register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Jõujaam) kommentaarid  
Poster Message
kaedoo
 
Autoremondikohad (Jõujaam) kommentaarid
Firma "Jõujaam", asukohaga Mustamäel.
Olen väga pettunud selle firma klienditeenindajate( mitte töömeeste ) suhtumises klienti - kliendile tõmmatakse lihtsalt vesi peale!
Juulis käisin uurimas Simons http://www.joujaam.ee/Simons%20hinnakiri.pdf resode( 2.5“ või 63mm )
hinda ja paigaldust. Paluti tulla teisel päeval, et auto alt ülevaadata ja teha hinnapakkumine. Esmamulje 5+, vaadati-mõõdeti ja tehti hinnapakkumine, mina nõus aga hoiatati kohe, et saan aja septembri keskel. OK september siis september, täna on vist 21. oktoober aga vennikesed pole siiani tagasi helistanud.Septembri keskel helistasin neile ise, lubati helistada KINDLASTI.

:kill
UPS! tuli valesse kohta, palun modedel ümber tõsta. Vabandused.
21.10.2015 at 21:48 2 edits. Last edited 22.10.2015 at 16:37 by kaedoo
berg_CSG
  
Autoremondikohad (Jõujaam) kommentaarid
Eks selliseid asju ikka juhtub, kipub ju pidevalt kiire olema ja asjad kuhjuvad/ununevad. Ei tasu väga pahaseks minna, kuigi olukord tõesti veidi ebaviisakas. Eks tuleb ise ka nö rauad tules hoida, ehk kel janu sel jalad. Ma ise sealt korduvalt Simonsi summuteid ja muud pudi padi ostnud, siiani alati helistatud kui asjad kohal. Niiet positiivset kaja kohe järgi!

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
23.10.2015 at 22:35
Maik
  
Autoremondikohad (Jõujaam) kommentaarid
Sa elad vist teises riigis.


Ma pean taolist kogemust täiesti tavaliseks ja normaalseks. Vahet pole mis asutuse või kohaga.
Ehk,see ei pane enam vihastama ,kuna pean seda üldjuhul ca 80% eeldatavaks tulemuseks nagunii :)

Eile sai nagu sama teemat kommitud,aga peale kommist ei saanud ma ise ka aru,et kuhu ja mida ma kirjutasin...vist
liigutati samal ajal su post ära mingist topicust :D

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
23.10.2015 at 00:12 1 edit. Last edited 23.10.2015 at 00:13 by Maik
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Jõujaam) kommentaarid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.