register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln mark VII 5,?   1 2  
Poster Message
Kert
Lincoln mark VII 5,?
quote:
vkx: Ehk mõni targem siit annab inimesele nõu, kuidas saab nendel kahel mootoril kergel välisel vaatlusel vahet teha.

Noo kui sul on mõni 302 käepärast siis on see lihtne, 351w alumine sisselaskekollektor on laiem kui 302 oma seega 351w plokk on kõrgem kui 302 plokk.

- Võta 302 alumise sisselaskekollektori mõõdud ja võrdle (peaks isegi kuskil netis olemas olema)


edu
04.11.2002 at 15:20
rein
Lincoln mark VII 5,?
Selle Mark VII mis Pärnu mnt viadukti all seisis ostsin mina u. aasta tagasi ära. Jama on olnud aga üldiselt töötab. Õhk vedrusid saab u. 5000 EEK tükk aga pakutakse ka keerdvedrusid u.6000-7000 EEK neli tükki.
Mootoril sisselaske peal peaks olema silt LSC-5.0 HO,
teistel 5.0
05.11.2002 at 10:17
max
Lincoln mark VII 5,?
No näed siis :) Nokitsemist tundus seal jah omajagu olevat. Hea, et üks ameeriklane jälle päästetud.
05.11.2002 at 10:33
valts
Lincoln mark VII 5,?
Siin ka yks müügis
http://www.american.ee/kasutatud.html
06.11.2002 at 15:14
gis
 
Lincoln mark VII 5,?
see mootor oli nii minu kui udu käes 5.0 , vaevalt betoonpostide mahasõitja ja inimene, kes uut suunatuld ka ei pane, tõstab sinna mehema mootori aiste vahele. not true.
06.11.2002 at 19:35
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
quote:
valts: Siin ka yks müügis
http://www.american.ee/kasutatud.html

Miks küll pandi sellisele autole bmw 2,4td mootor??????
Lihtsalt hea asi on ärasolgitud!
Omanik nõuab selle 2,4d mark vii eest 50k eeki,ebareaalne!
06.11.2002 at 01:00
arxx
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic:
quote:
valts: Siin ka yks müügis
http://www.american.ee/kasutatud.html
Miks küll pandi sellisele autole bmw 2,4td mootor??????
Lihtsalt hea asi on ärasolgitud!
Omanik nõuab selle 2,4d mark vii eest 50k eeki,ebareaalne!

??? ... ei ole solgitud siin, solgiti juba usas :D, st. mark vii't sai steyr'i 110 hp tdiisli ja 4 käigulise ZF'i aut.kastiga aastatel 84/85 ... väidetavalt pidi olema vastupidav optsioon :)

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
07.11.2002 at 10:38 Last edited 07.11.2002 at 10:39 by arxx
PlyVal64
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic: Miks küll pandi sellisele autole bmw 2,4td mootor??????
Lihtsalt hea asi on ärasolgitud!
Omanik nõuab selle 2,4d mark vii eest 50k eeki,ebareaalne!

See R6 BMWlt tuttav TD on ülihea mootor. Olen sõitnud sellise isendiga aastal 93?. Auto, mis kiirendab pea samahästi, kui V8, müratase isegi väiksem ja kulutus .... 4!-8 l/100km. Ja see 4 liitrit reaalselt mõõdetud tulemus ... alko oli kogu raha ää raisanud ja rohkem lihtsalt polnud, mille eest osta. OK!, liiter oli äkki enne kah sees. Aga selle, ütleme siis 5 liitriga, tulime Türilt Jürisse. Kompu näitas keskmiseks seda päris müstilist 4/100le. Ja minu arust tehti TD-versioone ainult täislastis varustuses, ehk kõik megatümpsust õhkvedrustuseni oli selles autos küll sees.
07.11.2002 at 11:09
canarbic
Lincoln mark VII 5,?


??? ... ei ole solgitud siin, solgiti juba usas :D, st. mark vii't sai steyr'i 110 hp tdiisli ja 4 käigulise ZF'i aut.kastiga aastatel 84/85 ... väidetavalt pidi olema vastupidav optsioon :)

ma tean,et usas ja ma ei saagi aru Miks?
See on umbes sama asi,kui panna CadillaCile 2,3Pezoti diisel-see võib ju ka olla vastupidav optsioon aga....
Ma ei usu,et jankidele see 2,4 variant hästi kaubaks läks!
07.11.2002 at 16:15
arxx
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic:
....Ma ei usu,et jankidele see 2,4 variant hästi kaubaks läks!
ega ei läinudki, seetõttu ta käbedasti ju killitigi...
...disla mõte mudelivalikus tulenes vast FoMoCo soovist pakkuda konkurentsi koduturul eurosaanidele (eelkõige vist mersule/mark vii grilli disaingi viitab sinnakanti :))

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
07.11.2002 at 16:33
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
Selline asi:Kui auto omaniku ümbervormistamine käib näiteks Pärnu ARK-s siis ei küsi ju keegi mingit aastamaksu maksmist tõendavat dokumenti?
07.11.2002 at 01:49
tohoh
 
Lincoln mark VII 5,?
Kui senini olnud Talina massin, pakun et küsivad ikka.

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
08.11.2002 at 10:07
max
Lincoln mark VII 5,?
Nad vaatavad teh. passist järele. Kui seal on Tallinn, siis küsivad aastamaksu tasumist tõendavat dokumenti isegi siis, kui oled Munalaske küla ARKs.
08.11.2002 at 10:31
AjuVant
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic: Selline asi:Kui auto omaniku ümbervormistamine käib näiteks Pärnu ARK-s siis ei küsi ju keegi mingit aastamaksu maksmist tõendavat dokumenti?
Pärnu arkis küsitakse kõike. Eriti kui tegemist ameeriklasega.
Mina olen eelistanud asju Tallinnas ajada...

Ajuvant
08.11.2002 at 10:48
udu
 
Lincoln mark VII 5,?
mina müüsin oma corvette'i Pärnus ja kõik oli bueno.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
08.11.2002 at 10:56
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
selline vastus siis Ark-ist:Mootorsõidukimaksu objektiks on Eesti Riiklikus Autoregistrikeskuses registreeritud sõiduautod, veoautod, bussid ja mootorrattad. Maksu maksavad Tallinnas elavad füüsilised isikud ja Tallinnas asuvad juriidilised isikud, kui nad omavad või kasutavad nimetatud mootorsõidukeid. Maksumääruse alusel tasumisele kuuluvad või sellest vähemmakstud summad nõutakse sisse tagantjärele viimase 3 aasta eest maksustamisperioodi algusest arvates, mil maksmata jäänud või vähemmakstud summa välja selgitati. Mootorsõidukimkasu maksuhalduriks on Tallinna Linnavalitsus.




08.11.2002 at 12:21
tohoh
 
Lincoln mark VII 5,?
quote:
udu: mina müüsin oma corvette'i Pärnus ja kõik oli bueno.

Ilmselt Corvette juhtis tähelepanu kõrvale

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
08.11.2002 at 12:43
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
Sain täna omanikuga jälle kokku. Andis mulle mootorsõidukimaksu võlamaksmise ärakirja vms. Gis kui sul on võimalik siis maili mulle ta nr. või enda oma, et saaks sellesse asja natuke rohkem selgust. ilmselt ma maksan selle võla ise ära ja siis klaarin selle omanikuga edasi. Ta andis mulle ka mingi numbri (väidetavalt Hanne oma) aga see oli vale.
08.11.2002 at 19:50
perfomance
Lincoln mark VII 5,?
kusjuures mootorsõidukimaks võib kaduda. tänases ajalehes on sellest juttu.
13.11.2002 at 15:39
canarbic
Lincoln mark VII 5,?
niih,uuestaastast siis suuretõenäosusega kaob mootorsõidukiaastamaks!Huvitav kas need kes on aastamaksu võlgu jäänud peavad selle ikkamaksma takkajärgi või kustutatakse võlad ka?
15.11.2002 at 12:01
Vanaisa
  
Moderator
Lincoln mark VII 5,?
Kas auto ostetud?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.11.2002 at 12:06
HUS
Lincoln mark VII 5,?
quote:
canarbic: Huvitav kas need kes on aastamaksu võlgu jäänud peavad selle ikkamaksma takkajärgi või kustutatakse võlad ka?
Võlad tuleb ikka ära maksta.
15.11.2002 at 12:12
raix_
Lincoln mark VII 5,?
selle aasta maksu kohta niipalju, et ma olen viimastel aastatel 2x auto müünud/vahetanud ning ma olen hakkama saanud ainult jooksva aasta aastamaksu tõendiga. kuna nad ei saa seda kusagilt kontrollida, kas eelmised aastad oled seda maksnud või mitte. näitad neile seda kehtivad maksekorraldust, ning sellest peaks piisama.
15.11.2002 at 13:31 Last edited 15.11.2002 at 13:31 by raix_
tqhq.ee foorum : Autod : Lincoln mark VII 5,?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.