register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/  
Poster Message
Mairold
  
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
Street.ee Ja TSI esitlevad:
Juba viiendat aastat järjest avame hooaega kruiisiga.

25.mai.2013: Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013.
Kruiisi ajakava:
14.00 - kogunemine Võrus (Spordihalli parkla)
14.20 - Start kruiisina läbi Võru linna Põlva poole.
15.00 - Kogunemine Põlvas (Turu parkla, Oja tn)
15.15 - Start kruiisina läbi Põlva linnast Tartu poole!(Räpina-mnt mööda)
16.35 - Kogunemine Tartus Prisma vastas parklas.(Sõbra Prisma)
16.50 - Kruiis Tartu linnas , kogunemine Prisma vastas olevasse parklasse Või Olenevalt ilmast , lähme sealt sealt edasi Raadile.
Kruiisi ajakava võib muutuda.
Lisainfo: http://www.street.ee/ & http://www.tsi.ee/
Ning kust kõike infot saab https://www.facebook.com/events/437226069679294/?fref=ts
NB: Korraldaja ei vastuta ,mitte milegi eest!

Väikene meelespea ka teile:
- Kruiisi, ÄRA KIHUTA !
- Ära jäta ise ning vaata ,et ka sinu sõbrad ei jätaks prahti maha !
- Ära tee möödasõite, vaid püsi kolonnis. Maanteel laseme kaasliiklejad mööda , kes ei osale kruiisil.
- Jälgi, et sina ja sinu autos viibijad ei ripuks autost väljas ja oleks nõuetekohaselt turvavarustusega kinnitatud !
15.04.2013 at 10:08
MENT_GORILKA
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
Streetrace kruiis vihjab justkui kiiretele, sportlikele autodele, samas tekstist ei ole see üheselt mõistetav...kas sinna on oodatud ka muu USA vana raud?
16.04.2013 at 12:59
inkvisiitor
 
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
quote:
MENT_GORILKA: Streetrace kruiis vihjab justkui kiiretele, sportlikele autodele, samas tekstist ei ole see üheselt mõistetav...kas sinna on oodatud ka muu USA vana raud?
No see on ikka striitreisserite ja teibitjuunijate paraad...

____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC
16.04.2013 at 18:32
MENT_GORILKA
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
olgu neil siis hea olla :)))
25.04.2013 at 21:48
rivo09
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
Aga kui midagi teha pole siis miks mitte minna ja neile ka ilusaid autosi näidata ? Ma usun ,et paljud nendest ostaks isegi midagi huvitavamat kui golhv mida teibiga tuunida aga võimalused noortel tihtipeale hoopis teised kui tahtmised. Minu meelest tänapäeval on iga tehnikast huvitatud inimene positiivne nähtus ,muidu varsti ainult lõustakas istutaksegi.
25.04.2013 at 22:06
Lowrider
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
Käib ka neljapäeviti Ülemiste keskuse parklas streetrace kogunemistel usarauda ja inimesed jäävad järgi jõllitama küll.
25.04.2013 at 22:44
rnx69
 
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
Eelmine sügis sattusin kogemata kombel samal ajal Ringtee Siriusest kohvi ostma, kui see "striitreisserite" hooajalõpetamine käis ja mulle meenutas see seal pigem ajudeta, kaootilist mööda parklat edasi-tagasi siblimist ning mõningad "kiirendusvõistlejad" suutsid parklas ikka üllatavalt ohtlikke liigutusi teha, näiteks ühest parkla otsast teise spurte, vaatamata, kas keegi parasjagu parkimiskohta otsimas või parkimiskohalt välja tagurdamas on. Pole otseselt ka nende Golfituunijate ja teibikleepijate vastu midagi, parem tegevus ikka, kui kuskil pargis sõpradega lauaviina libistada, aga miskisugunegi elementaarne ajumaht võiks ikkagi veel säilinud olla. Eks see Golf III vms odavauto ole tänapäevane Lada analoog ja ma pakun välja, et enamik siinseid kaaskannatajaid on koolipoistena selle teemaga ikka omajagu seotud olnud.

Ahjaa, paari usarauda ma seal siiski silmasin ka, seega ma arvan, et kui kellelgi viitsimist on sellest komejandist osa võtta, siis eemale sealt ei peksta :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
26.04.2013 at 09:30
inkvisiitor
 
Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/
No vaevalt,et mõni tõsiuskne usarauamees nendesse ridadesse sattub...samahästi vöiks ka huvipärast geiparaadil poistega kaasa jalutada,pederasti märk jääb ju ikka külge!

____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC
26.04.2013 at 23:25
tqhq.ee foorum : Üritused : Lõuna-Eesti Streetrace Hooaja Avamine 2013 /Kruiis/  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.