register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC IV etapp tulemused  
Poster Message
peep
 
Moderator
OKC IV etapp tulemused
Võistlus

1. devilc 17,88
2. ollo 17,69
3. PlyVal 18,12
4. Raul 18,10
5. Fire 18,16
6. Indrek 17,74
7. tull 18,06
8. BlueStang 18,31
9. Jaanus 18,22
10. udu ?
11. tfr 18,36
12. mrtn 18,39
13. t-spark 18,58
14. LaSa 18,67
15. ylovoitka 18,78

Kvalifikatsioon

PlyVal 18,12
devilc 18,20
ollo 18,27
Fire 18,43
Raul 18,47
BluStang 18,61
udu 18,61
Jaanus 18,63
Indrek 18,66
tull 18,73
tfr 18,99
mrtn 19,11
t-spark 19,34
ylovoitka 19,46
Jürka 19,57
Jutulind 19,61
jeremy 20,67
Georg 22,24
22.12.2002 at 13:00 Last edited 22.12.2002 at 16:19 by peep (Moderator)
peep
 
Moderator
OKC IV etapp tulemused
Punktiseis peale IV etappi

devilc 81
ollo 70
Indrek 58
PlyVal64 56
peep 48
tull 48
Fire 38
EtsKets 35
Noobel 22
udu 21
BlueStang 20
tfr 17
Jutulind 15
Raul 15
Etz 9
Jaanus 7
Jansa 6
mrtn 6
t-spark 4
rustang 3
vkx 2
LaSa 2
ylovoitka 1
22.12.2002 at 13:03 Last edited 22.12.2002 at 16:18 by peep (Moderator)
ylovoitka
OKC IV etapp tulemused
Äkki saaks voitka ---> ylovoitka'ks muuta?
Aitähh!
22.12.2002 at 13:07
tfr
 
OKC IV etapp tulemused
Udu küsimärk finaalsõitude aegades oli sellest, et ta ei saanud vist ringigi lõpuni sõidetud, kui ta nii välja rammiti, et kardil süüteküünal ära murdus :)

Muuseas, Peep, huvi pärast - viitsid Sa üles panna ka sellise tabeli, kus 2 halvimat tulemust on maha arvestatud (ehk siis hetkel 2 paremat tulemust arves)?
22.12.2002 at 14:06
PlyVal64
OKC IV etapp tulemused
Nonii, tore sõit oli jälle! Kvalifikatsiooni võit on hea ja tean kah, millest see tuli: loomulikult Elite DeLux`ga kohalesõitmisest. Minul oli juba vaim ja ihu "soe", mosse vajab ju pidevat kontsentreerumist sõitmisele...
Aga sõit ise siis: funi jääb kord-korralt vähemaks. Seekord sai tõestatud, et möödumisvõimalust sellel rajal pole, kui eessõitja seda lubada ei taha(ehk kui sõita ainult võidule ja punktidele). Ees võib rahulikult töristades 22 sek. aega sõita, isegi 25 sek. aega. "Pumpamisega" saab sellisel rajal teha imeasju. Devilc ja ollo on püsivalt kiiremad, kuid sellel rajal see mingit eelist ei anna. Mina ootan juba tõesti välirada, kus nii lihtsalt sõita ei saa, ehk kus tuleb koha eest ikka tõsiselt vaeva näha ja raja suhteliselt suurem ohtlikus ei luba juba enda sisimas rumalusi teha.
Aga nüüd on lisaks :beer ollole ka "võlg" tasutud (tookordne takistamine, küll mitte tahtlik) ja järgmised korrad põnevuse huvides kedagi lihtsalt mööda laskma ei hakka. 2 ja 1 koht veel saamata! Aga funimist jätkan ikka ... mida muud siis need laupäevad ikka on?
22.12.2002 at 14:55
devilc
Moderator
OKC IV etapp tulemused
Tjah, on tunne, et Ply'st möödasõit oleks raske olnud, kui ta funi huvides mind mööda poleks päästnud. Kui juba kingitus tehti, ei saanud ju jätta seda vastu võtmata...

Peale seda oli minu jaoks sõit enam-vähem läbi, kuigi ollo viimastel ringidel lähenes ja suuri vigu teha ei tohtinud. Tegelikult oleks siiski huvitavam olnud, kui Ply oleks ikkagi täiega lõpuni sõitnud - võib-olla oleks see möödasõiduvõimalus siiski leidunud... Ja ka 'pumpamine' (liiga suur aeglustamine enne kurvi, kus möödasõiduvõimalust pole, arvestades, et tagumine sisse sõidab) võib lõpuks kätte maksta...

Huvitav moment oli vahepeal, kui Ply'd jälgides ollo ära unustasin, kes osavalt mööda lipsas. Õnneks sai mõned ringid hiljem sama manöövrit vastupidises järjekorras korratud :)

22 sek aega kindlasti sellel rajal sõita ei saa (ilma jõhkra blokeerimiseta, mis eest oleks must lipp kerge tulema), aga jah, 0.3 s aeglasem võib õige sõidujoonega möödasõidu väga raskeks teha.
22.12.2002 at 15:14
Raul
OKC IV etapp tulemused
Kommentaariks ei oska muud lisada, kui et hea sõit oli ja lisama pean veel suured vabandused Fire ees, kes minu väikesel kaasabil soovitust kauem pidi seina vaatama, enne kui rajajulgestaja ta jälle ümber pööras.
22.12.2002 at 16:12 Last edited 22.12.2002 at 16:12 by Raul
peep
 
Moderator
OKC IV etapp tulemused
quote:
tfr:Muuseas, Peep, huvi pärast - viitsid Sa üles panna ka sellise tabeli, kus 2 halvimat tulemust on maha arvestatud (ehk siis hetkel 2 paremat tulemust arves)?

Ei viitsi:) aga kui Sa oma mailiaadressi mulle privasse saadad siis võin Sulle ja ka teistele huvilistele punktitabeli excelis saata.
22.12.2002 at 16:22
Indrek
OKC IV etapp tulemused
Oli jälle tore võidusõit. Ajasõidus ei saanud kardiga nr. 2 absoluutselt hakkama, ei saanud ühetgi head ringi ja jäi loota, et saan vähemalt B finaali. B finaalis, peale kardi vahetust tuli sõidurütm jälle sisse ja asi hakkas laabuma, kuigi siis üle 6 koha polnud võimalik saada. Hea seegi, et nii läks. Aga see pani ennast imestama küll, et hommikul ei saanud üldse hakkama, kõik kurvid läksid kas pikaks või jäid lühikeseks, kart rajal ei püsinud ja hoogu ka üles ei saanud. Udu jah katkestas küünla purunemise tõttu esimesel ringil, motosport, mis teha.:rolleyes
22.12.2002 at 16:39
tull
OKC IV etapp tulemused
Seekord siis läks nii. Sõidud olid kõik päris põnevad...eriti heaks kohaks on kujunemas actioni kohapealt see pika sirge lõpus olev stardieelne kurv :)
Enda sõit nagu tavaks saanud läheb ajasõitude nahka.
Peaks Plyga äkki kokkuleppele jõudma ühiskülastuses kardiüritusele-ma oleks nõus autojuht sulle olema :D ,kui Elitega minek oleks.
Häid jõule siis siinsele perele.

____________________________
cavalier 91
22.12.2002 at 16:40
devilc
Moderator
OKC IV etapp tulemused
quote:
tfr:Muuseas, Peep, huvi pärast - viitsid Sa üles panna ka sellise tabeli, kus 2 halvimat tulemust on maha arvestatud (ehk siis hetkel 2 paremat tulemust arves)?
Hetkel on vist mõttekam selline tabel teha, kus üks etapp maha arvestatud - alles pooled etapid ju sõidetud.
22.12.2002 at 22:52
ollo
OKC IV etapp tulemused
Nujah, sõit jälle läbi mis läbi. Vastupidiselt Ply arvamusele tundus mulle uus rada huvitavam ja möödasõiduvõimalusi (ning nende ärakasutamisi) oli rohkem. "Pumbata" ju kohati saab, sest rada on kitsas, aga kui sellega eksid, maksab kätte ka. Ply venitustaktika igatahes töötas, sest päris pikalt olid kõik üksteise järel rivis nagu lasteaia noorem rühm:D
Mul oli finaalis suuri raskusi Fire ja Rauli seljataga hoidmisega ja vahepeal olingi pikka aega viimane & oma saatusega leppinud. Kolmandaks sain ainult tänu Rauli ja Fire kolistamisele ja teise koha kinkis mulle PlyVal. Viisakas inime kingitusest ei keeldu... mõtlesin küll, et Ply tahab lihtsalt asja huvitavaks teha ja kohe järgnevad kolksud tagantpoolt, aga ei. Thnx anyway:)
Devilci püüdmiseks ei jagunud enam ringe ja ega mööda poleks nagunii saanud. Congrats teenitud võidu puhul! Seda hetke ma muide üldse ei mäletagi, et ma oleks Devilcist eespool olnud (Ply taga siis ilmselt)... nii palju oli sõidu ajal sebimist. Suurem tegemine oli oma kolmanda koha säilitamisega, mis mitte kerge tegevus ei polnud:D
22.12.2002 at 23:20
BlueStang
 
OKC IV etapp tulemused
No eksisin seekord mingil kombel B-finaali. Esimesena startima pidanuna sain siis kardi valida viimasena ehk et valida nagu polnudki midagi. Teistest jäi üle nr 2:):( Aga sõit oli vahva, kahju ainult, et teiselt kohalt startinud udu juba esimesel ringil jaanuse abiga katkestama oli sunnitud. See tegi sõidu natuke igavamaks ja lasi tagant tulevad tavapäraselt A-finaalides sõitvad tulli ja indreku väga ruttu lähedale tulla. Ja loomulikult ka mööda minna. Tull krt:) tänas veel möödumise eest kummivirna lükkamisega. Õnneks sain omal jõul enne jaanuse möödumist tagasi rajale ja teda ka sõidu lõpuni seljataga hoitud. Kokkuvõtteks enda kohta mitte halb 8 tulemus (maksimumprogramm oli tegelikult 10 ehk B-finaali saamine).
Indrekule sry, et sulle minust ringiga möödaminekul natuke takistust valmistasin.
A-finaalis Ply poolt tehtud "kingitused" ja "pumpamine" jäid mulle arusaamatuks, kuigi funni pakkusid - aga ehk käisid need lõpuni väljapeetud Elitestiili juurde:)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.12.2002 at 00:32 Last edited 22.12.2002 at 00:41 by BlueStang
PlyVal64
OKC IV etapp tulemused
quote:
BlueStang: - aga ehk käisid need lõpuni väljapeetud Elitestiili juurde:)
Lõpuks hakkab keegi ka aru saama ... Milleks ennast on vaja kogu aeg tõestada, niisamagi hea olla. Fun olulisem. Ma võin rahulikult mossega sõita, jaapani igasuguteckid tänavatel mööda lasta ja kardisõidus 3 olla ... Vaadake või Georgi, rahulikult võib "paadunud kollane" 22 sek. aega sõita ja viimane olla ... ei tee see stiilitajuga autofänne õnnetumaks. Mind vist tulebki niimoodi võtta ... sest normaalne inimene ei värvi autot "pedelillaks", ei lase õmmelda ruudulist ülikonda ja ei käi "hüvasti noorusega" jalas-"munakoorega" peas EliteDeLuxiga linnas meeltlahutamas. Ei tasu minu pääle pahandada ... lihtsalt kiirem tuleb eelsõidus olla...
22.12.2002 at 01:28
devilc
Moderator
OKC IV etapp tulemused
quote:
PlyVal64:Ei tasu minu pääle pahandada ... lihtsalt kiirem tuleb eelsõidus olla...
Jep. Järgmine kord :D
quote:
-ollo-:Seda hetke ma muide üldse ei mäletagi, et ma oleks Devilcist eespool olnud (Ply taga siis ilmselt)... nii palju oli sõidu ajal sebimist. Suurem tegemine oli oma kolmanda koha säilitamisega, mis mitte kerge tegevus ei polnud:D
Täpselt nii see oligi. Kui minust mööda läksid, vaatasin, et kui ma kohe uuesti mööda ei saa, tuleb Rauli ja Firega maid jagama hakata :D
23.12.2002 at 11:21 Last edited 23.12.2002 at 11:24 by devilc (Moderator)
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC IV etapp tulemused  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.