register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow   1 2 3  
Poster Message
cartmann
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Aint virin. Hea, et keegi midagigi korraldab. (ilm oli krdi pask)

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
30.09.2015 at 13:53
Motorist
  
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Üks valge eldur ilma katuseta sai laenuks omale minu käivituskaablid. Korras!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
30.09.2015 at 16:39 1 edit. Last edited 02.10.2015 at 10:19 by Motorist
A-Berg
  
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
quote:
cartmann: Aint virin. (ilm oli krdi pask)
:D on jah virin ka sinu poolt.
ilm muideks oli ttsa talutav (peaasi et vihma ei sajanud)
30.09.2015 at 17:44
neemos
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Sorrrri aga ma ei saa kohe mitte aru miks vinguda, minu arust oli kõik ideaalselt planeeritud ja mina isiklikult sain siis ka lõpuks seda uut ja uhket silda kaeda :D Ega selle silla peale eriti ei trehva jah ja Tartus saab ka üli harva käiia ;)
Viis pihku tsikli meestele kes ristmikel abiks olivad :) Ise jõudsin viimasel sekundil just siis kui kõik sõitma hakasivad, seisatasin ainult ni paljuks et kolonn end ritta seadis :)
01.10.2015 at 19:14
Maik
  
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Asi pole vingumises,ma lihtsalt ei näinud põhjust sõita 10km/h rämeda jõnksutamise saatel mingi 5-10km (tundus isegi 1000km korra) mööda eramajade rajooni kus pole ühtegi inimest. No ok, mingi 3 tk oli.

Jah, natuke oli huvitav vaadata,et mõni maja oli äge,mõni maja oli rämedalt räämas vene ajast. Sest pole kunagi seal rajoonis käinud.
See ei ole vingumine. Sõita oleks saanud ka tugevalt kiiremini ja see oli ka peapõhjust miks teema tõstetasin.
Absoluutselt KÕIK kruisid on palju kiiremad olnud või siis huvitavamad. Nagu esikauto juht seda isegi teab,sest oli ta minuarust ka f - body kruisil peaauto :)?

Ma väljendasin lihtsalt oma arvamust,aga fakt on see,et taolist kruisi ma enam kaasa ei teeks,reaalselt oli pärast jalg valus ja tundus
liiga tüütu. Ja kui midagi tundub liiga tüütu ja pikaldane teha (40+ minutit oli alles poole peal ) kui ma ei eksi, ei tasu seda uuesti ette võtta.

Ei tasu südamesse võtta ja ma ei viitsi seda teemat lahata isiklikult rohkem. Ehk oli asi ilmas siis tõesti....

Tagasihoidlikkus on voorus,mida mul kahjuks ei ole.




____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
01.10.2015 at 02:12 4 edits. Last edited 01.10.2015 at 02:18 by Maik
MENT_GORILKA
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
No kiiruse pärast ei ole küll mõtet viriseda tõesti, enaqmus meeste autodel olid käimakotid kindlasti tomaadid, muudkui tirtsuta ainult piduripedaaliga.
Ma saaks aru, et mina võiks viriseda, kuna mu autol 3-käiguline manuaal, roolivõimu ei ole jne, mina pidin küll aeg-ajalt ka esimese käiguga sidurit lahutama, aga ma ei virise, sest kruiisi mõte ju ongi aeglaselt ringi tuusata ja teisi tavaliiklejaid natuke nörritada, juhtautole selle eest twelve points!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ülilahe kruiis oli, marsruut parajalt pikk, minuarust oleks võinud veelgi pikem olla, sest mida seal Motoshowl terve päev passida, pigem kulgeks oma lemmikuga tänavatel ja uhkeldaks. Enamus inimesi, kes Tartust ei tulnud, said maanteekiirusega, ma arvan, juba piisavalt kruiisida.
Tuhat tänu korraldajatele, kes asja vaevaks võtsid ja ühe laheda ürituse teisega sidusid, tõeline kirss koogil!
Järgminegi lõpetamine võiks sama skeemiga minna.
Uute kohtumisteni.
Paneks siia mõne pildi, aga kuna see foorum on jätkuvalt kiviaegne ja ei võimalda pilte lihtsalt lisada, siis ei hakka oma aega ja närve raiskama (kevadel suure hädaga õppisin selle piinarikka protsessi ära, aga nüüd mõne kuu möödudes veendusin, et pean jälle uuesti hakkama ja tõesõna-ei viitsi!)
02.10.2015 at 10:11
plokk81
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
quote:
MENT_GORILKA: No kiiruse pärast ei ole küll mõtet viriseda tõesti, enamus meeste autodel olid käimakotid kindlasti tomaadid, muudkui tirtsuta ainult piduripedaaliga.
Ma saaks aru, et mina võiks viriseda, kuna mu autol 3-käiguline manuaal, roolivõimu ei ole jne, mina pidin küll aeg-ajalt ka esimese käiguga sidurit lahutama, aga ma ei virise, sest kruiisi mõte ju ongi aeglaselt ringi tuusata ja teisi tavaliiklejaid natuke nörritada, juhtautole selle eest twelve points!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ülilahe kruiis oli, marsruut parajalt pikk, minuarust oleks võinud veelgi pikem olla, sest mida seal Motoshowl terve päev passida, pigem kulgeks oma lemmikuga tänavatel ja uhkeldaks. Enamus inimesi, kes Tartust ei tulnud, said maanteekiirusega, ma arvan, juba piisavalt kruiisida.
Tuhat tänu korraldajatele, kes asja vaevaks võtsid ja ühe laheda ürituse teisega sidusid, tõeline kirss koogil!
Järgminegi lõpetamine võiks sama skeemiga minna.
Uute kohtumisteni.
Paneks siia mõne pildi, aga kuna see foorum on jätkuvalt kiviaegne ja ei võimalda pilte lihtsalt lisada, siis ei hakka oma aega ja närve raiskama (kevadel suure hädaga õppisin selle piinarikka protsessi ära, aga nüüd mõne kuu möödudes veendusin, et pean jälle uuesti hakkama ja tõesõna-ei viitsi!)




Noo äkki ikka viitsid mône pildi üles riputada!Kas vôi ühe? Aga olen samat meelt Cruise peabki selline rahulik veeremine olema .
02.10.2015 at 19:24
Cadillac27
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Kuidas 2016 hooaja lõpetame?

____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
16.09.2016 at 16:37
kaedoo
 
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
Üks võimalustest veel täitsa olemas : http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=45633
17.09.2016 at 11:41
anryo
  
Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow
quote:
Cadillac27: Kuidas 2016 hooaja lõpetame?
Kuidas siis muidu - ikka lõpetame!
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=45679

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
18.09.2016 at 21:39
tqhq.ee foorum : Üritused : Hooaja lõpukruiis. 26.09.2015 / Tartu Motoshow   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.