register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : HHR-i ääretulede modimine  
Poster Message
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
Teatavasti on HHR-il taga plastpampri sees äärtes all punased reflektorklaasiga ääretuled, mis kohe kuidagi ei meeldi ÜV punktides olevatele härradele...
Soovitati osta autopoest kollast reflektorklaasi omavat plastreflektoreid ja sealt klaas istutada niipalju kui saab selle punase asemele või ka nii, et äärde jääb punast natuke, kuid sisemine osa suuremas osas kollane ja siis ei ole enam mingeid probleeme...
Vaatasin neid ääretulesid... pmst on see punane klaas äärtest vaid liimitud selle alusosa külge kus pirn keskel, sama on ka kollastega mis sai kõige suuremad ostetud mis olid saada.
Kuna punaste ja kollaste kuju on natuke erinev, siis peab seal väheke improviseerima, samas minul pole peenikesi töövahendeid, et seda kõike fixida ja siinkohal küsiks et kas on kedagi viitsijat/nokkijat, kes teeks korralikult selle klaasipaigutuse ära? Ma ise ei oska, tunnistan ja kardan, et lõhun needki ära mis küljes on...

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
15.07.2016 at 15:19
dodge525
HHR-i ääretulede modimine
quote:
Astro-97: Teatavasti on HHR-il taga plastpampri sees äärtes all punased reflektorklaasiga ääretuled, mis kohe kuidagi ei meeldi ÜV punktides olevatele härradele...
ei ole just lähedalt nende tulede paigutust näinud aga kas mitte punased tuled ei tohiks olla nähtavad eestvaates kuni mingi 15 kraadise nurga juures( skeem ka oli vist mootorsõiduki ja haagi..tehnoseisud... Kood 225. Punase tule nähtavus ettepoole ja valge tule nähtavus
tahapoole. Piltidelt netist tundub et neid punaseid ei tohiks olla näha eestpoolt või ma eksin?
15.07.2016 at 16:44
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine
Nii uutel autodel ei tohi külgedel olla punast tuld kui just ei asu tagatuledega koos. Oma Capricel tegin ringi.
3) küljeääretule värvus peab olema merevaigukollane. Erandina võib kõige tagumise küljeääretule värvus olla punane, kui küljeääretule latern on grupeeritud, kombineeritud või vastastikku ühendatud tagumise alumise ääretule laternaga või tagumise ülemise ääretule laternaga või tagumise udulaternaga või piduritule laternaga või tagumise helkuriga või on osaks tagumise helkuri valgust kiirgavast pinnast;
https://www.riigiteataja.ee/akt/13311266
15.07.2016 at 17:29
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
Näiteks mingitel pisikestel Vulvadel (Volvo :)) on ees -ja taga stange küljes eraldi kollased sidemarkerid sellised pikergused, need on täiesti legaalsed. Sellest tekkis ka idee, ja nendepoolsed soovitused olid ka päri asjaga.
Nüüd vaja keegi osavnäpp leida, kes asja ilusti ära teeks...

Ps. Ma mäletan, et kunagi oli mingi koht ja keegi asjapulk lausa tegigi neid asju viisakalt ümber...aga kontakt kadunud

Aa... ja miks selline ümberehituse soov ? Sest , et "targad" on teh.passi suurelt ja rasvaselt trükkinud, et tagumised ääretuled muudetud kasutamiskõlbmatuks... kuid kui seal on kollased, siis pole probleemi ja võivad põleda muretult.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
15.07.2016 at 18:34 1 edit. Last edited 15.07.2016 at 18:50 by Astro-97
tehh
HHR-i ääretulede modimine
Lähed ostad veoauto poest kollast helkurkleepsu ja kleebid sinna peale.
15.07.2016 at 19:45
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
quote:
tehh: Lähed ostad veoauto poest kollast helkurkleepsu ja kleebid sinna peale.

Nii....ja kui see all põleb punaselt, siis mis tooni ta jääb? Mõte polegi paha, peab proovima ja see veoautopood on seal ARK juures mustamäel ?


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
16.07.2016 at 14:15
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine
Helkurkleps ei paista läbi. :)
Mul on ka järgi seda klepsu, kui poes väga kallis ja minu omast jätkub siis saame 6-pakkiga diili tehtud. Mob profiilis.
16.07.2016 at 20:14 1 edit. Last edited 16.07.2016 at 21:59 by kaedoo
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
quote:
kaedoo: Helkurkleps ei paista läbi. :)
Mul on ka järgi seda klepsu, kui poes väga kallis ja minu omast jätkub siis saame 6-pakkiga diili tehtud. Mob profiilis.


mis tooni see on, ma täna prooviks lajatasin siin helkurkleepsu mingit. tundub, et jäi heledam kui esimene originaal kollane, samas ei paista sealt midagi enam läbi ka :P


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
16.07.2016 at 22:24
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine
Kui kollane ja helgib siis bro.
16.07.2016 at 22:31
cipo
HHR-i ääretulede modimine
http://www.macustom.eu on firma, kes tegeleb tulede ümberehitusega.
Kleeps tuleb küll odavam.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
17.07.2016 at 12:41
dodge525
HHR-i ääretulede modimine
quote:
cipo: http://www.macustom.eu on firma, kes tegeleb tulede ümberehitusega.
Kleeps tuleb küll odavam.
led ümberehitus pole legaalne vist.
17.07.2016 at 12:55
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
quote:
cipo: http://www.macustom.eu on firma, kes tegeleb tulede ümberehitusega.
Kleeps tuleb küll odavam.

Seal ma käisin mingi aeg ja sealt need kollased led pirnid sinna sisse pandigi pika otsimise järel, et tooni saada natukene. Samas need olid suht nõrgad ka olemuselt. Praegu on seal peal siis kollane helkurkleeps (nagu liiklusmärkidel)... helekollane selline ja midagi sealt läbi ei paista ka töötava tulega :P

Eks tegelikult ikka soov ilus kollane klaas sinna saada... see praegune on ajutine lihtsalt.


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
17.07.2016 at 20:37
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine

Ostsin Tööriistamarketist sellised tuled, koos markeeringuga.

Valmis E-markeeringuga.
17.07.2016 at 21:26
Vanapagan
 
HHR-i ääretulede modimine
Kui punase klaasi taha roheline LED panna siis jääb oranz valgus.

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
17.07.2016 at 00:53
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
quote:
Vanapagan: Kui punase klaasi taha roheline LED panna siis jääb oranz valgus.

Jaa, võib jääda küll siis kui ta pöleb.... kuid häda on ka selles, et neile ei meeldi ka see, et reflektorklaas iseenesest on ka punane mis ei tohtivat olla.
Resoluutne ütlus: Kõik mis on eespool, on VALGE. Kõik mis on külgedel, on KOLLANE. Kõik mis on taga, on PUNANE. No mis sa "kuningatele" ikka vastu saad :smokin


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
18.07.2016 at 09:28
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
quote:
kaedoo:
Ostsin Tööriistamarketist sellised tuled, koos markeeringuga.

Valmis E-markeeringuga.


Jaa, nägin ka selliseid seal.. paistab, et mõõtudelt sobis see kollane osa selle Caprice sidemarkeri mööduga. Paraku mul oli käes see ääretuli ja kolasin seal riiulites, ning muud varianti ei olnud, kui osta need kollased õhukesed reflektorid, millel kahepoolne teip taga. Üldiselt ma praegu hommikukohvi kõrval vaatan aknast ja kohe mitte ei sobi see kleeps sinna tagapampri küljele... õnneks on see selline liim, mis ei jäta plekke sinna maha, saab ühekorraga ära. Häda on ka selles, et need on nii tobeda kujuga, ja peab kahest reflektorist tegema ühe tüki ja mahutama selle sinna punase asemele...


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
18.07.2016 at 09:36
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine
See klaas ei pea olema reflektori efektiga kuna Su autol seal lamp sees. Või vaata veokate romulast tagatule klaase millest siis väljalõigata.
18.07.2016 at 11:04 1 edit. Last edited 18.07.2016 at 11:06 by kaedoo
Astro-97
  
HHR-i ääretulede modimine
Siin soovitati veel proovida suunatule parandusteipi, see ka kollane...
Praegu jäi ajutiselt nii: http://www.usaraud.ee/index.php?id=2_49_49_4249&car_id=2061&pic_add=1

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
18.07.2016 at 19:53
kaedoo
 
HHR-i ääretulede modimine
Kuna Su auto ääretuli on keerulise kehaehitusega siis ma oleks otsustanud klepsu kasuks ja klepsu oleks augurauaga ära perforeerinud.Tulemus veidi viisakam.:)

Näiteks samasuured augud kui poldipesa ja sirgelt alla.
18.07.2016 at 20:49 1 edit. Last edited 18.07.2016 at 20:52 by kaedoo
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : HHR-i ääretulede modimine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.