register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC eelsõitudesse jagamisest  
Poster Message
Jansa
OKC eelsõitudesse jagamisest
quote:
peep: Kvalifikatsioonisõitude grupid pannakse paika punktitabeli alusel.

quote:
Punktiseis peale III etappi
....
5. tull 39
5. PlyVal64 39

veike dilemma :)
01.12.2002 at 16:10
peep
 
Moderator
OKC eelsõitudesse jagamisest
Kui vaja läheb, siis nad võivad ju kulli/kirja visata, et huvitavam oleks.:)
01.12.2002 at 17:54
ollo
OKC eelsõitudesse jagamisest
ollo arvab, et võrdsete punktide korral peaks lugema suurem võitude arv, siis teiste kohtade arv jne.
Nothing personal, PlyVal:D lihtsalt sellist varianti olen kohanud.
01.12.2002 at 20:48
peep
 
Moderator
OKC eelsõitudesse jagamisest
Mündi loopimine oleks lihtsalt lõbusam...;) Momendil on see muidugi teooria, see kas nad peavad hakkama kohta jagama selgub alles võistluspäeva hommikul.

Aga kui sarja lõpus kellegil on võrdne arv punkte siis jah, metoodika saab nii olema, et kõigepealt I kohad, siis II jne.
01.12.2002 at 20:55 Last edited 01.12.2002 at 20:56 by peep (Moderator)
PlyVal64
OKC eelsõitudesse jagamisest
quote:
-ollo-: ollo arvab, et võrdsete punktide korral peaks lugema suurem võitude arv, siis teiste kohtade arv jne.
Nothing personal, PlyVal:D lihtsalt sellist varianti olen kohanud.
Ma juba sellest vaatevinklist vaadatuna andsin(etapi tulemuste kommis) tullile eelise esimeses eelsõidus sõita. Tegelikult oleks pidanud sama olema ka III-etapp, ehk mina 2 sõidus ja Peep esimeses. Läks aga nii, nagu läks ja tegelikult pole vahet. Rõhutan veelkord mõtet FUN!
01.12.2002 at 21:26
peep
 
Moderator
OKC eelsõitudesse jagamisest
Sry, et seekord nii läks - kui mõnikord selline võimalus avaneb, st. ma punktitabelis allapoole liigun, siis olen nõus Ply asemel esimeses eelsõidus osalema.
01.12.2002 at 21:33
PlyVal64
OKC eelsõitudesse jagamisest
quote:
peep: Sry, et seekord nii läks - kui mõnikord selline võimalus avaneb, st. ma punktitabelis allapoole liigun, siis olen nõus Ply asemel esimeses eelsõidus osalema.
No selleks tuleb Sul kas käe- või jalaluud murda või lihtsalt füüsiliselt Viimsist eemal hoida! Kaelavalu Sinu kiirusele halvasti küll ei mõjunud:) Ja tegelikult ju pole vahet, kiiremad (ikkagi on väike kiiruste erinevus, kauaks muidugi?) on ikka olnud eespool, eelsõidust hoolimata.
01.12.2002 at 21:37
peep
 
Moderator
OKC eelsõitudesse jagamisest
Muidugi võistlussüsteem, et seitsmest viis läheb arvesse pehmendab selliste 6 koha sõitude mõju, ongi hea järgmine kord II eelsõidus pole position välja sõita.:)
01.12.2002 at 21:40
PlyVal64
OKC eelsõitudesse jagamisest
Me oleme nüüd totaalset OT läinud...
Aga jah, too halvima tulemuse mahaarvamine on päris oluline. Stabiilsus ei makse palju. Näide, kui halvim maha arvata:
Devilc 20+25=45 (maha 6 koht 11 p)
Indrek 25+17=42 (maha 11 koht 5 p)
Peep 17+20=37 (maha 6 koht 11 p)
ollo 20+15=35 (maha 4 koht 15 p)
tull 25+9=34 (maha 11 koht 5 p)
EtsKets 17+13=30 (maha 11 koht 5 p)
PlyVal64 13+15=28 (maha 6 koht 11 p)

Asi on hoopis teine, kui hetke punktid. Enim "hävib" hetkel ollo, kes kõige stabiilsem olnud(siit ka minu märkus Talle liigse "pehmuse" kohta). OK, arusaadav, et kord keegi ei saa tulla ja kord võib veel "ebaõnnestuda"(Indrek, EtsKets ja Tull seda juba tõestanud).
Ehk tegelikult:
"Üldine filosoofia (by Indrek):
Kuna lähtume põhimõttest, et "that's racing", siis võitja on see, kes esimesena finisis ja stiilis kaebused kellel läks katki ja kellel tuli püksi edasikaebamisele ei kuulu, see on igaühe enda asi, samuti on "põhjendatud" konkakt masinate vahel lubatud (NB! see ei tähenda eesõitja abil pidurdamist), kuna tegemist siiski võidusõiduga ja parema käe reegel ei kehti, kes ees, see ees ja kui oled kiirem, siis ole ees."

Ehk ole ees ja saa 5*25! Lihtne!
01.12.2002 at 22:13
Indrek
OKC eelsõitudesse jagamisest
quote:
PlyVal64:
....kord võib veel "ebaõnnestuda"(Indrek, EtsKets ja Tull seda juba tõestanud).


Loomulikult võib igaühel mõni etapp ebaõnnestuda, minu I etapp läks aja taha, kuna kvalifikatsioonis oli küll parim aeg, aga kogu aeg sai kellestki ka möödutud ja head aega ei tulnud ja lisaks ajasid veel kohtunukud mingid numbrid sassi ja kuigi oleks aja põhjal pidanud olema B finaalis, pandi mind hoopis C-finaali, kus on max võimalik saada 5 punkti. Igasugu asju võib lihtsalt juhtuda.
02.12.2002 at 10:47 Last edited 02.12.2002 at 10:48 by Indrek
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC eelsõitudesse jagamisest  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.