register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read

tqhq.ee foorum : Vaba teema : split2: Fredy Jäätes´e probleemid   1 2  
Poster Message
Maik

split2: Fredy Jäätes´e probleemid
vol1

Tsikli andsid tagasi, ja rahad ka?

08.10.2017 at 10:43 1 edit. Last edited 07.12.2017 at 12:07 by Vanaisa (Moderator)
ervin
quote:
Maik: Tsikli andsid tagasi, ja rahad ka?
see on nüüd küll õige koht kus seda pa*ka hakata ajama.
08.10.2017 at 12:50
Peeter82

quote:
ervin:
quote:
huiarite elu tulebki kibedaks teha

08.10.2017 at 14:46
gets

quote:
Peeter82:
quote:
ervin:
quote:
huiarite elu tulebki kibedaks teha

Kas mitte sellesama auto vastu see jutuksolev tsikkel ei vahetunudki? Tundub hea äri igatahes :).

08.10.2017 at 18:24
ervin
quote:
otsiabi:
quote:
Raxo:
quote:
Henri_:Tore, et mõni mees astub kastist väljapoole ja teeb oma ideed täpselt sellistena teoks nagu ise soovib. Rohkematel inimestel võiks olla selline julgus.
Sinu lausest jääb mulje, et kõik on miljonärid, aga enamusel ei jagu julgust.

pigem jääb mulje et levimas on arvamus kõik üle lasta ja nende rahade eest endale lambosid hoovi tarnida

... muide ma teeks ka mõne projekti üle keskmise edevaks kui kari kergeusklikke mulle kopaga raha kuurialla lükkaks
mingi €60k maksva lambo üle halamine on muidugi tase.
02.11.2017 at 00:03
otsiabi

quote:
ervin:
quote:
otsiabi:
quote:
Raxo:
quote:
Henri_:Tore, et mõni mees astub kastist väljapoole ja teeb oma ideed täpselt sellistena teoks nagu ise soovib. Rohkematel inimestel võiks olla selline julgus.
Sinu lausest jääb mulje, et kõik on miljonärid, aga enamusel ei jagu julgust.

pigem jääb mulje et levimas on arvamus kõik üle lasta ja nende rahade eest endale lambosid hoovi tarnida

... muide ma teeks ka mõne projekti üle keskmise edevaks kui kari kergeusklikke mulle kopaga raha kuurialla lükkaks
mingi €60k maksva lambo üle halamine on muidugi tase.

no sellisel juhul on omaette tase neid veel vähemalt 40% odavamalt saada kui neid turul pakutakse. esialgu hakkavad vähemalt mobile.de andmel nende hinnad alates 100k

edit: muidugi konkreetse lambo eest käidi välja väidetavalt 300k. mitut sellist sa endale lubada saad?

03.11.2017 at 10:19 1 edit. Last edited 03.11.2017 at 10:22 by otsiabi
ervin
quote:
otsiabi:
edit: muidugi konkreetse lambo eest käidi välja väidetavalt 300k. mitut sellist sa endale lubada saad?
veidike kummaline ei ole minu või kellegi teise finantse hakata kolmanda tüübi autoteemas arutama? kogu OT läbu võiks minuarust siit splittida ja uue, asjaliku info fredy võlgnevusest kuskile sobivasse kohta tõsta. näiteks bikers.ee foorumisse.
03.11.2017 at 10:39 1 edit. Last edited 03.11.2017 at 10:39 by ervin
alarmees
Kas see auto viga ei saanud nendes septembrikuistes pommiplahvatustes su töökoja/kodu juures?
09.11.2017 at 17:41
DevilDeVille

Mis pommipanijad on mõõdetamatu ja olematu ajaga jõudnud juba päälinna ja lähivaldadesse? Karm värk.

11.11.2017 at 14:40 1 edit. Last edited 11.11.2017 at 14:41 by DevilDeVille
Vince
Ükshaaval kommentaaride kustutamise asemel võiks minu arust kogu selle teema siit ära koristada...
16.11.2017 at 14:48
Maik

https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=56&t=100778&sid=bf90618e6f668ba617afde102ddaddc3&start=990

lihtsam oleks vist olnud see motikas tagasi anda kogu teemat lugedes. Jõudu ja jaksu ei soovi.

22.11.2017 at 11:26
Maik

to anryo : ega ikka on vahet küll kes ja kuidas ehitab. Arvestades fredy suhtumist siis ma ausalt öeldes imestan,et ma mingit surmaähvardust pole saanud juba kuskile postkasti.
Ju siis on rahulikumaks ikka tõmmanud anti reklaam.

vanal heal ajal... otsapidi kuskile otsa.

30.11.2017 at 01:58 2 edits. Last edited 01.12.2017 at 02:04 by Maik
gretzky

Moderator
Raske teema. Mitu korda on tulnud mõte asi lukku panna.

01.12.2017 at 23:25
kaedoo

quote:
gretzky: Raske teema. Mitu korda on tulnud mõte asi lukku panna.
Oota veel veidi, kui inetuks läheb siis pliis. Vaatame mille Ta valmis meisterdab. :beer
01.12.2017 at 23:32
hents99

Ühtepidi huvitav autoteema, teisalt aga selle uuendamine tundub kõrvaltvaatajale korraliku näkkuirvitamisena, mida jokk stiilis tehakse.
Lukku panna oleks kahju, samas mingeid poolikult kustutatud poste vaadata ka jabur. Auto ehitamine pole juba ammu selle teema mõte.
Edu ja kindlat meelt kõigile!

02.12.2017 at 11:44
Tim

Masendav tegelane. Kuidas maapind küll selliseid kannab veel?
03.12.2017 at 13:37
max
Mulle ei meeldi, et ma pean oma elu raiskama erinevate kommentaaride lugemisele, mis antud teemat ehk auto ehitust absoluutselt ei puuduta. Nagu ma olen aru saanud, siis selliste arvamuste avaldamiseks on rohkem kui üks koht internetis olemas + saab ka otse Fredy või mingite asutuste poole pöörduda. Nii et palun, võtke ennast kokku ja pidage lugu teiste inimeste ajast ja elementaarsetest foorumisse postitamise reeglitest. "Minu auto" on üks väheseid rubriike, mida veel huvitav lugeda on, jätaks selle nii.
05.12.2017 at 11:05
anryo

quote:
max: Mulle ei meeldi, et ma pean oma elu raiskama erinevate kommentaaride lugemisele, mis antud teemat ehk auto ehitust absoluutselt ei puuduta. Nagu ma olen aru saanud, siis selliste arvamuste avaldamiseks on rohkem kui üks koht internetis olemas + saab ka otse Fredy või mingite asutuste poole pöörduda. Nii et palun, võtke ennast kokku ja pidage lugu teiste inimeste ajast ja elementaarsetest foorumisse postitamise reeglitest. "Minu auto" on üks väheseid rubriike, mida veel huvitav lugeda on, jätaks selle nii.
Nõus. Olen mõelnud sama ja muu jutu võiks kustutada/splittida siit ära.

05.12.2017 at 13:30
ervin
minuarust on seda korra juba tehtud ka, aga hetk hiljem ilmub sama seltskond uuesti tagasi jaurama
05.12.2017 at 13:42
Maik

No , aga tehkem nii, nagu biker.ee foorumis. Teema pandi kinni ja jätkuvaid kommentaare postitakse vaid asjaosaliste loal,otse adminnile.
Jah, palun , ilus auto, aga siin on ka asjaosalise käitumine kliendiga . Lukus.

Saage aru- see pole mingi nali- ma võtan sinult 30000 eur reaalselt raha ära, lisaks su küsimuse peale,sülitan sulle näkku.
Kui mõni foorumiadmin,tunneb ennast sellest kergelt erutuna siis davai,aga ..

Küsi endalt, mida partel teeks?

06.12.2017 at 23:15
Peeter82

quote:
ervin: minuarust on seda korra juba tehtud ka, aga hetk hiljem ilmub sama seltskond uuesti tagasi jaurama
Eks "jauravad" need, kes on kah millalgi kelleltki huiata saanud ja teavad, kui rõve tunne see on.
Pole esimene kord, huiarit kaitsevad need, kes omavad mingitviisi hingesugulust, kellel on huiariga suheldes lihtsalt jopanud või ignorantsed.
Minu arust võiks kah see jama siin lukku minna, peakangelane on saanud piisavalt kõvatada ja kel midagi öelda, on seda teinud.

06.12.2017 at 00:14
ervin
kas keegi on sinult isiklikult raha ära võtnud? oled sa seljuhul mingeid reaalseid samme astunud selle tagasisaamiseks? 30k on piisavalt suur summa selleks, et õigeid kanaleid pidi seda tagasi nõuda selle asemel, et kuskil suvalises foorumis (virtuaal)rusikatega vehkida. inimlikust aspektist mõistetav iseenesest, aga reaalsuses hakkab ära tüütama.
06.12.2017 at 00:19
ervin
quote:
Peeter82:
Eks "jauravad" need, kes on kah millalgi kelleltki huiata saanud ja teavad, kui rõve tunne see on.

jaurata teemal, mis ei ole sinuga seotud ja seda igal ettetuleval võimalusel on pehmeltöeldes madal. kuivõrd asi minusse mitte mingil määral ei puutu, siis rohkem ma sõna ei võta. olen oma arvamuse täies ulatuses avaldanud.
06.12.2017 at 00:22
Maik

quote:
max: Mulle ei meeldi, et ma pean oma elu raiskama erinevate kommentaaride lugemisele, mis antud teemat ehk auto ehitust absoluutselt ei puuduta. Nagu ma olen aru saanud, siis selliste arvamuste avaldamiseks on rohkem kui üks koht internetis olemas + saab ka otse Fredy või mingite asutuste poole pöörduda. Nii et palun, võtke ennast kokku ja pidage lugu teiste inimeste ajast ja elementaarsetest foorumisse postitamise reeglitest. "Minu auto" on üks väheseid rubriike, mida veel huvitav lugeda on, jätaks selle nii.

Mis need rohkem,kui üks koht siis ka on, kasvõi antud teema puhul ? Mina tean, et eesti on pigem väike. Ja kõik teavad mis kuskil saab.

06.12.2017 at 00:24 2 edits. Last edited 06.12.2017 at 00:24 by Maik
Peeter82

quote:
ervin: kas keegi on sinult isiklikult raha ära võtnud? oled sa seljuhul mingeid reaalseid samme astunud selle tagasisaamiseks? 30k on piisavalt suur summa selleks, et õigeid kanaleid pidi seda tagasi nõuda selle asemel, et kuskil suvalises foorumis (virtuaal)rusikatega vehkida. inimlikust aspektist mõistetav iseenesest, aga reaalsuses hakkab ära tüütama.
Neid õigeid kanaleid on ju kasutatud. Küsimus on, kas peab meeldima, et huiar siin foorumis vabalt kõvatab ja kas selle kohta võib oma arvamust avaldada. Kui seda teha ei või, siis on see pehmelt öeldes imelik. Normaalsetele inimestele ei meeldi ka see, et Savisaar kohalikel valimistel kandideeris. Kui selle kohta arvamust ei avaldata, võib jääda mulje, et see ongi okei. Eriti kui leidub tegelasi, kes sellele kaasa kiidavad.

07.12.2017 at 08:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : split2: Fredy Jäätes´e probleemid   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery

muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2017. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.