register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick ParkAvenue 1991a Vetu83  
Poster Message
vetu83
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
Tere!
Jätan oma esimesest Ameerika autost ka jälje maha siia. Tuli minu õuele vahetuskaubana ühe prantslase vastu ja siiani olen rahul.
Mu põhimõte on olnud mitte soetada autot mis maksab rohkem kui mu kuupalk on. Seega prillikivist on asi väga kaugel. Hoogsalt on kroomosadele liiga teinud roosteuss ja osa liiste on ka puudu. Ülevaatuselt aga läks auto läbi ja tehniline osa on korras.
Nokitsemist on kõvasti aga sõidumõnu naudin igal võimalusel.Mootor tõmbab hästi ja küttekulu on igati normaalne minu meelest. Eks hing ihkaks ikka suuremat mootorit ja tagavedu aga siis oleksid ka kulud suuremad ma usun.
Välimuse suhtes lähevad inimeste arvamused pigem sinna negatiivse poolele aga sisse istudes on see ununenud :D
Ja vaatamata 5.2m pikkusele tundub auto eemalt vaadates suhteliselt väike.





03.11.2013 at 16:52
Oldermann
 
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
mugav on ta tõesti, edu

____________________________
Universumi arhitekt
03.11.2013 at 19:30
Astro-97
  
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
ilus auto, pole nagu midagi silma riivamas peale nende tagumiste suundade, mida võiks sealt kaotada... see teeb koledaks tagaotsa

edu ehitamisel ja muretuid miile!

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
03.11.2013 at 20:28
vetu83
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
Tglt tagaküljel üks lai stangeliist päris räbal ja ees üldse puudu. Ei hakanud piltidel toonitama neid, tagatiival mõlk ka kerge nurgas.

Need suunad häirivad ennast ka aga ei oska midagi ette ka võtta ses suhtes. Ja mis peamine,ise ma oma autot tagantpoolt ei näe kui sõidan :D
03.11.2013 at 22:52
90Deville
 
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
Kui parempoolne taganurk kergelt mölkis ja tuli veidi katki siis on see auto siia eestisse minu sebitud:)
Ja need liistud olid juba tuues puudu/räbalad.
Eriti neid enam ei pakuta ka vist.
Kas karbid on keegi vahepealne omanik viitsinud ära vahetada vöi endiselt auklikud?


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
03.11.2013 at 23:20
vetu83
Buick ParkAvenue 1991a Vetu83
quote:
90Deville: Kui parempoolne taganurk kergelt mölkis ja tuli veidi katki siis on see auto siia eestisse minu sebitud:)
Ja need liistud olid juba tuues puudu/räbalad.
Eriti neid enam ei pakuta ka vist.
Kas karbid on keegi vahepealne omanik viitsinud ära vahetada vöi endiselt auklikud?

See mõlk on pildi pealt näha ka, tiiva ülemisel nurgal. Karbid on korras sellel igatahes.
03.11.2013 at 23:39
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick ParkAvenue 1991a Vetu83  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.