register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Kustomkalender 2019  
Poster Message
Jarmo
  
Kustomkalender 2019
Jätkame kustomkalendriga siis ka sel aastal.

Kalendris on põhirõhk küll kustom kulture temaatilistel näitustel-kokkutulekutel, kuigi vahele satub
ka veidi laiema ampluaaga üritusi (näiteks American Car Show ja Stadin Cruising Helsingis ja muu selline).
Ürituste infosid lisan jooksvalt vastavalt sellele, kuidas infot avaldatakse ja millal see minu nägemisulatusse jõuab.



JAANUAR
4: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
5: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
5-6: Kustom Nationals Beach Party (Phillip Island, Melbourne, Austraalia) http://www.kustoms.com.au/kustom-nationals.html#
11-13: Tokyo Auto Salon (Tokyo, Jaapan) https://www.tokyoautosalon.jp/2019/en/
25-27: Grand National Roadster Show (Pomona, Ameerika Ühendriigid) http://www.rodshows.com/gnrs/index.html


VEEBRUAR
1: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome)
2: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
9-10: Kustom Kulture Show (Helsingi, Soome) https://www.kustomkultureshow.com/
10: HOT ROD Razzle Dazzle (Kanagawa, Jaapan) http://www.mooneyes.co.jp/
15-17: Sacramento Autorama (Sacramento, Ameerika Ühendriigid) http://www.rodshows.com/sa/index.html


MÄRTS
1-3: Detroit Autorama (Detroit, Ameerika Ühendriigid) https://autorama.com/attend/detroit/
1: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
2: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
8-9: Santa Barbara Drags (Santa Barbara, Ameerika Ühendriigid) https://www.theraceofgentlemen.com/santa-barbara
9: Customs by the Sea (Santa Barbara, Ameerika Ühendriigid) https://customsbythesea.com/
10: Mooneyes Street Car Nationals (Tokyo, Jaapan) http://www.streetcarnationals.com/
17: NSRA Southern Swapmeet (North Weald Airfield, Suurbritannia) http://www.nsra.org.uk/southern-swapmeet/
22-24: Daytona Turkey Run (Daytona International Speedway, FL, Ameerika Ühendriigid) http://turkeyrun.com/


APRILL
5: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
6: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
6-7: Flatlands Motorama (Rosmalen, Holland) https://www.flatlandsmotorama.com/
12-13: Lonestar Round Up (Austin, Texas, Ameerika Ühendriigid) http://lonestarroundup.com/
18-21: Viva Las Vegas Rockabilly Weekend (Las Vegas, Ameerika Ühendriigid) http://www.vivalasvegas.net/
19-22: Bilsport Performance & Custom Motor Show (Elmia, Jönköping, Rootsi) http://www.custommotorshow.se/
19-21: American Car Show (Helsingi, Soome) https://www.fhra.fi/americancarshow/
21: Joints Custom Bike Show (Nagoya, Jaapan) http://www.joints.jp/joints2019/
27-28: Hot Rod & Rock Show (Tampere, Soome) http://www.hotrod-rockshow.com/


MAI
2-5: Riverside Crazy Car Hop #13 (Calafell, Tarragona, Hispaania) http://riversidecarshow.blogspot.com
3: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
4: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
4: Tomahawk Town Rod & Kustom SWAP (Helsinki, Soome) https://www.facebook.com/events/1021182354731703/?active_tab=about
4-6: NSRA Pre-'49 Event (Inglismaa) http://www.nsra.org.uk/pre-49-event/
10-12: NSRA Nostalgia Nationals (Santa Pod Raceway, Suurbritannia) http://www.nsra.org.uk/nsra-nostalgia-nationals/
11: Race 61 Season Opening (Finowfurt, Saksamaa) http://www.racesixtyone.com/airfieldcasino.htm
17-19: Flanders Chopper Bash (Assenede, Belgia) https://sinnersupply.com/chopper-bash/info/
24-25: Kustom Kulture Forever (Herten, Saksamaa) http://kustomkultureforever.com/
24-26: West Coast Kustoms - Cruisin’ Nationals (Santa Maria, Ameerika Ühendriigid) https://www.westcoastkustoms.com/showinfo.html (Tohutu kruiisiüritus, soovitan YouTubest idee saamiseks selle videoid vaadata).
?: Mopona (Jaapan)? https://mopona.jimdo.com/
31.5-1.06: Hang Em Hi (Enköping, Rootsi) https://www.facebook.com/pg/HANG-EM-HI-car-and-bike-show-1894526744109478


JUUNI
1: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
7: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
8: Stancest (Noblessner Shipyard, Tallinn) https://www.facebook.com/events/255492735340301/
14-16: Coupe Devils Rod & Kustom Bonanza (Blaker, Norra) https://www.facebook.com/events/2260859097319958/
14-16: NSRA Fun Run (Oakham, Leicestershire, Suurbritannia) http://www.nsra.org.uk/fun-run-2/
22: Billetproof Norhtwest (Chehalis, WA, Ameerika Ühendriigid) https://billetproof.com/index.php/chehalis-wa-june-22-2019/
28-29: Cry Baby (Rédange, Prantsusmaa) http://crybabycarshow.com/
28-30: Race 61 (Finowfurt, Saksamaa) http://www.racesixtyone.com/
28-30: Hangar Rockin’ (St. Stephan, Šveits) http://www.hangarrockin.com/


JUULI
4-6: Power Big Meet (Lidköping, Rootsi) http://bigmeet.com/
5: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
6: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
6: CKOS Lead Parking (Skultuna, Rootsi) https://www.facebook.com/ckos.org/
6: 5th Edition Of The Nomads Monster Run (Cham, Saksamaa) https://www.facebook.com/events/1538482149631337/
12-14: EuroNats (Interlaken, Šveits) http://www.esra-rod.eu/
12-14: Dragstalgia (Santa Pod Raceway, Suurbritannia) http://www.nsra.org.uk/dragstalgia/
12-14: American Beauty Car Show (Haapsalu, Eesti) http://www.american.ee/abcs/2019-2/american-beauty-car-show-2019/
13: Pistons Rumble (Minkiö, Soome) https://www.facebook.com/events/499300530598877/
19-20: Power Hot Rod Reunion (Malmby, Rootsi) http://bigmeet.com/besokar-info/
20: Big Wheels (Pieksamäki, Soome) http://www.bigwheels.fi
25-28: Motorbeach Festival (Playa La Espasa, Caravia, Hispaania) http://www.motorbeach.com/
27-28: Atomic Festival (Sywell Aerodrome, Suurbritannia) http://www.atomicfestival.co.uk/
27: Rat Fink Reunion (Näs, Rootsi) https://www.facebook.com/events/593824361117626/ ja


AUGUST
2: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
2-3: A-Bombers Old Style Weekend (Uddevalla, Rootsi) http://www.a-bombers.com/
3: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
3: Maisema Ruise (Forssa, Soome) http://f-rockers.fi/maisemaruise/
4: Forssa Pick-Nick (Forssa, Soome) http://www.pick-nick.com/
9-11: Linnacruising (Hämeelinna, Soome) http://www.linnacruising.com/
9-11: NSRA Hot Rod Supernationals (Biggleswade, Bedfordshire, Suurbritannia) http://www.nsra.org.uk/nsra-hot-rod-supernationals/
10: Kellis Rods Swapmeet & Drive-in Show (Kellokoski, Soome) https://www.facebook.com/events/358342181440231/
10: Anchors & Motors (Luvia, Soome) https://www.facebook.com/events/360244211417004/?ti=ia
10-11: Kustom Konwent, (Wroclaw, Poola) http://www.kustomkonwent.pl/
16-18: Drive-in Barn (Sint-Oedenrode, Holland) https://www.driveinbarn.nl/
17: Turku Kustom Show (Turku, Soome) https://www.facebook.com/Turku-Kustom-Show-143076172463863/
31: Rømø Motor Festival (Rømø, Taani) http://www.romomotorfestival.dk/


SEPTEMBER
30.08-1.09?: Ventura Nationals (Ventura, CA, Ameerika Ühendriigid) http://www.venturanationals.com/
6: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
6-7: Roll & Flat Beach Race 2018 (Caorle, Itaalia) https://www.venicebeachrace.com/
7: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
21: Billetproof California (Antioch, CA, Ameerika Ühendriigid) https://billetproof.com/index.php/antioch-ca-sept-21-2019/
?: Jenkkiautonäyttely & X-Treme Car Show (Lahti, Soome)http://www.x-treme.fi
28: Billetproof Downunder (Adelaide, SA, Austraalia) https://billetproof.com/index.php/adelaide-south-australia-sept-28-2019/
29: Oh So Retro (Margate, Suurbritannia) https://ohsoretro.co.uk/
30: ALL ODDS Nationals #21 (Tokyo, Jaapan) http://www.mooneyes.co.jp/en


OKTOOBER
4: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
4-6: Chopped (Newstead, VIC, Austraalia) https://www.chopped.com.au/
4-6: The Race Of Gentlemen (Wildwood, NJ, Ameerika Ühendriigid) https://www.theraceofgentlemen.com/event
5: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)


NOVEMBER
1: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
2: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)
5-8: SEMA Show (Las Vegas, Ameerika Ühendriigid) https://www.semashow.com/
?: Mopona (Jaapan)? https://mopona.jimdo.com/


DETSEMBER
1: Yokohama Hot Rod Custom Show (Yokohama, Jaapan) http://yokohamahotrodcustomshow.com/
6: Stadin Cruising (Kauppatori, Helsingi - tavaliselt ca kella kuuest, Soome) https://cruisingnight.fi/
7: Shibuya Cruising (Tokyo, Jaapan)

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
31.12.2018 at 17:04 16 edits. Last edited 18.04.2019 at 10:48 by Jarmo
tqhq.ee foorum : Üritused : Kustomkalender 2019  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2019. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.