register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eestis müüdavad USA autod on rämps!   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
sten666
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
http://www.reporter.ee/2013/03/07/eesti-teedel-liiguvad-kipsikruvidega-ja-aiapostidega-tapamasinad/

Eriti koomiline on see videoklipp. See intervjuu osa on filmitud autod.ee nimelise müügiplatsi müügihallis. Koomiline moment on see, et samale OÜ le kuulub ka teine müügiplats avariilised-autod.ee, kus oksjoni korras pahtlimeestele toorikuid müüakse.
Varem käis seal äri nii, et mis vähegi kannatas taoti ise üles ja müüdi autod.ee platsil maha. Kuidas nüüd ei tea.
21.03.2013 at 12:51
vvt
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
Miks laseb Autoleht veega alla kõik USA autodega tegelejad? See on majandusharu, mis toob sisse väga palju riigimakse ning annab tööd väga paljudele firmadele ning inimestele

Lubade üks irooniline hirnatus seepeale :)
Meenutab eelmise riigikorra aegu selline vägivaldne konstruktsioon nagu aus, eetiline ja omakasupüüdmatu USA autode sissevedaja vs salalik, vassiv ja võltsiv Leedust tooja.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.03.2013 at 13:08 1 edit. Last edited 21.03.2013 at 13:08 by vvt
Jesper
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Kui asja natuke laiemas plaanis vaadata, siis tegelikult on üpris naiivne loota, et meie kohalik autoajakirjandus uute autode müüjate agenda suhtes täiesti immuunne ja tasakaalustatud on. See ei ole üldse seotud konkreetsete isikutega, vaid lihtsalt süsteemi ülesehitusega. Kui iga kuu on vaja välja anda ajakiri, kus pool materjalist on tulnud ühel või teisel viisil autotootjaga koostöös (ligipääs testiautodele, esitlused kaugetes riikides jne), siis sinna on räme huvide konflikt juba eos sisse programmeeritud.

Chris Harris või Top Gear on nii populaarsed, et saavad endale kohati lubada ausaid väljaütlemisi ja konflikte tootjatega, paarituhandese tiraažiga kohalik autoajakiri kindlasti mitte, kui nad ei taha just edaspidi ainult klaasipesuvedelike teste ja liikluse teemalisi murekirju avaldada. Ja nii ongi iga tutikas Kia aastaid järjest "ikka enamvähem tore ja asjalik auto", kõikvõimalikul kasutatud kraamil samas leitakse luubiga kõik vead üles.

Mõelge neile artiklitele lihtsalt juurde kiri "uute autode müüjate liidu pressiteade" ning loogika loksub paika. Siin pole erilist pistmist konkreetsete ajakirjanike intelligentsi või matsu jagamise tasemega, see on lihtsalt jõud kellega nad peavad oma töö tegemiseks hästi läbi saama.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
21.03.2013 at 14:03
vvt
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Kahtlane, kas täna ükski uute autode müüja omab mõjujõudu sundida ajakirjanikku teadlikult jura avaldama. Pigem on probleem selles, et esinduste hästimakstud PR töö kaalub üles peitupugevate ärikate oma ja see paistab ka kirjutistes välja. Ühest küljest on siis hästi kättesaadavaks tehtud esinduste seisukoht vs vaev ja valu mingite ärikate arvamuse kättesaamisega. Pigem on häda kroonilises rahapuuduses, kus kirjutaja peab kirjutama kõigist ja kõigest ja välja tuleb sellisel juhul ootuspäraselt keskpärane haltuura (vähemat asjatundja silmade läbi).Ja kirjutaksegi allikatest, mille kättesaamiseks pole vaja päevade kaupa detektiivitööd teha, sh küllalt palju interneti linnalegendide baasil või mis kätte satub.

See kasutatud autode pettuste teema on kahjuks piisavalt tõsi, et siin natuke teemat valdav inimene eriti eksida ei saa.
Küll aga on küsimus tasakaalustatuses - et kas need kiidetud esindused on ise inglid? Kahtlen selles sügavalt.

AL puhul konkreetselt paistab see ressursipuudus välja faktivigadest kubisevatest kasutatud autode arvustusest (vähemalt need autod, kelle hingeelu keskmisest paremini tean - on kirjeldatud seal uskumatult poolikult ja faktivigadega).

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.03.2013 at 14:20 1 edit. Last edited 21.03.2013 at 14:22 by vvt
ivoalaska
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Vaata, mis reklaamid on autolehtedes üleval ja siis saad aru, kes muusika tellib.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
21.03.2013 at 14:22
autodusa
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
vvt:
quote:
Miks laseb Autoleht veega alla kõik USA autodega tegelejad? See on majandusharu, mis toob sisse väga palju riigimakse ning annab tööd väga paljudele firmadele ning inimestele

Lubade üks irooniline hirnatus seepeale :)
Meenutab eelmise riigikorra aegu selline vägivaldne konstruktsioon nagu aus, eetiline ja omakasupüüdmatu USA autode sissevedaja vs salalik, vassiv ja võltsiv Leedust tooja.

Päris täpselt ei saa aru mismoodi minu ja sinu kommentaar nüüd haakuvad aga see selleks...jään oma seisukoha juurde et selliste üldistavate pealkirjade ja teemadega lastakse lihtsalt kogu usa auto import alla vett...
lihtsalt teema jätkuks, et USA autod just on surmalõksud, aga sellised masinad http://www.romu.ee/en/car-auctions?page=oksjon&cat=3&id=3973 on ju täitsa tipptopp, kusjuures ülevaatus on isegi peal.
21.03.2013 at 14:34
Raceboy
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Ilmselt on teile uudiseks, aga konflikte maaletoojatega on pidevalt ja vahepeal on ikka keegi, kes solvunut mängib ning oma autosid sõiduprooviks ei anna. Mõnda aega.

See, et autoajakirjanikud sõbralikult müüjate pressisinimestega koos mingeid reklaamtekste treivad, noh igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.

Ja kui vigadest kubiseb, alati on võimalik ise paremini kirjutada, asjalikud kaasautorid on alati oodatud. Autode, ja eriti kasutatud autode puhul aga tuleb iga kord välja kümneid või lausa sadu spetsialiste, kes kõik kirjutaksid ise iga kell kordades parema, objektiivsema ja asjalikuma ülevaate. Vaadake, mis toimub nt PM online'i kommentaatriumis, kui seal avaldatakse mingit autode vastupidavuse kohta statistikat, paari tunniga sadu kommentaare, kus räägitakse stiilis "kle mida te ka teate, mul on xxx auto, milega n+234 aastat muretult sõitnud olen".

____________________________
www.vems.ee
21.03.2013 at 14:43
spark
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
vvt:
Küll aga on küsimus tasakaalustatuses - et kas need kiidetud esindused on ise inglid? Kahtlen selles sügavalt.

kui auto24 foorum lahti teha, siis neid teemasid seal jagub ... viimati hakkas silma selline teema

inimestele kardetakse öelda, et tehas keelab asju remontida ... mis iganes põhjus see siis tegelikult on?
kõikse hullem tundub olevat see, et tarbijad peavad peale garantiiaja lõppu kinni taguma tehasepoolsed vead (kasvõi pikkadest õlivahetusvälpadest tingitud probleemid)

aga see selleks ...

____________________________
Seitsekümmend Viis
21.03.2013 at 14:46
rivo09
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Mis seemneid te söönud olete ,mina küll ei loe välja ,et AL oleks viimases numbris usast toodud auto teemat puudutanud ,millest selline paanika ? Olete te ikka lehte lugenud ???
Mina arvan ,et ALtuleks üldse kinni panna sest minu arvates on nad juutide ,vabamüürlase jne. vandenõu edasiviijad. Välja tuleb hakata andma riikliku ja tqhq põhi kommentaatorite kontrolli all olevat lehte kes mitte kunagi ei kirjuta eur /japsi uutest autodest vaid annab kodanikele teada vaid TÕDE. Kodanikud peavad lõpuks aru saama ,et kõige parem auto on usast toodud veest välja tõmmatud avariiline peldik.
21.03.2013 at 14:55
autodusa
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
seemneid oled sina ise vist söönud. Oli see viimane või eelviimane number, tähtsust ei oma kuid autolehe mitu lehekülge juttu lihtsalt kubises valest ja üldistavast infost, mis oli nagu otse hr uute autode müüja suust tulnud. Kusjuures kolmest autost kaks,mis seal välja toodi kui maha kantud "rämps", olid minu info järgi clean title autod, kindlasti tean, et mõlemad olid 100% kerimata. Lexuse maasturi vigastus oli see, et keegi oli valgusfoori taga tagant sisse sõitnud (nagu juhtub meie liikluses ka iga päev). Selle tõestuseks on mul sellest autost isegi pildid nii usa-s kui siin enne remonti. Aga kellele ma neid näitan, kui härrad kirjanikud kirjutavad ainult hr uute autode müüja juttu?
AL artiklit nimetati uurivaks ajakirjanduseks, aga uuritud ei olnud mitte sittagi!
21.03.2013 at 15:13
vvt
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
kui auto24 foorum lahti teha, siis neid teemasid seal jagub ... viimati hakkas silma selline teema

See ongi tasakaalustatuse küsimus - lihtne on demoniseerida autoturu tegelasi, kes 100 000 maha kerivad (seejuures ostjad teavad nagunii, et keritakse), mõnevõrra raskem on tõmmata liistule esindust (kes esitleb ennast kui margi kõrgeimat knowhow templit ja kvaliteedi garantiid), kes oma valmistajatehase praagi kulud sujuvalt kliendi kraesse kanaliseerib, seejuures suutmata pakkuda ka kliendi raha eest toimivaid lahendusi, vaid vahetab katse-eksituse meetodil kalleid osi. Selline tegevus vajab lihtsalt kvalitatiivselt kõrgemat taset kui otsida netist 2-3 sobivat autot välja ja selle põhjal paari tunniga looke tekitada.

Minu elus on tulnud 3 korda uuel autol järel käia ja kõigil kolmel korral on ka defektne toode tagastada tulnud, sellised kogemused panevad paratamatult suhtuma skepsisega "kvaliteedi templite" särgi rebimise üritustesse.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.03.2013 at 15:22
rivo09
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
autodusa: seemneid oled sina ise vist söönud. Oli see viimane või eelviimane number, tähtsust ei oma kuid autolehe mitu lehekülge juttu lihtsalt kubises valest ja üldistavast infost, mis oli nagu otse hr uute autode müüja suust tulnud. Kusjuures kolmest autost kaks,mis seal välja toodi kui maha kantud "rämps", olid minu info järgi clean title autod, kindlasti tean, et mõlemad olid 100% kerimata. Lexuse maasturi vigastus oli see, et keegi oli valgusfoori taga tagant sisse sõitnud (nagu juhtub meie liikluses ka iga päev). Selle tõestuseks on mul sellest autost isegi pildid nii usa-s kui siin enne remonti. Aga kellele ma neid näitan, kui härrad kirjanikud kirjutavad ainult hr uute autode müüja juttu?
AL artiklit nimetati uurivaks ajakirjanduseks, aga uuritud ei olnud mitte sittagi!


Et siis lexuse keskus tellis autolehelt enda kasutatud autode müügi vähendamiseks?
21.03.2013 at 15:30
PlyVal64
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
rivo09: Mis seemneid te söönud olete ,mina küll ei loe välja ,et AL oleks viimases numbris usast toodud auto teemat puudutanud ,millest selline paanika ? Olete te ikka lehte lugenud ???
Mina arvan ,et ALtuleks üldse kinni panna sest minu arvates on nad juutide ,vabamüürlase jne. vandenõu edasiviijad. Välja tuleb hakata andma riikliku ja tqhq põhi kommentaatorite kontrolli all olevat lehte kes mitte kunagi ei kirjuta eur /japsi uutest autodest vaid annab kodanikele teada vaid TÕDE. Kodanikud peavad lõpuks aru saama ,et kõige parem auto on usast toodud veest välja tõmmatud avariiline peldik.
AL tekitas absoluutselt põhjendamatu ja muuseas - VALEDEST KUBISEVA - loo 27.02 numbris, mis on praeguse seakiunu algus. Kas pean minema isiklikuks nimedega? Nagu Sa tead, siis mina ei karda seda ;) Kui esimene kord võtsin asja rahulikult, siis täna hommik enam ei suutnud. Jürgo Vahtra - mis automees see üldse on? Itinohik, kes autodet teab samapalju, kui siga suusatamisest. Rasmus Schneider, kel on väga konkreetne ärihuvi, sest Ameerika Auto ei saa ju hästi hakkama ja need "teised" maaletoojad ning ka tüübivastavuse tegijad võtavad Sõpaka kuudilt "leiva laualt". Kogu selle asja kirjutab kokku AL toimetus, keda mina isiklikult siiski põhjalikult tunnen ja ei pea sealt kedagi piisavalt pädevaks sellises väga spetsiifilises asjas sõna võtma. Ning kogu selle pasundab suureks keegi tibi Tuuli Jõesaar??? Kas mina näiteks kirjutasin sellise pealkirja: Enamik Eestis müüdavaid USA autosid on pärast avariid ülesputitatud rämps???

Kui ajakirjanikud võivad omale natuke rumalust lubada (see on "moodsa" Eesti ajakirjanduse ja selle omanike nõue - olla loll, pealiskaudne ja kirjutada "õudne, jube, jälk jne" pealkirjasid võimalikult tihedalt) ja Rasmus peabki konkurente hävitama, siis kodanik Vahtra PEAB olema oma ametis piisavalt tark, et teha endale selgeks, mida üldse tähendab Salvage Title, kuidas kõigis erinevates osariikides asjad käivad, mis asi on Irreparable Title jne. Sest see on nii Maanteeameti kui LKFi üldse ainus asi, millest nad aru saavad - nende verbaalseid pasandusi lugedes/kuulates! Mitte keegi, ka kõige paadunum mistahes auto fänn ei väida, et seda rämpsu pole mistahes kohast toodava tehnika hulgas ja on ka sigatsejaid, on epoliimiga autode kokkukleepijaid aga see on juba SOLVAV, kui kasutatakse sõna enamus.

Tsiteerin seda paksvilli, mis veel hulelma paskvillide tulva vallandas:
quote:
USA andmebaas näitab, et Camry tegi USA-s nii ränga avarii, et kindlustusfirma pidas seda mahakandmisele minevaks. Pealegi on teel Ameerikast Eestisse auto läbisõit tunduvalt vähenenud. Autolehe küsimustele auto mineviku kohta müügimehed vastata ei osanud: „Kust me seda ajalugu uurime? Helistame Ameerikasse või?”

Tehke kulla paskvillerid endale kõigepealt selgeks osariik, sealsed tavad Salvage saamisel/andmisel ja üldine kindlustustaust seal, IGA juhtum ja auto eraldi ning odomeetrinäidu kommenteerimisel ärge näidake üles oma täielist lollust: täitsa kogemata muutus selle näit TÄPSELT 1,609 korda! Aga äkki oli tegu hoopis mingi vandalismiaktiga, kus võib-olla lõid märatsevad neegrid akna katki ja valasid kokakoolat autosse? Keegi tõi nüüd sellise auto omaenda abikaasale omaenda väikeste laste vedamiseks ja ongi tänu paskvillidele küljes märk: tahtlik pettur ja potensiaalne mõrvar!!! Sest nii ajakirjanikud kui riigiteenistujad on pehmelt öeldes debiilikud...
quote:
In a minority of states and Canadian provinces regulations require a salvage title for stolen or vandalized vehicles which are not recovered by police within 21 days. In such cases Insurance companies declare a vehicle total loss and pay off the previous owner.
21.03.2013 at 15:44
autodusa
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
rivo09:
quote:
autodusa: seemneid oled sina ise vist söönud. Oli see viimane või eelviimane number, tähtsust ei oma kuid autolehe mitu lehekülge juttu lihtsalt kubises valest ja üldistavast infost, mis oli nagu otse hr uute autode müüja suust tulnud. Kusjuures kolmest autost kaks,mis seal välja toodi kui maha kantud "rämps", olid minu info järgi clean title autod, kindlasti tean, et mõlemad olid 100% kerimata. Lexuse maasturi vigastus oli see, et keegi oli valgusfoori taga tagant sisse sõitnud (nagu juhtub meie liikluses ka iga päev). Selle tõestuseks on mul sellest autost isegi pildid nii usa-s kui siin enne remonti. Aga kellele ma neid näitan, kui härrad kirjanikud kirjutavad ainult hr uute autode müüja juttu?
AL artiklit nimetati uurivaks ajakirjanduseks, aga uuritud ei olnud mitte sittagi!


Et siis lexuse keskus tellis autolehelt enda kasutatud autode müügi vähendamiseks?


Absoluutselt mitte Lexuse esindus. Kes seda väitnud on? Lexuse esindus hoopis sooviks selle laimule lahendust.
Ei ole selle asja taga uute Euroopa autode müüjad, ei puuduta see USA kasut autode turg neid niivõrd. Corolla ostja üldjuhul ei tee valikut Voyageri kasuks vms.
21.03.2013 at 16:12
rivo09
Eestis müüdavad USA autod on rämps!

quote:
In a minority of states and Canadian provinces regulations require a salvage title for stolen or vandalized vehicles which are not recovered by police within 21 days. In such cases Insurance companies declare a vehicle total loss and pay off the previous owner.


Veski mille peale sa nii vihane oled ? Kas see on vale ,et hoiatatakse ohtude eest ,et võib pasa otsa sattuda? Ma olen töökojas näinud ikka väga õnnetute nägudega inimesi kes on ostnud usast toodud rämpsu. Ka keeldusin kunagi surnud autode tegemisest sest neid ei saanudki korda (upunud pask).

Kindlasti uppus usas ka märkimisväärne hulk elektroonikat mida on võimalik mõneks ajaks üles turgutada ja kordades odavamalt müüa aga kas oleks õiglane,et ostja eest seda varjatakse ?

Rohkem ei viitsi teiega vaielad tehke mis tahate!
21.03.2013 at 16:13
partel
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Võiks ikkagi meelde tuletada:

"You get what you pay for", ehk saad seda, mille eest maksad...

Minu arvates ei eraldata autole pereeelarves piisavalt vahendeid. Üle jõu käiv maja ja muu lõhkilaenamine sööb kõik ära, lisaks veel muu raharaiskamine, ise ju näete iga päev.

Ja kasutaja "Raceboy" on minule väga meeldiv ajakirjanik, kuna ta on mind korduvalt Autolehes maininud! :)

Mis avariilistesse autodesse puutub, siis paraku mul ei ole "silma" nende hindamiseks, ühe kena ja korraliku Mitsuga sai Erkki juures tõstukil käidud ja ta ütles kohe, et et see on kolm pauku saanud, siia, siia ja siia.. :uhoh

Mina ei saanud midagi aru...

Aga samas päris korraliku Sierra ostsin tuttavalt "põrsas kotis" ja ei olnud hiljem mingeid pretensioone.


____________________________
_
21.03.2013 at 16:21
Jesper
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
Raceboy: Ilmselt on teile uudiseks, aga konflikte maaletoojatega on pidevalt ja vahepeal on ikka keegi, kes solvunut mängib ning oma autosid sõiduprooviks ei anna. Mõnda aega.

See, et autoajakirjanikud sõbralikult müüjate pressisinimestega koos mingeid reklaamtekste treivad, noh igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.

Ei ma ei ütle et "koos reklaamitekste treivad", ma ütlen et kui ühe seltskonna töö kvaliteet on otseselt sõltuv teise seltskonna heast tahtest (reklaam, autode sõiduprooviks andmine, reisid esitlustele), siis sinna on huvide konflikt juba sisse programmeeritud. Eriti kui vastaspool on mingi suht umbmäärane kogum mitte just kõige kõrgema ärikultuuriga "üleslööjaid". Sorry, ma ei pea selleks ajakirjanduse köögipoolt tundma, et artiklit lugedes tajuda selle kas teadlikku või alateadlikku kallutatust. Pigem vastupidi, täieliku kõrvalseisjana pole mu hinnangukriteeriumid ei teadlikult ega alateadlikult tendentslikud.

Mina ei ütle et keegi peaks midagi tingimata teistmoodi tegema, näiteks kõnealune Autoleht ja selle eelkäijad on minu arust väärt pigem ausammast kui kriitikat - igasugu frantsiisid tulevad ja lähevad, aga meie oma ajakiri on jäänud. Ma lihtsalt konstateerin fakti, mis käib ka pea kogu Lääne autoajakirjanduse kohta - allikapoolne ajakirjanike poputamine sellises mahus, mida autoajakirjandus loomulikuks peab, oleks "peavoolu" ajakirjanduses üsnagi skandaalimaiguline asi. Lugeja ülesandeks jääb lihtsalt vastava filtri üles tõmbamine.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
21.03.2013 at 16:23 2 edits. Last edited 21.03.2013 at 16:38 by Jesper
Raceboy
 
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Tähelepanekutega olen nõus ja automüüjate suhtumine on paraku tihti selline, et eeldatakse palju asju, kuid negatiivseid hinnanguid on alati tulnud, tuleb ka edaspidi.

Õnneks pole see pilt nii üht tooni ja automüüjad vajavad oma reklaamile väljundit täpselt samamoodi, kuna see on kõige lühem tee sihtgrupini nii et lepitakse kriitikaga. Samamoodi tuleb ette solvumisi-mossitamisi, aga siiani pole Eesti suurimaks autoajakirjaks see Amservi poolt välja antav kogumik.

Võite ette kujutada, millised telefonirünnakud olid mõni aasta tagasi inkognito tehtud automüüjate klienditeenindustaseme testides, kus pandi otsene pingerida väga otseste sõnadega paika. Millegipärast autosid ikka pakutakse (ei pea ise küsima) ja reklaami ostetakse.

____________________________
www.vems.ee
21.03.2013 at 16:34
vvt
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
"You get what you pay for", ehk saad seda, mille eest maksad...

Siin ongi enamvähem kõik öeldud :smokin
Kokkuvõttes neid probleeme ise "elu diili" otsiv ostja endale kaela kutsub.
Ikka lähevad ju peopesad higiseks ning kaine mõtlemine kaob, nähes mõnda värskest värvist kiiskavat saksa pensionäri autot.
Ja kõrval vedelev aus, nats närtsinud ja 569 000 km odomeetril näitav põlatakse ära.
Vaja ju elu diili otsida.....

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.03.2013 at 16:38
partel
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
Jesper:Lugeja ülesandeks jääb lihtsalt vastava filtri üles tõmbamine.
Hästi öeldud!

Ma arvan, et käesolevas teemas sõnavõtjatel on "filtrid" olemas, rohkem või vähem.

Jama on selles, et filtri tekitamine nõuab iseseisvat kodutööd, mille jaoks tavainimesel aega pole, ehk demagoogia, propaganda jne kahjuks võidutseb.

See siis üldiselt meediast, mitte konkreetselt teemast ega asjaosalistest.

Ikkagi, füüsikaseadused kehtivad, majandusseadused kehtivad.

____________________________
_
21.03.2013 at 16:45
vvt
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
Mina ei ütle et keegi peaks midagi tingimata teistmoodi tegema, näiteks kõnealune Autoleht ja selle eelkäijad on minu arust väärt pigem ausammast kui kriitikat - igasugu frantsiisid tulevad ja lähevad, aga meie oma ajakiri on jäänud.

Ka mina olen kõigele vaatamata AL stammkunde.
Küll aga ei tohiks läbi sõrmede vaadata, kui mõni tehnikaharidusega ajakirjanik kirjutab kasutatud auto arvustuses, et hammasrihma pärast pole vaja muretseda, mootor on ketiga (on täiesti konkreetne faktiline näide 2 auto juures lausa), siis sellised apsud on kurjast, mõni inimene sõidabki oma kalli raha eest ostetud auto pilbasteks õndsas teadmises.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.03.2013 at 17:08
-Jester-
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Eks ikka, kui tahad provotseerida, siis üldista või mine isiklikuks. Tulemuseks aga kahjuks nii meediasse, kui ka siia jaguvat "kuuma" soppa, kus fookus ammu kadunud.

Aga sõltumata eelnevast loodan ja tahan mina ka. et ükskord saavad meil auto taastamise järgsed toimingud paremini reguleeritud, niisamuti nagu kasutatud autode äri oma selguse. On rämpsu sattumine teedele välistatud, hakkavad maksud laekuma ja saab müüdav auto, teenus oma õiglase hinna. See on see rida, mida AMTEL ajada üritab ja meedia oma veidral moel toetab. Kahju ainult, et sedamoodi jälle välja kukkus.

Peace.



____________________________
Chrysler Newport `71
Chevrolet Corvette `70
ex.Chevrolet Corvette `07
21.03.2013 at 17:35
PlyVal64
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
quote:
-Jester-:See on see rida, mida AMTEL ajada üritab ja meedia oma veidral moel toetab. Kahju ainult, et sedamoodi jälle välja kukkus.

Peace.
Absoluutselt õige aga siiski peaks enne selliste räigete süüdistuste esitamist kestahes põhjalikku eeltööd tegema! Hetkel olen ma sunnitud oma päris hääde mõttekaaslaste kohtagi sitasti ütlema, sest nad lihtsalt on selle ära teeninud!
Ahjah, üks näide siis "nondrivable salvage certificate" DeVillest, mille puhul tekib küsimus, et kas ära murtud märk maksab sealmaal siin nii palju? Muud nagu ma küll ei näe... aga on just vandalismiga salvage saanud.
Ja see praegune paskvillindus rikub just selliste ja natuke rohkem "katki" masinate toojate mainet räigelt!!! Ja ka selliste, kusjuures bagid on lahti aga mingit olulist avariid peale sujuva katusele mineku näha pole???
See viimane on Maanteeameti omade jaoks juba totaalne laip, absoluutselt taastamiskõlbmatu ja ainuüksi mõte sellise Caddy või Stangi soetamisest tuleb võrdsustada kui mitte terrorismiga siis vähemalt Breivikuga. Need näited on siis kõik praegu sellised, mil pole hinda ollagi, Eestis maksaks päris heaste ja nende korrastamine vist ei maksa miljardit???
Aga AMTELi osanike käest ostetud ja esimesel kasutusnädalal paar laipa tekitanud vrakk on täitsa OK "kergelt" remontida... mingi selline, kus ainult tagatuled on füüsiliselt terved?

21.03.2013 at 17:57 1 edit. Last edited 21.03.2013 at 17:59 by PlyVal64
-Jester-
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Ply, tean, mida tunned.

Signatuuris oleva uuema Vette tõin 2011 Salvage Title`iga ja taastasin korralikult, kuigi algse kindlustusplatsi pildiga oleks võinud samuti keda iganes ehmatada. Tegelik remondivajadus samas mahus tavapärase esiotsa avariiga, kus muuhulgas natuke venitust vaja. Ei ole kedagi, kui siis ainult ennast, petnud ja hetkel müün sama isendit varjamata mida ja kuidas tegin. Aga jah ju sõltumata eelnevast kuulun ka mainitet rämpsutoojate kampa.
Veel, et kui arvele võtsin, siis ametnikke huvitas rohkem, kas esitiival nõutud ja sinna vägisi lisatud miniatuursel suunatulel on E-täht, kui see, mida ja kuidas taastatud, kas mõni turvapadi on ja toimib jne........ja nii see rong sõidab.
Muidu aga need meie vähesed kogenud autoajakirjanikud, keda mul au tunda, on vägagi tasemel ja kallutada neid siiani õnnestunud pole.

Läksin ikka isiklikuks aga endast pole patt.



____________________________
Chrysler Newport `71
Chevrolet Corvette `70
ex.Chevrolet Corvette `07
21.03.2013 at 18:33
vahekas
  
Eestis müüdavad USA autod on rämps!
Tundub uskumatuna, et isegi siinse foorumi mõned kasutajad on pilukausku pööratud selle Usa teema maha materdamisega.

Heh las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Järgmine suurem AL artikkel võiks olla avakruiisi kohta pealkirjaga:Surmalõksudes liikuvad sõidukijuhid avasid Peetruse poole sõitmise hooaja.



____________________________
.Toon ka tellimise peale USAst nii paate, mootorrattaid kui ka autosid
52 88 224 5165192
21.03.2013 at 19:04
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eestis müüdavad USA autod on rämps!   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.