register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ja ma jälle ei saa vait olla!   1 2  
Poster Message
devilc
Moderator
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
tfr: No kui seda topicut vaadata, siis on ta kirjutanud ka 23.09, 24.09 ja 27.09 - järelikult päris kohe teda ilmselt puuri ei pistetud.
Rääkisin Melliga telefonitsi ca nädal (max) tagasi, just nende rehvide pärast. On täitsa tööl edasi.
11.10.2002 at 16:34
Jansa
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Enne selle "mainekujunduse" algust jõudsid offroudimehed ikka päris paraja pahameeletormi avalikkuse ees tekitada.
Striitreisserid niisamuti (nojah, kolmene bemm ja rullnokklus on küll igaveseks rahva mällu sööbinud. Seal samases Raportiski kõmatas üks vasta posti vist).
Selle mõõdupuu järgi pole TqHq-l küll miskit häda veel, liiati kui mingit sümboolikat ka ei kasutata.
11.10.2002 at 17:10
Mell
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Nonii

Ilmselt mõndadele pettumuseks olen ma endiselt elus,vaba,töötan vanas kohas ja endiselt roolis(lubadega)...
Lihtsalt pole saanud mahti netis olla,kuna tänu ilmadele on praegu rehvitöökojas käed-jalad tööd täis.

Lugesin siinset ja lugesin ka SR ja tekkis lihtsalt paar küsimust.
1.Kui ma tehnikahuvilise inimesena käin foorumites aegajalt ennast harimas ja vahest ka ise sõna sekka ütlen,olen ma koheselt kuskile bändi sisse arvatud,kus kehtib lisaks EV karistustele veel lisakaristus?Sry,mul puudub küll igasugune teie kui SR sümboolika ja ma ei saa ka seega ilmselt teie mainet kuidagi kujundada...
2.Kas politseil on õigus lindistust enne süüdimõistvat otsust TV-le edastada,et inimene saaks siis meediameeste poolt süüdlaseks tembeldatud ja p.... üle valatud.Huvitav,kui pärast selgub,et auto võttis koos dokumentidega keegi kolmas ja tegi politseile valeandmed esitades tünga,kes siis vastutab avalikuse ees süüdlaseks tembeldatud isiku ees?


11.10.2002 at 18:12
ervin
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
Mell: Nonii

Ilmselt mõndadele pettumuseks olen ma endiselt elus,vaba,töötan vanas kohas ja endiselt roolis(lubadega)...
Lihtsalt pole saanud mahti netis olla,kuna tänu ilmadele on praegu rehvitöökojas käed-jalad tööd täis.

Lugesin siinset ja lugesin ka SR ja tekkis lihtsalt paar küsimust.
1.Kui ma tehnikahuvilise inimesena käin foorumites aegajalt ennast harimas ja vahest ka ise sõna sekka ütlen,olen ma koheselt kuskile bändi sisse arvatud,kus kehtib lisaks EV karistustele veel lisakaristus?Sry,mul puudub küll igasugune teie kui SR sümboolika ja ma ei saa ka seega ilmselt teie mainet kuidagi kujundada...
2.Kas politseil on õigus lindistust enne süüdimõistvat otsust TV-le edastada,et inimene saaks siis meediameeste poolt süüdlaseks tembeldatud ja p.... üle valatud.Huvitav,kui pärast selgub,et auto võttis koos dokumentidega keegi kolmas ja tegi politseile valeandmed esitades tünga,kes siis vastutab avalikuse ees süüdlaseks tembeldatud isiku ees?


Nii, näpuganäitajad, jätkake samas vaimus...
11.10.2002 at 18:15
PlyVal64
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
Mell: Nonii

Ilmselt mõndadele pettumuseks olen ma endiselt elus,vaba,töötan vanas kohas ja endiselt roolis(lubadega)...
Lihtsalt pole saanud mahti netis olla,kuna tänu ilmadele on praegu rehvitöökojas käed-jalad tööd täis.

Lugesin siinset ja lugesin ka SR ja tekkis lihtsalt paar küsimust.
1.Kui ma tehnikahuvilise inimesena käin foorumites aegajalt ennast harimas ja vahest ka ise sõna sekka ütlen,olen ma koheselt kuskile bändi sisse arvatud,kus kehtib lisaks EV karistustele veel lisakaristus?Sry,mul puudub küll igasugune teie kui SR sümboolika ja ma ei saa ka seega ilmselt teie mainet kuidagi kujundada...
2.Kas politseil on õigus lindistust enne süüdimõistvat otsust TV-le edastada,et inimene saaks siis meediameeste poolt süüdlaseks tembeldatud ja p.... üle valatud.Huvitav,kui pärast selgub,et auto võttis koos dokumentidega keegi kolmas ja tegi politseile valeandmed esitades tünga,kes siis vastutab avalikuse ees süüdlaseks tembeldatud isiku ees?


Ise ma seda siin alustasin, seega vastused Mellile(kes õnneks täitsa OK! paistab olevat).
1. Sa võibolla ei saanud aru. See, et Sinu autol polnud kleepse, oli ainult hea(a pildi järgi paistsid IRS-võistlusnumbrid siiski olevat). KUI needsinased oleks seal olnud, oleks igastahes paha olnud. Kui siin(ja SRs) oleks oldud vast isegi tolerantsed Sinu suhtes, siis poleks politsei seda mitte olnud sellise domeeni taha varjuvate isikute suhtes. Ja nii lihtsalt too "mainekujundus" võibki käia!! No ja EV karistuse kõrval on meie karistus vast pisike. Olid "mees" poolis, saad ka selle eest mehe kombel sugeda(kuigi korralik füüsiline noomitus kaseotsast võetud vitsaga poleks paha!).
2. politseil on igasugune õigus olemas soovi korral oma tagaajamisvideot kodanikele näidata. Ja mainida, et keegi purjus Meelis seal roolis istus. Keegi ju Sind milleski ei süüdistanud, kuigi märguandele peatamise fakt oli tuvastatud. No ja loll iba teemal "keegi võttis ja tegi ..." ei huvita kedagi. Egas need mehed seal kah esimest päeva Sinusuguseid rajalt võta ja TVs ette ei näita. Oled mees ja tegid sitta, siis tunnista kah.

Ja veel Mell. Alkohol on tarkade inimeste jook. Targaga ei tekigi seda Sinu poolt tõstatatud võimalust ... sest võtmed, paberid, load ja auto EI SAA korraga teise inimese kätte sattuda. Kuna ma Sind siiski targaks pean, siis arvan ikkagi seal autoroolis "mehetegusid" teinud Sind olevat.
11.10.2002 at 19:02
smr
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
PlyVal64: No ja EV karistuse kõrval on meie karistus vast pisike. Olid "mees" poolis, saad ka selle eest mehe kombel sugeda(kuigi korralik füüsiline noomitus kaseotsast võetud vitsaga poleks paha!).

hhmm... tegelt vaataks mina seda asja teise nurga alt:
ega see rahaline karistus/lubade võtmine kedagi eriti ei koti ju. Ok, mingil määral (kellel auto tööks vaja jne) ning raha ka mujale vaja, kuid ikkagi, riigipoolt pandud karistused ikkagi eriti ju inimest ümber ei kasvata.
Kuid millel on jõudu on, nende inimeste arvamus, kellest sina lugu pead. Kui inimesed käivad sinn omale tarkust ammutamas, võib järeldada, et tqhq kogukonnal on talle midagi juurde anda.

Taoline tuttavate/sõprade/seltsimeeste näpuvibutus on tavaliselt hoopis mõjusam, kui rahatrahv. Ning tavaliselt ka inimesele endale ebameeldivam.

Been there, done that.

Ah jaa, jutt on umbisikuline
11.10.2002 at 19:16
Mell
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Olin ise roolis,loomulikult ei õigusta oma käitumist...pole nagu midagi õigustada.
Filmi avalikustamise õiguse küsimus oli mul lihtsalt sellepärast,et nii,nagu enne välja pakkusin,on juhtunud...kas poleks nagu õigem oodata oma tv-ga niikaua,kuni "case is closed".Minu asja arutatakse alles 22.okt näiteks.Ja teine asi on see,et tookord aimasin,et see pilt võib telekasse jõuda.Siis öeldi mulle umbes nii,et see on politsei töövahend,kui on hiljem vaja midagi tõestada.Et ilma inimese enda nõusolekuta ei pea seda avalikustama.Aga nüüd siis tänu sellele,et asi ikkagi tv-sse jõudis,si...sin "Rehvieksperdi" nime peale,kes ei ole tegelikult milleski süüdi.Mitte et nüüd mingid hullud jamad töö juures tekiksid,aga lihtsalt väga kehv tunne on,kindlasti küsitakse ju firmaomanike käest kah tutvusrtingkonnas,et mis-kes-kus...
Seda,kas sõprade suhtumine kah kuidagi mõjub,sõltub inimese tutvusringkonnast.Minu tuttavatest umbes pooled ntx arvasid,et päris cool värk,miks ma üldse seisma jäin,et ikka vinge värk jnejne,pooled jälle arvasid,et oli mul vaja ...Aga on ka selliseid inimesi,kellel tuvusringkond ainult nn "actionimeestest" koosnebki, seal ei saa ju küll asja sõprade kasvatada jätta.
Ma arvan,et minu tööinimese rahakotti tekitab tulevane viiekohaline trahv ikka päris kena mõõna ja annab mõtlemisainet küll...mõnda aega lubadeta olla pole kah just suurem asi,kui iga päev autoga sõita tuleb.Kriminaalasja ilmselt ei tule,mul vist üks vahtraleheta sõit ainuke kehtiv,kui õieti mäletan...
11.10.2002 at 20:31
peep
 
Moderator
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Ma arvan, et kui Sa mõtlev inimene oled, siis pole Sul sõprade abi vaja selleks, et aru saada mis valesti läks. Tegelt oleks mina Sinu asemel isegi õnnelik, kuna see õppetund tuli odavalt kätte - ise elad edasi ja ka keegi teine ei saanud kannatada. Variante oli ju mitmeid - elada elu lõpuni teadmisega, et kuskil on keegi ratastoolis vms. Üks mu tuttav, kes oma tüdruku surnuks sõitis, läheb siiamaani (10 a. hiljem) alati peast segi kui tilga alkoholi saab.

PS. need Su sõbrad, kes arvasid, et "cool värk" on lihtsalt kas lapsed veel või siis lollid - sry.
11.10.2002 at 20:44 Last edited 11.10.2002 at 20:52 by peep (Moderator)
tfr
 
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
Jansa: Enne selle "mainekujunduse" algust jõudsid offroudimehed ikka päris paraja pahameeletormi avalikkuse ees tekitada.

Alates teisest suuremast offroad üritusest (esimene oli "Uunoga ümber eesti '99" ja Uuno-raadio poolt korraldatud) on minu teada kõik võistlused kohalike maaomanike ja omavalitsustega kooskõlastatud olnud.

Lihtsalt EORK-ga on paljus nagu SR-ga - kui linnapeal kolmene bemari sigatseb, on alati kõige lihtsam SR-d kui tuntud neid ühendavat organisatsiooni süüdistada. Maasturitega on samamoodi. Mingi suvaline vant läheb ja künnab kusagil rannariba üles, aga SL Õhtulehel on jälle hea lihtne öelda, et off-road klubi.
11.10.2002 at 22:07
Jansa
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Nujah, selles selliste suuremate/väljapaistvamate klubide/ühenduste nõrk koht peitub- neile saab ilma vaevata näpuga näidata.
11.10.2002 at 22:45
soomuk
 
Ja ma jälle ei saa vait olla!
võib öelda, et hästi läks, et politsei rajalt maha tõmbas. oleks muidu veel kusagil vöötrajal helkurita vanuri alla ajanud ja kinni läinud. tegin möödunud aastal reklaamfilmi "promillist saab paragrahv" ja käisime rummu vanglas filmi jaoks purjuspeaga sõitmise eest kinni istuvaid tüüpe välja valimas ja intervjueerimas. üsna nukker oli vendi vaadata küll. arvata, mida nendega seal tehakse. :(
12.10.2002 at 00:27
Fire
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:


Lihtsalt EORK-ga on paljus nagu SR-ga - kui linnapeal kolmene bemari sigatseb, on alati kõige lihtsam SR-d kui tuntud neid ühendavat organisatsiooni süüdistada. Maasturitega on samamoodi. Mingi suvaline vant läheb ja künnab kusagil rannariba üles, aga SL Õhtulehel on jälle hea lihtne öelda, et off-road klubi.

Tegelikult on selles mõttes isegi päris hea et Eestis on Ameerika raudasid küllalt vähe, ei teki igasugu supikukkesid kes suudaks asjal maine maha teha, kõik autod ja juhid on enam-vähem teada.

Tõeliselt mõistlik seltskond !!!

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
12.10.2002 at 22:30 Last edited 13.10.2002 at 17:30 by Fire
Mell
Ja ma jälle ei saa vait olla!
18000,- + kolm kuud käsitsi.Jääb kauaks meelde küll...
22.10.2002 at 20:58
devilc
Moderator
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Ehh, krt, selle raha eest oleks üksjagu masinat ehitada saanud...
22.10.2002 at 21:13
Indrek
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Jah, trahviga ei koonedatud.
Sellist summat küll riigieelarvesse ei tahaks kanda.
23.10.2002 at 10:06
spinner
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
Mell: 18000,- + kolm kuud käsitsi.Jääb kauaks meelde küll...

Ee...kas selle trahvi määras kohtuväline menetleja e. politsei või kohus ?
23.10.2002 at 10:07
tfr
 
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
Indrek: Jah, trahviga ei koonedatud.


Minu mäletamist mööda oli Mellil seal üsna mitu jämedat rikkumist - ~130km/h linnas ehk "vähemalt 40 üle" (mille maks trahv peaks 12000 olema), peatumismärguandele mittereageerimine (max 18000) ja joobeekspertiisist keeldumine (ka kuni 18000). Ehk siis kokku 48000 eest. Selle summaga võrreldes võiks ju öelda, et läks veel päris hästi?
23.10.2002 at 11:39
peep
 
Moderator
Ja ma jälle ei saa vait olla!
trahvid ei summeeru ehk see 18 k. on maks.
23.10.2002 at 11:41
tfr
 
Ja ma jälle ei saa vait olla!
quote:
peep: trahvid ei summeeru ehk see 18 k. on maks.

See on mingi uus asi või on mind lollikest korduvalt tõmmatud?

Ma saan aru, et ühe ja sama rikkumise eest ei saa erinevate punktide järgi trahvida (ntx kui vahtralehega tüüp sõidab 120-ga, siis ei saa teda trahvida nii lubatud sõidukiiruse kui vahtralehega lubatud max 90 rikkumise eest karistada), aga mina olen oma kunagises nooruses küll korduvalt ühe kinnipidamisega mitu trahvi saanud. See oli siis sel ajal, kui mul lube ei olnud - see oli üks kindel asi, ja siis sinna mõnikord lisandus väike kiirus või mõni muu pisipatt ka juurde.
23.10.2002 at 12:30
gets
Ja ma jälle ei saa vait olla!
Minumeelest on see jah alati nii olnud, et kui peatab sind, siis saab teha trahvi ainult 1 asja eest. Eks valitakse muidugi kõige soolasem aga see jutt, et vot nüüd selle, selle, selle ja tolle eest oleks trahv xxxx.- eek a meie oleme lahked ja teeme ainult xxx.- eek on jama.
23.10.2002 at 14:51
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ja ma jälle ei saa vait olla!   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.