register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : '89 Turbo Trans-Am  
Poster Message
peep
 
Moderator
'89 Turbo Trans-Am
Siin on ennegi haruldastest autodest juttu tehtud mis Eestis tihti tähelepanuta jäävad ja minu arvates on hetkel tõsise huvilise jaoks üks magus pala saadaval. Jutt siis sellest autost: http://www.jamesherne.com/89tta/index.html

Umbes võrreldav pakkumine teiselpool lompi: http://inventory.vanguardmotorsales.com/vehicles/1817/1989-Pontiac-Firebird-Trans-Am

Kuna mulle on 3-gen Trans-Am alati meeldinud ja Turbo on neist kõige haruldasem, kiirem ja omapärasem siis käisin autot vaatamas ning tegin ka proovisõidu. Masin pole loomulikult uus aga seisukord on läbisõidule ja vanusele igati vastav ja põhimõtteliselt uuevääriline. Sõita on lõbus, turbo rakendumine kisub igal korral näo irvele ja võtab ratta ringi. Vedrustus oli Tallinna tänavatele sobivalt pehme ja kuna sellel aparaadil on C4 Vette pidurid, siis pidurdamisega probleeme pole. Armatuuri ja rooli nuppude üleküllus on korralik retro laks, lisaks veel ekvalaiseriga kassetraadio.:D Kokkuvõttes, kui on vaba raha ja koht kus autot hoida, siis tegu on rahapaigutusega mis heal juhul ennast protsendiga tagasi teenib ja lisaväärtusena annab kuhjaga sõidurõõmu. Kahjuks pole mul kohta veel ühe auto hoidmiseks ega aega temaga sõitmiseks, seetõttu jääb üks lapsepõlveunistus momendil täitmata, kuid siinse rahva hulgas ehk leidub entusiaste kes selle pärli üles korjaks ja Eestimaale jätaks. Selle hinnaga on ta ilmselt varsti müüdud välismaale. Ja igaks juhuks selgituseks, mul ei ole isiklikku huvi selle auto müügiga seoses, lihtsalt jagan isiklikku arvamust.
28.04.2015 at 15:04
tqhq.ee foorum : Autod : '89 Turbo Trans-Am  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.