register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Tahoe K1500 LT 1996  
Poster Message
kp1985
Chevrolet Tahoe K1500 LT 1996
Tulin ühel kena maikuu päeval Tagadi restauraatorite päevalt koju ja Vääna kandis jäi maanteelt silma kena kergelt modifitseeritud Suburban, müügiplagu juures. Seisis teine seal uhkelt keset muruplatsi. Tekkis naisega suur huvi masina vastu ja läksime lähemalt uurima. Helistasin omanikule, vaatasime auto kiirelt üle ja otsustasime natuke mõtelda. Nagu ikka sellises olukorras jäime autost ilma. Kaks päeva hiljem oli punanahk leidnud teise kes oli kiirem, kuigi viimase hetkeni oli lootus, et saan masina ikka endale.
Kerge trots hinges elasin edasi ja nädal hiljem jäi American Beauty platsil üks sama generatsiooni Tahoe silma. Välimus ka äravahetamiseni sarnane.

Mõeldud tehtud ja sõitsime vaatame. Vana, rohkem kui peetud, aga meeldis. Karol veel polnud autot korralikult saanud ülegi vaadatud. Natuke tehti remonti ja auto sõitis minu hoovile. Pere esimene ameeriklane oli kohal.

1996 Chevrolet Tahoe K1500 LT 5,7 190kW

Auto ise on pea täielikult Eesti ajalooga ja siin teedel palju palju miile kulgenud. Seisukord on sõidetav, aga vajab rohkesti tööd. Esimene suurem pauk oli vahekasti vigastus mida AB ei suutnud enne ostu tuvastada. Loodetavasti saavad kasti teisel katsel korda.

Autole tegin projekti eelarve kahe aasta peale. Saab masina korralikult taastatud ja tõstetud.

Auto on kasutusele pere kolmanda masinana peamiselt naisele sõitmiseks. Ise kasutan teda jahil käimiseks ja suvistele üritustele kaubaveoks. Naine, laps ja jäätisemasin koos kaubaga mahub ilusti peale ja vajadusel saab ka suurema haagise järele võtta.

Auto ostu tulemus on, et peame ilmselt naisega uusi lube tegema minema. Süües kasvab isu ja järgmiseks kaubaautoks oleme vaadanud Super Duty.



____________________________
Chevrolet Tahoe LT '96
25.06.2014 at 18:22
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Tahoe K1500 LT 1996  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.