register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Cadillac Fleetwood  
Poster Message
Virko
Cadillac Fleetwood
Tuleb tõele au anda ja tunnistada oma sõltuvust. Sai siis enesele soetatud säherdune liikur. Kui poleks olnud kodanik DevilDeVille nõus mind auto toomisel Rootsist aitama, siis oleksin pidanud nagu Toots ütlema "minust ta sinna maha jäi". Olen seda (sama marki ja mudelit) autot 2 korda ka varem hiilinud, kuid iga kord erinevatel põhjustel ilma jäänud. Iga korraga on seda tüüpi auto hinnad ka tõusnud, seega reaalselt kallinev mudel. Auto aastast 96 ja 5,7 LT1 mootoriga. Hetkel ainsad asjad mis ei toimi on istmesoojendused ja seda mõlemal poolel. Kuna ma oma kannikaid nii ehk naa ei armasta ka töötava soojendusega isendites praadida, siis minust nad mitte töötavaks ka ilmselt jäävad. Muus osas auto tundub suht muhkel. Tagumine stange aga ussitab paarist kohast, seega kui kellelgi mõistliku hinnaga paremas seisus eksemplar, või suudab selle USA st tarnida andke märku. Peale ostu sai filtrid, õlid, veepumba tihend, diffri tihend ja ka starter vahetatud. Tänud US Partsile kiire tegutsemise ja äärmiselt sõbralike hindade eest :). Hetkel on auto igapäevases kasutuses ja no istudes oma peres teise autona olevasse 2016 toodetud isendisse tahaks parem jala käia - saite õieti aru, sõidumugavuse vahe on maakera suurune.
Erilised "kiidusõnad" edastaks auto soetamisel OMNIVALE (suutis teh passid ära kaotada ja siis Rootsi tagasi saata, peale 2 kordset saatmist Rootsist tarisid need teise inimese aadressile :) ) ja Maanteeametile, lisa kommentaare pole vaja ilmselt.





____________________________
65 Deville
28.04.2017 at 13:36
rabakana
 
Cadillac Fleetwood
Tuleb tõele au anda ja tõdeda, et tegemist on laheda liikuriga!
28.04.2017 at 19:33
ramman
Cadillac Fleetwood
Õnned!
Peaks olema maailma mugavaima vedrustusega sedaankerega auto. Endal ka koguaeg see meeldinud, eriti just tumeda värvi ja alumise kroomringiga on väga kena. Ootame huviga edasisi pajatusi kooselust temaga.
E: MNT tegelastest ei tasu rääkidagi. Mõnedel on vist riist väike või isiklik vimm ja kadedus, et kohe peab rajult peedistama ameeriklasi ja nende omanikke.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
28.04.2017 at 19:40 1 edit. Last edited 28.04.2017 at 19:44 by ramman
Indrek_S
 
Cadillac Fleetwood
keretükkide siit leidmisele ma lootust ei paneks.

Mul peaks enda omast vast miskit veel kuskil alles olema aga stanget vist polnud nii ehk naa.
Kui sul seal pole, siis soovitan hankida OEM cd-raadio. Nii kuradi ilusasti mängib et pisar tuleb silma.

____________________________
not done until it's done
28.04.2017 at 21:29
Virko
Cadillac Fleetwood
Muuseas raadio kohta tahaks küsida. Kasett raadio aga ka CD nupp küljes, samas plaati kuhugi susata pole . Oskab keegi aimata miks CD nupp? Raadiot vahetaks ainult originaali vastu koos CD ga. Üritan hoida võimalikult algupärases korras.

____________________________
65 Deville
28.04.2017 at 22:09
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac Fleetwood
box on osadel pagassis
28.04.2017 at 22:28
mrtn
Cadillac Fleetwood
CD-vahetaja jaoks, ma pakun?
28.04.2017 at 22:28
Virko
Cadillac Fleetwood
Nu box-i jutt tundub loogiline. Eks uurib kas saab sinna taha selle tekitada, ehk jookseb ka juhtmestik tehase poolt. Tuleb netis pisut tuhlata ilmselt.

____________________________
65 Deville
28.04.2017 at 23:10
mrtn
Cadillac Fleetwood
Uuri parem, kas sinna CD-vahetaja pessa saab AUX/BT-adapteri paigaldada.
28.04.2017 at 23:20
Indrek_S
 
Cadillac Fleetwood
Seda juhtmestikku ja boxi ei pruugi seal üldse ollagi, lihtsalt raadio oli selle valmidusega

Selline OEM cd-raadio on väga hea ja ilus asi. Omal ajal sai naid seal 100 USD kanti Hetkel oli jebais 2tk 4x kõrgema hinnasildiga. Grab while you can


Taga riiuli bassikõlari(d) on oma efektiivse elu tänaseks ära elanud. Mälu järgi olid need seal ebastandardse takistusega. Kas 2 või 8 oomi. Need võiks sammuti välja vahetada. 8-oomised koduaudio osakonnast, 2 oomise oma oldskool-Lexusele sain leti alt Audiofookusest mõistliku hinnaga.

Selle audio teema üle mõtisklemine tundub ilmselt paljudele kummaline, aga nii hea auto juures miskit muud paremaks muuta pole nagu võimalik.

____________________________
not done until it's done
29.04.2017 at 08:47
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac Fleetwood
94 FSM, 9A-2:

"The speaker system has six speakers. There are two 4 ohm 13.3cm (5.25 inch) front side door speaker assemblies with a 4 ohm 1.9cm (0.75 inch) round tweeter speaker located inside each handle bezel assembly.

There are also two 10 ohm 20.3 cm (8 inch) round radio rear speaker assemblies located on the rear shelf of the vehicle.

High Performance extended range speakers are standard with both radio options on rear speaker assemblies only."

ja muide, ´96 CD mängijaga raadiol on võimendi raadio enda küljes, kassetikaga versioonil istub võimendi pagassis. Seega sul on siiski mõttekas leida ebayst 12 plaadi box või siis minna siingi soovitatud aux/BT adapteri teed. Seda enam et juhtmestik peaks olema tehasest paigas juba.
29.04.2017 at 09:45 1 edit. Last edited 29.04.2017 at 10:03 by Vanaisa (Moderator)
blood
 
Cadillac Fleetwood
Õnnitlused :) Ei tea ka enam mugavamat autot kui seda Fleetwood on ja LT1 on ka seal väga omal kohal :)

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
29.04.2017 at 11:32
Virko
Cadillac Fleetwood
Kas sinul oli kuldne Fleetwood kunagi? Kui jah siis tahtsin seda sinult osta, kohtusime mustamäel Lukoili tanklas. Oli hind kui mu mälu ei peta 120 000 eeki. Aga siis läks cady Eestist minema ja mina jäin ilma :(

____________________________
65 Deville
29.04.2017 at 12:14 1 edit. Last edited 29.04.2017 at 12:14 by Virko
Virko
Cadillac Fleetwood
To Vanaisa. Käisin piilumas, võimendi tõesti pagasnikus istme seljatoe vastas. Eks üritan interneedusest boxi otsida. Samas panen igaks petteks mingi hetk pildid siia radioolumi välimusest. Ehk targemad oskavad kinnitada boxi ühilduvust.

____________________________
65 Deville
29.04.2017 at 12:19
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac Fleetwood
tavaline Delco 12CD karp peaks istuma, olid küljes ka DeVilledel. Igaks petteks võrdle pistikuid, siis ei saa eksida.
Muidugi kui asi keeruliseks osutub, siis ma olen hea meelega nõus sind sellest jamast vabastama ja FWB ära ostma :lol
29.04.2017 at 14:29
karupuhh
Cadillac Fleetwood
ääremärkuseks- minu 96a Fleetwoodil oli kassetimängija ja ei mingit eraldi võimendit. Ka kirjanduse andmeil 96a eraldi võimendeid enam polnud. 95 ja varem olid küll eraldi võimenditega.

____________________________
cady 65, 96
pony 72
F100 66
02.05.2017 at 09:38
tqhq.ee foorum : Minu auto : Cadillac Fleetwood  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.