register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.   1 2  
Poster Message
A-Berg
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
quote:
MiL472: Kes kohal ei käinud, need ei jäändki suurt millestki ilma. Mõned tähelepanekud niisiis:

1. Kogunemiskoht Põhjakeskuse parklas oli piiramata, usakate vahel olid rõõmsalt eurojunnid, nii et kõrvaltvaatajale polnd üldse aru saada et see mingi "U.S cars only" värk on. Ühesõnaga korraldamata.

2. Piisonifarmis puudus igasugune tegevusplaan. Ei bändi ega midagi. Paljud said kohe sinna jõudes aru et kultuuriprogramm on null, ja tõmbasid kohe minema. Kuna programmi polnud, siis oligi ca 21:00-ks rahvas uttu tõmmanud, ja paar täiesti lukus tegelast veel tiksusid seal.

Üritusele paneme hindeks "2". Pole mõtet hakata nüüd süüdistama et "tee siis ise paremini". Kindlasti oskate ka teie, korraldajad, paremini. Sellest on keeruline midagi halvemini teha paraku. Järgmine kord teha kasvõi piletiga üritus, siis saab ehk parem.

Jõudu ja tahet! :)

hommikul kribasin siia negatiivset, aga kustutasin ära, kuna see ei olnud teemakohaline....

olen eelkõnelejaga täiesti nõus !
07.10.2012 at 14:44 1 edit. Last edited 07.10.2012 at 14:46 by A-Berg
MENT_GORILKA
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
täpselt minu mõtted, isegi ilma kohal käimata...kahju, et üks seni hinnatud üritus ära on lörtsitud...
07.10.2012 at 17:28
Motorist
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Mis s...sti, see ikka uuesti! Ja paremini. Eks peab ju midagi selles osas ette võtma siis. Või mis, Härrased?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
07.10.2012 at 19:19
speedbird
 
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Mõningad fotod üritusest:



____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
07.10.2012 at 19:51
anryo
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
quote:
MiL472: Kes kohal ei käinud, need ei jäändki suurt millestki ilma. Mõned tähelepanekud niisiis:
1. Kogunemiskoht Põhjakeskuse parklas oli piiramata, usakate vahel olid rõõmsalt eurojunnid, nii et kõrvaltvaatajale polnd üldse aru saada et see mingi "U.S cars only" värk on. Ühesõnaga korraldamata.
2. Piisonifarmis puudus igasugune tegevusplaan. Ei bändi ega midagi. Paljud said kohe sinna jõudes aru et kultuuriprogramm on null, ja tõmbasid kohe minema. Kuna programmi polnud, siis oligi ca 21:00-ks rahvas uttu tõmmanud, ja paar täiesti lukus tegelast veel tiksusid seal.
....
3.Järgmine kord teha kasvõi piletiga üritus, siis saab ehk parem.

1. See ei olnudki ette nähtud mingi "ametlik" kogunemiskoht - oleks võinud ka otse igaüks farmi sõita, kuid mõtlesime, et on äge koos läbi linna sinna sõita.
2. ja 3. Kui teha pilet, siis saab palju asju paremini teha. Saab ka bändid ja show'd ja kõik muu. Kui te olete nõus 20.- eur piletiga järgmisel üritusel - siis võin garanteerida, et on ka rohkem show'd.
Farmi rendiraha tasusid kusjuures BHRA ja Cadillac Club kahasse - ja seda kõike selleks, et teil oleks koht kus soojas istuda, piljardit mängida ja piisoneid vaadata!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
07.10.2012 at 20:36
Ropka
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
selle väikse üleskutse peale tuli üle saja auto kohale igast ilmasuunast, ilm oli oktoobri kohta imeilus

minu arust oli täitsa äge seal (nii Rakveres kui farmis)


*mingeid tõkkepuid ja linte pole ju vaja parklas kogunemiseks
*ja ma ei usu ka et bändi olemasolul oleks kõik seal hommikuni tantsu keerutanud vms rokkinud
07.10.2012 at 21:50
neemos
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Kui võrrelda sellega mis oli Rakveres mõned aastad tagasi siis oli jah sipa lahja aga ega siis igakord ei saagi kõigile meeldida alati on keegi kellele ei meeldi ;)
Mina nuriseksin ainult selle üle et kogunemine oli sipa liiga lühikest aega oleks võinud sipa kauem se olla ;)
Aga muidu täitsa ok ni et jõudu ka edaspidiseks :D
08.10.2012 at 06:19
Vanaisa
  
Moderator
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Eks rasked ajad jätavad oma jälje. Iga aasta ei saa lõhet süüa, vahel peab ka praetud räimega lepppima.

Nagu Anryo juba vastas, polnud plaanis suurt bändide/mängude jms täidetud üritust teha. Seda ei võimalda meie eelarve ja paraku live-muusikat ja muud sellist tänapäeval tasuta ei saa.

Piletit ei tahtnud me juba põhimõtte pärast teha sest see ei ole aus - enamus sõidab ju pika maa maha, lasta siis veel piletiraha välja käia on liig mis liig.

Lisaks veel mõtte - igasuguse sellise ürituse teevad eelkõige osalejad ise, see on mõeldud kaua nägemata vanade(ja uute) tuttavate kokkusaamisena, et saaks auto najal või lauanurga taga juttu puhuda, vaadata teiste tehtud asju jne.
Kes tuli leiba ja tsirkust otsima, pidi muidugi pettuma. Mõni pettus lausa kohale tulemata, nagu näha :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
08.10.2012 at 09:38
A-Berg
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
quote:
Vanaisa: Lisaks veel mõtte - igasuguse sellise ürituse teevad eelkõige osalejad ise,
see on mõeldud kaua nägemata vanade(ja uute) tuttavate kokkusaamisena,
et saaks auto najal või lauanurga taga juttu puhuda, vaadata teiste tehtud asju jne.

Kes tuli leiba ja tsirkust otsima, pidi muidugi pettuma. Mõni pettus lausa kohale tulemata, nagu näha :)
see kah õige !
Olen kriitikaga ja ka selle jutuga nõus.

Mina lõppkokkuvõttes jäin nädalavahetusega rahule.
Nii et tänud korraldajatele et viitsisid kasvõi niimodi midagi teha. Ja heade inimestele meeldiva suhtlemise eest !

Kohtumiseni hooajal 2013 !
08.10.2012 at 10:52
MiL472
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Võibolla eelmise aasta Võru-üritus rikkus mind nii ära, sest seal oli küll väga lahe. Nüüd siis ootasin enamat.
Hakkasin eile mõtlema et "aga mis siis saaks kui korraldakski ise ürituse?". Selleks läheb nii ehk naa vaja finantsi, mis tuleks külalistelt sisse kasseerida.
Mis on meie usaraua-omanikust maksumaksja valulävi?

Egas midagi, tuleb siin kamraadidega vaikselt mõelda seda asja.

Läinud ürituse korraldajatele ütlen lihtsalt seda, et mis valesti, see uuesti, ja jäägem ikka sõpradeks :)

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
08.10.2012 at 11:16
A-Berg
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
mõned klõpsud ka minu poolt.

http://photo.qip.ru/users/a-berg/200657579/

et siis need autod, mis pakkusid mulle kõige rohkem huvi...









midagi veel juurde....









08.10.2012 at 12:59
fuel
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Kuna poolaasta kindlustus tiksub ülehomme täis, siis oli hää meel enne isikliku hooaja lõppu ka suurema seltskonnaga üks mõnus ühissõit teha.
Olen ikka selle poolt, et toimuks nii ava- kui ka lõpukruiis (olenemata sellest, mil moel või kelle poolt see organiseeritakse ja selle epiteedi võib vabalt ka mõne muu nime all toimuvale esimesele ja viimasele üritusele panna), see võtab teema mõnusalt kokku ja saab rahus uue hooaja ootuses garaažis nokitsema hakata.
Muudame kevadel jälle tänavad ilusamaks ;)
08.10.2012 at 13:29
neemos
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
quote:
fuel: Kuna poolaasta kindlustus tiksub ülehomme täis, siis oli hää meel enne isikliku hooaja lõppu ka suurema seltskonnaga üks mõnus ühissõit teha.
Olen ikka selle poolt, et toimuks nii ava- kui ka lõpukruiis (olenemata sellest, mil moel või kelle poolt see organiseeritakse ja selle epiteedi võib vabalt ka mõne muu nime all toimuvale esimesele ja viimasele üritusele panna), see võtab teema mõnusalt kokku ja saab rahus uue hooaja ootuses garaažis nokitsema hakata.
Muudame kevadel jälle tänavad ilusamaks ;)



Kui saaks hinde anda siis sinu jutupeale paneks 10 punni sest su jutt on ni ilus kui ka kurb :D
Ilusat talve uinakut ja kohtume kevadel ;)
08.10.2012 at 18:19
anryo
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.


Vaat see on TÕESTI üks VÄGA ILUS pilt!
:smokin

(History meets the future)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
09.10.2012 at 12:17 1 edit. Last edited 09.10.2012 at 12:17 by anryo
pimeroolis
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
quote:
anryo:

Vaat see on TÕESTI üks VÄGA ILUS pilt!
:smokin

(History meets the future)
...on tõesti hea tabamus, kahjuks jälle jäin oma töögraaffikuga jalgu nii, et peab nüüd pilte imetlema. No see mõningane, noh nii tavaline nutulaul natuke paneb imestama aga maitsed erinevad, mis teha. Minu meelest stiilipuhtalt tehtud. Miks mitte võtta asja vahest mõnusalt rahulikult. Trall ja sauna ja muu siis järgmine kord näiteks.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
09.10.2012 at 13:56
vahekas
  
USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.
Mina jäin üritusega rahule.
Kas leidus ka julgeid kes proovisid magada ka nendes nn telkides?

Eriti hea meel oli näha, et minu vanast Broncost oskab ka uus omanik hoolida

____________________________
.Toon ka tellimise peale USAst nii paate, mootorrattaid kui ka autosid
52 88 224 5165192
09.10.2012 at 14:27
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate hooaja lõpetamine. 06. oktoober 2012, Rakvere.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.