register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Lumina APV limusiin  
Poster Message
luxlimu
  
Chevrolet Lumina APV limusiin
Sai siis selline omapärane isend ostetud
1992a , 3,1l , 9 kohaline
http://luxlimu.ee/limusiin_tallinn-chevrolet-lumina-limousine-55.html?id=66
11.09.2012 at 09:44 1 edit. Last edited 11.09.2012 at 09:45 by luxlimu
wax
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
Paar nädalat tagasi Ülemistes nähtud. Väga sürr masin :D
12.09.2012 at 10:30
Motorist
  
Chevrolet Lumina APV limusiin
Ühes teises foorumis on selliste asjade kohta oma alamteema. STOW ehk strange things on wheels...
Ma küsiks et mille jaoks keegi loll on sellest mõttetusest sellise asja ehitanud.
Okei Eesti mastaabis on tegu ainulaadse autoga.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
13.09.2012 at 13:51
rrrr
  
Chevrolet Lumina APV limusiin
Eks ta ole tõesti selline veider, kuid tehtud juba 21 aastat tagasi ehk 91 aastal Canadas.
Keegi on selle algselt valget värvi olnud limu kole siniseks võõbanud. Ka must oleks parem.


____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
30.09.2012 at 00:29
rnx69
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
quote:
Motorist:
Ma küsiks et mille jaoks keegi loll on sellest mõttetusest sellise asja ehitanud.


Ma küsiks sama küsimuse ka nende pikendatud H1 ja H2 Hummerite koha pealt, aga näed ehitatakse. NY vahel paistsid teised veel päris popid olevat koguni. Ju on selliste värdjate järgi siiski nõudlust.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
01.10.2012 at 09:41
olevtoom
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
Minu arust on kõnealune kõigi kodusehitatud limusiinide hulgas veel üsna harmoonilise välijanägemisega.
quote:
rnx69:
quote:
Motorist:
Ma küsiks et mille jaoks keegi loll on sellest mõttetusest sellise asja ehitanud.


Ma küsiks sama küsimuse ka nende pikendatud H1 ja H2 Hummerite koha pealt, aga näed ehitatakse. NY vahel paistsid teised veel päris popid olevat koguni. Ju on selliste värdjate järgi siiski nõudlust.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
01.10.2012 at 10:39
ramman
Chevrolet Lumina APV limusiin
Vaadates pilte, siis julgen oletada, et see masin on oluliselt mugavam reisija jaoks, kui sõiduautost ehitatud limusiinid. Sees on normaalne liikuda pinkidel ja pole kobakat kardaanitunnelit ka keset tuba jalus.
Minu isiklik arvamus on, et väga hea näeb välja ja igati tore asjandus.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
01.10.2012 at 20:06
Rein000
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
Ma üldse Lumina mudeli pere puhul kardan seda, et kui keegi sinna pihta peaks saama millegagi. See kuram ju väga õrn, võrreldes teistega.
01.10.2012 at 20:47
rrrr
  
Chevrolet Lumina APV limusiin
See viimane ei vasta õnneks tõele.
Nad on uskumatult vastupidavad, sest nende kere on siiski metallist, mis on kaetud plastikuga. Kere sõrestik on üsna paksust plekist väänatud mida katab umbes 5 mm paksune fiiber.
Olen paljude avariilistega kokku puutunud. Nii külje laksuga, kui ülekaela käinutega, kuid keegi neis autodes olnutest ei ole suurt viga saanud.



____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
15.10.2012 at 02:18
Rein000
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
Nina laks ja ratastooli 90 ndate algul, üks vanem mees, kui Luminad meil siin väga levinud olid. Peale seda tunduvad nad küll rohkem paber autod. Ikka väga tükkideks oli vasak nurk, võrreldes tolle ajastu teiste massinatega.
16.10.2012 at 08:44
Rein000
 
Chevrolet Lumina APV limusiin


Vaatamine veel poolepeal, kuid mini vanidel on tulemused ikka väga kehvad, et ei olegi ilmselt Lumina ajastu kõige nõrgem.
16.10.2012 at 09:06
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Lumina APV limusiin
see reklaam on kena jah muidugi, crash test paraku räägib muud ;)



____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
16.10.2012 at 09:08
Rein000
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
Kummaline on see, et plastipõlvkonna massinatest pole ühegi testi väljatoodud.
16.10.2012 at 09:25
90Deville
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
4 kitse surnuks paari nädala jooksul ja ainult numbrialuseid tuli uusi osta koguaeg.
Ehk oli sinupoolt nähtud isend enne remonditud mitte-originaal keredetailidega.
Ma väidaks ka et vägagi tugev on, plast vöi mitte. Kitselaksudega köigil muudel autodel oleks tulnud kapott kindlalt uus panna, sellel vaid kitsekasukas maha pühkida ja minek.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
16.10.2012 at 12:25
rrrr
  
Chevrolet Lumina APV limusiin
Vastu betoonseina sõites küll aga realses liikluses on olukord teine. Loeb masside vahe.


Halvasti võib lõppeda mats mis iganes autoga.

Plastpõlvkonnal oli veel tüüpilisele vanemale usa autole omaset jäetud ette palju tühja ruumi, mis pidi kokkupõrkel ohutust tagama.




____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
16.10.2012 at 12:30
Rein000
 
Chevrolet Lumina APV limusiin
See oli ilmselt siis maantee kiirusel ja kõrvalteelt peateele ettesõit. Lumina oli peateel. See oli ikka nii soga, et imestasime, et juht üldse ellu jäi. Ei olnud moodsaid pildistamise vahendeid tollel ajastul :( Kiirus oli olnud 70 kilomeerit tunnis, nagu ristmikul ettenähtud. Vanem mees sõitis, kes olnud igati ontlik liikleja. Siis kartsin aind luminat, kuid peale seda videot kardan kõiki neid VAN e.
16.10.2012 at 20:44
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Lumina APV limusiin  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.