register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Automaatkäigukastide remont, kes, kus?  
Poster Message
gets
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Ei suutnud kiiresti otsides leida vanu kkasti remontijate teemasid. Igatahes sooviks viimase aja kogemusi, kuhu oma 4L60E remonti viia võiks.

Kasti kapitaalremonti koos tugevamate tükkidega teostas Erkki kastikutt (vist Fordi teeninduses) ja kuna peale seda on kast nüüd juba 4. korda alt ära, siis teda eriti ei tahaks.
Kunagi igiammu sai mul Atsi remonditud kast mõne kuuga otsa, seega sinna ka ei tahaks.
Viimased kaks korda remontis/sättis mu kasti Imre, kuid temal on käed jalad nii tööd täis, et minu kõnesid ta enam vastu ei võta ja tagasi ei helista.

Kapremondi põhjustas 3-4 kettapaki kärssamine ja peale seda oma lollusest 200km kojusõit.
Esimene viga, 500 miili peale kapremonti, 3-4 kettapakk kärssand - vahetati Erkki kastikuti poolt veel tugevama komplekti vastu Raybestoselt.
Teine viga, tuhat või kaks tuhat miili, 3-4 kettapakk kärssand - kast läks Imre kätte ja vahetati mitmeid asju k.a. 3-4 kettapakk, mis sai sama Raybestose komplekt.
Kolmas viga, paar tuhat miili, 4. käik kadunud - Imre sättis midagi kastis ümber ja tükke ei vahetanud.
Nüüd neljas kord, paar tuhat miili hiljem, kast kohati flare'b OD peal 2-3 vahetusel.

Auto aju kontrollitud nii, et kui muuta kasti puutuvaid parameetreid (shiftpoint, turbiinilukk vms), siis see kajastub kasti töös, seega aju vea ise välistaks.
Aju/kasti vahelised juhtmed kontrollitud ja korras.
Kõik teemakohased netisaidid on suhteliselt läbi käidud ja omal on mõistus igatepidi otsas.

Edit: vigade järjekord.
15.04.2014 at 13:03 1 edit. Last edited 15.04.2014 at 13:25 by gets
vaaramaa
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Lääne-Virumaal Kadrinas 
15.04.2014 at 20:32
MiL472
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
quote:
vaaramaa: Lääne-Virumaal Kadrinas 

Kuulsid, gets? Nüüd lähed ja koputad Kardinas kõik uksed läbi ja küsid kes käigukasti-meest teab! :D

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
15.04.2014 at 20:36
Vanaisa
  
Moderator
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
:D pole ju suur küla ka ...

Aga tõsiselt, kui on andke ikka kontaktid koos väiksee kirjeldusega tehtud töödest, muidu pole kontaktist palju kasu kui näiteks mees teeb küll (kui kaine on), kast kestab jah (kui just katki ei lähe), garantii on (väravani), hind hea (kui Donald Trump oled) jnejne

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.04.2014 at 20:41
ivoalaska
 
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
www.hobenool.eu pakun. Nad küll reeglina sakslaste kaste ehitavad aga kindlasti proovida võid.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
15.04.2014 at 21:03
wagoneer
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Hõbenoole omadega suhtlesin ja nad tunnistasid ausalt ja ilma igasuguse keerutamiseta,et usakate kaste ei ole eriti tehtud ja kogemused hetkel napid.
Mina uurisin turbiini taastamise võimalikkust seal. Lubasin neile suvel mõned vanad usakate turbiinid lõikumiseks viia sinna.
Tänaseks tean paari modernse eurooplase omanikku kes sealt abi saanud kastidega mida muidu vist ainult esinduses vahetuskaubana pakutakse ja nemad on tehtud töödega rahul olnud.



____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
15.04.2014 at 01:07
vaaramaa
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Hobenool.eu tegid mul dodge chargeri kasti remondi aasta tagasi ja siiamaani uuel omanikul pole probleeme olnud.Ega neil erilist isu usakaid teha pole :D aga teevad ja korralikult mina soovitan
16.04.2014 at 07:20 1 edit. Last edited 16.04.2014 at 08:15 by vaaramaa
v6sa
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
quote:
wagoneer:
...
Tänaseks tean paari modernse eurooplase omanikku kes sealt abi saanud kastidega mida muidu vist ainult esinduses vahetuskaubana pakutakse ja nemad on tehtud töödega rahul olnud.



Mina olen üks neist, kes oma autodele sealt abi saanud. Soovitan uurida.

Eks juhtub ka neil, kuid seni pole veel kuulnud, et kellegi mure oleks poolikuks jäänud tegija süü tõttu.
16.04.2014 at 08:52
hunt
 
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Kahe erineva auto kastiga käinud Imre juures.

Mõlemad kastid jäänud kestma ja kestavad ilmselt siiani ...

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
16.04.2014 at 09:59
epsum
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Tõsi, eurooplaste kastidega küll tegu, aga mõned tuttavad on abi saanud lõunanaabrite käest,

http://www.recro.eu/en/

Hinnad olla head ja töö kvaliteetne, mulle vähemasti soovitati.
16.04.2014 at 10:10
partel
  
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Noh kui kellelgi ei õnnestu, siis äkki on ikkagi kastil mingi viga. Kõik ei saa ju soss-sepad olla...

4L60 asja pole olnud põhjust uurida, kas see ikka peabki kestma sellist tq/hp'd? Äkki peaks 4L80 vms panema?

FWIW, ühel tuttaval oli mitte eriti performance 400 cid 4L60 eellase TH700'ga, lasi ka karmid jupid sisse panna, aga ikkagi vähemalt kolm korda kärsatas sisse, vist ei saanudki korda...


____________________________
_
16.04.2014 at 10:55
gets
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Tänud kontaktide eest. Uurin esialgu sealt hõbenoolest.

Ma keeldun uskumast, et 4l60e ei kesta 400 jõudu. Saati, kui jupid, mis sisse läksid on 600hp kirjaga.
Eks seal mingi viga kuskil kindlasti on, seda näeb juba sellest, et kogu aeg laguneb :). Aga kuna endal ei ole süvenemiseks aega, siis otsingi inimest, kes jamale jälile jõuaks ja lihtsalt umbselt juppe ei vahetaks. Mul ei ole kasu jutust, et keegi on kasti usas juba näppinud ja seega ei tea, mis seal tehtud on.
16.04.2014 at 11:52
rnx69
 
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Noh, paber kannatab kõike:)
Pakendile kirjutatud hobujõud on üks asi, reaalne pöördemoment teine asi. Ja rehvide pidamine on ka kindlasti oluline faktor, mida ei maksaks unustada, vaks vahet, kas rattad käivad all tühja või siis antakse jõud reaalselt kohe ka maha...

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
16.04.2014 at 16:44
gets
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Hõbenoole mehed kahjuks jah teevad ainult usa-euro autodel kattuvaid kaste. Aga kodanik oli väga asjalik ja abivalmis. Sain kinnitust oma hajusmõttele, et kindla tulemuse saamiseks vaja vahetada kasti hüdroaju. Telefoni vestluse põhjal soovitaks kohta kindlasti.
17.04.2014 at 10:34
jan22
 
Automaatkäigukastide remont, kes, kus?
Aastaid tagasi sai viidud oma eurokas (kolm tähte ) Märjamaale remonti, selgus kurb tõsiasi et kunagi oli sõidetud õlist tühaja kastiga ja minul oli see õnn kui kast töölepingu (sõitis ainult tagurdades) lõpetas, kuid mina see mees igaljuhul polnud. Minu soovi kohaselt vahetati kogu kasti sisu ära ja peale seda sõitsin aastaid muretult, kui nad usakaid ka teevad siis soovitan.
http://www.autodoktor.ee/

jan

____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
18.04.2014 at 15:00
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Automaatkäigukastide remont, kes, kus?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.