register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID  
Poster Message
AmeerikaAuto
  
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID


Wyrm Sub Terra kell 19.30
Rockin' Lady & Her Rivertown Boys kell 21.00

Kohapeal on grilltoidud ja joogid ka müügis, ostmiseks palub toitlustaja varuda sularaha.

Kohtumiseni 4.mail!
23.04.2013 at 01:31 1 edit. Last edited 13.05.2013 at 10:21 by AmeerikaAuto
AmeerikaAuto
  
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID
Afterpartyl toimub nii mõndagi!

17.30 alates
* Salongi ees on vaatamiseks-näppimiseks järgmised kaunitarid (proovimiseks saab aja kokku leppida):
2013.a RAM 1500,
2013.a Ford Raptor,
2013.a Ford F250
ja uus Camaro.

* Kõikidel huvilistel on võimalik tutvuda Ameerika Auto köögipoolega.
* Gaznet ja Reola Gaas tutvustavad autogaasiseadmeid.
* Ameerika Auto kostitab õlle ja siidriga.
* Salongis ootab huvilisi rajude aledega varuosatäika.
* Avatud on ka iseenese tankla ehk söögi- ja joogipunkt.
* Lastele oma joonistusnurgake ja äge olemine.
18.00-19.00 Lastele näomaalingud

19.30 kütab WYRM SUB TERRA
21.00 rokivad ja rollivad ROCKIN' LADY & HER RIVETOWN BOYS

Kogu õhtu vältel toimub loosimine Ameerika Auto, Gazneti ja Reola Gaasi auhindadele.

Kes lapse(d) kaasa võtab, siis ka pisikestele autohuvilistele on tegevust. Salongis sees on joonistamine temaatikal "Minu auto on kõige ägedam!" ja toredaimad pildid saavad autorite nõusolekul ehk ka lokaalsele näitusele. Samas kohas teeb kaasfoorumlane Evelind tunnikese jooksul lastele näomaalinguid.

Vägesid juhatab Margus Pilt, kes lahkesti meid ka after-afeterpartyle kutsub, aga sellest täpsemalt juba kohapeal.

Afteka mugavaimaks sujumiseks paar tähelepanekut:
* Enamus tegevusi toimub hoovis ehk siis maja selles tsoonis, mida Sõpruse pst-le paista ei ole, tulge lihtsalt julgelt ümber nurga!
* Parkimist juhendame, kuid parkimisega on väga kitsas.
* Toitlustaja poolt info, et arveldamine toimub sularahas.
* Pidu kestab kuni huvilisi jagub. Arvestama peame ainult seadustega ja 23.00-st alates me Lasnamäele kostvat lärmi ei tee

Kohtumiseni juba mõne päikeselise päeva pärast 4.mail!
FB kasutajatele on sündmus olemas alloleval lingil, osalege ja jagage
https://www.facebook.com/events/185820641569184/
01.05.2013 at 12:58
AmeerikaAuto
  
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID
Afterparty kaunitaride nimistusse, keda vaadata-katsuda, lisandus ka selle aasta Ford Mustang GT.
Niiet siis 2013.aasta Ram1500, F250, Raptor, Camaro ja Mustang GT on salongi ees uudistamist ootamas ja proovisõidu saab meie töötajatega sealsamas kokku leppida, kui peaks huvi tekkima ;)
03.05.2013 at 12:45
partel
  
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID
Kuna avakruisipäeval sai tublisti suud pruugitud, vajasid häälepaelad erakorralist hooldust, täpsemalt niisutamist.

Võib-olla mõni ei tea, et Lauri ja tema kuulus Camaro on mulle rohkem kui legendaarne drag racer ja kidramees. Vastavat bändi tahtsin ka kuulata.

Kohaletuleku garantiiks oli mõistagi võlusõnad: "tasuta õlu" :)

Vanast harjumusest võtsin kaasa kõrvatropid. Detsibellid on tehnikahuvilisele salakaval asi, ei ole ju üldse vali, aga kui avastad, et kellelegi millegi ütlemiseks pead talle otse kõrva karjuma, on sobiv teha väike install.

Oma arust ma "karastusjooke" ei kuritarvitanud, aga siiski oli järgmisel hommikul kahtlaselt hea olla! :)

Ise ma uue auto ostjaks lähiajal pole, aga mõistagi suhtlen potentsiaalsete klientidega, kes minu arvamusega arvestavad. Eriti kui Lauri seal on.

Suured tänud Rasmusele, Laurile ja teistele asjaosalistele minu jaoks väga vajaliku ürituse eest! :)



____________________________
_
06.05.2013 at 10:53
AmeerikaAuto
  
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID
Afterparty pildigalerii leiate siit: http://fotoalbum.ee/photos/Evelinnuke/sets/1364877

Ilusat nädalat kõikidele! :)
13.05.2013 at 09:40
reisisell
USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID
Ilusad ja meeleolukad pildid.
Üritus oli igati hästi korraldatud ja uuenduslik. Ehk tuleva aasta jälle:)
13.05.2013 at 11:27
tqhq.ee foorum : Üritused : USAkate avakruiisi afterparty, 4.mai Tallinn - PILDID  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.