register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl   1 2  
Poster Message
Evelind
Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl
quote:
partel: Eks sellise asjaga ole vast kõik kokku puutunud, turvadest tehnoülevaatajani.

Juura termineid tasutades on tegemist grammatilise tõlgendamisega, s.t. aetakse näpuga järge, aga mõnikord on vaja ka teleoloogilist tõlgendamist, s.t. mis on reegli eesmärk.

Samuti ei saada aru, et neil on teatud diskretsioon, s.t. volitus ise otsustada.

Selleks muidugi vaja ajusid ja teatud julgust.

Kas korraldajale ei saanud helistada?


Õigust räägite, härra :)
Seoses korraldajale helistamisega - mul pole õrna aimugi, kes on korraldaja (iga ürituse puhul ei pea ka vajalikuks olla teadlik sellistes asjades) ja see oleks olnud kah selle daami ülesanne pigem. Aga siinkohal tuli mängu midagi müstilist :)
Eks ma oleksin saanud arutult ringi joosta ja otsida korraldajat ning guugeldada vms ägedat teha... aga milleks?
On mis on, ega mina isiklikult sellest rikkamaks ega vaesemaks ei jäänud. Mõte on endine - kui midagi teha, siis täiega alates kõige väiksemast idust.
Võimalik, et tulles Zocenest üritusel osalemast töötajana (suht pisikese iduna, aga ükski küsimus ei jäänud vastuseta, isegi umbkeelsetele mentidele mitte), siis ma lihtsalt mõtlesin, et sooviks pool tunnikest aega veeta koduses eesti atmosfääris ja end rõõmustada sõprade-tuttavate nägemisega. Mis teha, kõik mõtted ei teostu :) Lohutuseks - Lätis on asjad veel hullemad, meil on isegi kenasti :D

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
21.08.2013 at 12:21
MENT_GORILKA
Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl
no ma ei tea...üritus on ikkagi üritus oma reeglitega ja selline erandi tegemine ei ole minu seisukohast mõttekas...ma ei kujutaks küll ette, et läheks kusagile piletiga üritusele ja hakkaks pooleks tunniks nuiama luba korra sisse piiluda-see käiks juba natuke eneseuhkuse pihta, seega annaksin antud situatsioonis õiguse sellele piletimüüjale-ei ole tähtis, kas osaleb 100, 1000 või 10 000 inimest, kõigile kehtivad samad reeglid
21.08.2013 at 15:56
Evelind
Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl
quote:
MENT_GORILKA: no ma ei tea...üritus on ikkagi üritus oma reeglitega ja selline erandi tegemine ei ole minu seisukohast mõttekas...ma ei kujutaks küll ette, et läheks kusagile piletiga üritusele ja hakkaks pooleks tunniks nuiama luba korra sisse piiluda-see käiks juba natuke eneseuhkuse pihta, seega annaksin antud situatsioonis õiguse sellele piletimüüjale-ei ole tähtis, kas osaleb 100, 1000 või 10 000 inimest, kõigile kehtivad samad reeglid

nuiama? - ma pakkusin diili. võit oleks olnud korraldaja poolne. küll pisipisikene, aga võit on võit :)
tegu on väikese koduse üritusega. väga SUUR vahe on, kas üritusel osaleb 100, 1000 või 10 000 inimest! suure rahvaarvuga üritusel ma ei oleks sellist diili pakkumagi läinud. loogiline ju.
ja põhiline reegel on see, et üritus tehakse inimestele, mitte kuivikutele.
kui daam ei oleks lauslollust toonud põhjenduseks, siis ma oleksin tema otsust isegi respekteerinud. minu jutu iva ongi selles, kuidas suhtutakse, suheldakse ja mõeldakse, mitte rahas. me elame väikeses riigis, meie usaraua seltskond on väike, eriti sellistel üritustel. sõbralikkus on see, millega võidetakse.

eks see ole kena foorum, kus võib igaüks oma arvamust avaldada. minu arvamus on paar postitust tagasi kirja pandud ja selliseks see ka jääb :) nii vähe kui ma üldse siin sõna võtan, siis tavaliselt mitte niisama.

olge toredad,
Lind

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
21.08.2013 at 20:37
Martin K
 
Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl
Kas keegi pilte ka tegi?
30.08.2013 at 14:22
MENT_GORILKA
Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl
aga palun ;)
https://www.facebook.com/einar.mikson/media_set?set=a.682207231806742.1073741844.100000524143889&type=3
30.08.2013 at 15:44
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp 16–18.08.2013 Otepääl   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.