. Justnimelt seepärast et muidki kohti avastada.
Kilometraaziga paraku on nii et kui eraldi kõigi koduõues ei tee, siis jääb ikka kaugeks.
Kilometraaziga on alati nii olnud, kes kaugeks peab, jääb tulemata. Lihtne.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
11.09.2012 at 21:08
neemos
Hooaja lõpetamine?
quote:
Vanaisa: eelkõnelejatele vastuseks et nii ongi asi mõeldud ja paraku ei saa selleks kohaks olema ei Tartu ega ka Võru. Justnimelt seepärast et muidki kohti avastada.
Kilometraaziga paraku on nii et kui eraldi kõigi koduõues ei tee, siis jääb ikka kaugeks.
Kilometraaziga on alati nii olnud, kes kaugeks peab, jääb tulemata. Lihtne.


Ma pakuks ühe koha kus ma kül ei tea et oleks olnud nimelt Narva aga sellega jälle probleem et teises eesti otsas :(
Või siis näiteks Viljandi :)
11.09.2012 at 21:31
Grimmy
Hooaja lõpetamine?
Kui asukoht peab tõesti olema kõigile ühe ja sama kaugel siis on Viljandi vast kõige targem paik kus minna jah, kuigi selle poolt ei ole, kellel raha pole kütte jaoks see ei tule, ei hakka teie pärast teile lähemale liikuma.
Narvasse mina oma autoga muidugi väga ei kipuks, pole minu meele järgi see kant :D
11.09.2012 at 21:58
Motorist
  
Hooaja lõpetamine?
Noooo, Tartus jah võiks miskit sebida. Omaette väike istumine siin mingi rahvaga on kohekohe aga suuremat....

Ntx vb siin FTC poistega räägime et ehk võtaks viimase ürituse sebida?

Aga öelge parem ise millal on teie jaoks see nn viimane hetk?

Siis teaks asju arutada. Iseenesest on võimalus siduda mingil määral raua üritust ka Tartus peetava autonäitusega mis peaks kuskil 28 sept kanti jääma ja korraldajad pakkusid et ehk võiks näituse alale VANA USARAUA linnaku tekitada. Mida arvate?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
12.09.2012 at 18:34
A-Berg
  
Hooaja lõpetamine?
quote:
Grimmy:Narvasse mina oma autoga muidugi väga ei kipuks, pole minu meele järgi see kant :D
arvan sama.
Kogu see suund Kiviõlist Narvani on minu jaoks out.
12.09.2012 at 19:02
neemos
Hooaja lõpetamine?
See küll siia teemase vist ei sobi aga ma ei sa lihtsalt aru miks 90% inimesed seda ida-virumaad niiiii hirmsasti küll kardavad?
Se ju täpselt samasugune maakond nägu ülejäänudki eesti maakonnad.
Ehk seletate lahti miks te seda kanti ni pööraselt kardate?
12.09.2012 at 19:03
rivo09
Hooaja lõpetamine?
quote:
Motorist: Noooo, Tartus jah võiks miskit sebida. Omaette väike istumine siin mingi rahvaga on kohekohe aga suuremat....

Ntx vb siin FTC poistega räägime et ehk võtaks viimase ürituse sebida?

Aga öelge parem ise millal on teie jaoks see nn viimane hetk?

Siis teaks asju arutada. Iseenesest on võimalus siduda mingil määral raua üritust ka Tartus peetava autonäitusega mis peaks kuskil 28 sept kanti jääma ja korraldajad pakkusid et ehk võiks näituse alale VANA USARAUA linnaku tekitada. Mida arvate?


votvot, tehke ära ,see autonäituse nädal sobiks jube hästi ,kaks ühes ja "istumine" peale sõitu peaks raudselt olema!


12.09.2012 at 19:08
Rein000
 
Hooaja lõpetamine?
quote:
neemos: See küll siia teemase vist ei sobi aga ma ei sa lihtsalt aru miks 90% inimesed seda ida-virumaad niiiii hirmsasti küll kardavad?
Se ju täpselt samasugune maakond nägu ülejäänudki eesti maakonnad.
Ehk seletate lahti miks te seda kanti ni pööraselt kardate?
Päris mitu päeva sai seal tsikliga ringi tiirutatud, ilus oli. Ei tulnud küll keegi röövima, või muidu norima.
12.09.2012 at 19:18
antoonio
Hooaja lõpetamine?
Nu ja tsiklimehed juba aastaid oma suveüritust nimetatud kandis pidanud. Mu arust narva suht ok linn.
Eks see ole rohkem kõrvadevahel asuva organi teema kui muu.
OTna. mõned aastad tagasi oma esimese usa tripi ajal sai kah tedmatusest satutud chicago lõunaossa mis nüüdsete teadmiste järgi rohke päikese käes põletuse saanud ja muidu tumeda suguharu haldusala ,kes mitte ei jäänud ükskõikseks kui oma caddyga nende agulis veeresin. Sai ka sealt tervena tagasi:)

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
12.09.2012 at 19:48
MENT_GORILKA
Hooaja lõpetamine?
Motoristi plaan tundub väga hea ja sel pühapäeval võiks arutada seda motomessiga ühildamise teemat, andke siis siia piisavalt palju tagasisidet, kas enamusele meeldib ja sobib, teeme Tartu-kandis, saan omaltpoolt ka appi tulla, kuna ise siin elan.
12.09.2012 at 20:46
reisisell
Hooaja lõpetamine?
Tartu tundub täitsa tip top.
13.09.2012 at 09:49
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja lõpetamine?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.