register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???  
Poster Message
prr
 
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
leidsin VHSi pealt sellise huvitava asja...vist oli 95 aga võib ka olla 96. on kellgegil veel meenutusi?

niipalju, et tuttavatest on filmil 95ASO ( oli vist ) Mustang, mis peaks praeguseni sõitma, hunnik Corvette ja Fire'sid...ja muidugi külalistena Maarja-Liis ja Ivo Linna :D

peaks vist arvutisse tõmbama ja aega 7 aastat tagasi keerama ning hea seltskonnaga uuesti vaatama...

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
16.01.2003 at 02:27
jungle
 
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Kas Raadi kiirendusvõistlused juba nii vanad? Kuidas see asi ültse Eestis ja ka Raadil alguse sai?

jungle@uus huviline, kes ajalugu ei tunne:(
16.01.2003 at 02:34 Last edited 16.01.2003 at 02:35 by jungle
prr
 
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
kas see mitte ei olnud eesti esimene Speedest????!?

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
16.01.2003 at 02:35
partel
  
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
See oli "Kiireim auto" vms. Soome rahvast oli ka?

Aastate jooksul on selgunud, et seal olid pooled meist kohal, aga keegi muidugi üksteist ei tundnud :)

P @ oli kohal
17.01.2003 at 04:36
prr
 
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
partel: See oli "Kiireim auto" vms. Soome rahvast oli ka?

Vot Kiireim auto võis ta küll olla.
Soomlasi oli jah...igasuguste masinatega.
Võistluse pani kinni Raido Rüütli ralli-Celica




____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
17.01.2003 at 13:30
smr
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
Martin460: Tere!
Speedest lasnamäe kanalis mingi igiammune aasta-mina oma roosa SAAB-iga :)
http://www.album.ee/?o=200151029

njah, esimene speedest oligi sääl kanalis, Rafael tegi
17.01.2003 at 13:50
Lancia
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Veel enne seda oli Tartus ringteel 1km ja 1/4 miili kiirendusvõistlused:)
17.01.2003 at 14:09
rafael635
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
mina tegin 97, ürituse nimi oli "KIIRE AUTO `97"
ma ei mäleta, et seal oleks soomlasi olnud.
päris vingeid mitte ameeriklasi oli: amg mersu, m3, m5, subarud, porsched jne.
ameeriklased olid ka väga vingelt esindatud,
rahva lemmikud vova (viper) ja adalbert (corvette)
enne seda üritust oli kas 96 või 95 raadil üks üritus, ei mäleta.
enne 97 kiirendust olid ju päris tihedad öised cruisingud tallinnas ja outlaw dragrace piibe maantel.
olid ajad.....
17.01.2003 at 14:19
peep
 
Moderator
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Raadi oli jah mõni aeg varem kui "kiire auto". esmesest kanali võistlusest '97 on mul isegi mingi 15-20 min. video olemas, mitmedki siinsete inimeste autod on peal, mh. mu enda tollal lähes tutikas camaro.

Küsimus: kas kellelgi on 2001 aasta Speedesti videot ? Mul endal üks versioon on aga tahaks veel saada midagi.

Ja 2000 ning 1999 speedest pakuks ka huvi.
17.01.2003 at 14:23
rafael635
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
mul on 99 ja 2001 aasta video olemas
2001 võin annetada, kuna on kaks koopiat.
99 võin välja laenata.
99 aasta video on tv1 tehtud saate lindistus
2001 on margus malmi tehtud video
17.01.2003 at 14:29
peep
 
Moderator
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Ok, thanks ma võtaks selle üleliigse koopia ja helistan sulle, et kokku leppida.
17.01.2003 at 14:32
smr
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
rafael635: enne 97 kiirendust olid ju päris tihedad öised cruisingud tallinnas ja outlaw dragrace piibe maantel.
olid ajad.....

hee, just :)

tänasel päeval ei vaju enam 20 masinaga Raekoja platsile ning ei täida seda kummisuitsuga... ajad ja inimesed on teised...
17.01.2003 at 15:01
rafael635
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
kord linna sõites jäime päris suure hulga autodega taksopargi ristmikule punase tule taha seisma, siis üks must vana cady (paldiski mnt mingi soomlase oma oli, nime ei mäleta) tegi väikse burnoudi. kogu taksopargi ristmik oli kaetud paksu suitsuga ning liiklus seiskus, sest mitte muhvigi näha ei olnud.
alles hiluti sorteerisin pilte, leidsin päris suurel hulgal tollest ajast pärit pilte.
17.01.2003 at 15:12
smr
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
rafael635: kord linna sõites jäime päris suure hulga autodega taksopargi ristmikule punase tule taha seisma, siis üks must vana cady (paldiski mnt mingi soomlase oma oli, nime ei mäleta) tegi väikse burnoudi. kogu taksopargi ristmik oli kaetud paksu suitsuga ning liiklus seiskus, sest mitte muhvigi näha ei olnud.
alles hiluti sorteerisin pilte, leidsin päris suurel hulgal tollest ajast pärit pilte.

ma just avastasin, et need vähesed online pildid on koos tõnspoja saidi kadumisega ka otsa saanud :(
17.01.2003 at 15:23
partel
  
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
rafael635: mina tegin 97, ürituse nimi oli "KIIRE AUTO `97"
ma ei mäleta, et seal oleks soomlasi olnud.
päris vingeid mitte ameeriklasi oli: amg mersu, m3, m5, subarud, porsched jne.
ameeriklased olid ka väga vingelt esindatud,
rahva lemmikud vova (viper) ja adalbert (corvette)
enne seda üritust oli kas 96 või 95 raadil üks üritus, ei mäleta.
enne 97 kiirendust olid ju päris tihedad öised cruisingud tallinnas ja outlaw dragrace piibe maantel.
olid ajad.....
'96 mais oli Raadil, minu arust oli ka "Kiireim auto" vms nimeks.

Seal oli soomlasi, s.h. 440 cid Ply GTX ja üks SB '37 kollaroheline rod + full-size'e. Eestist kolm Vette'i, üks fox 5.0 M5 Mustang ja full-size'e.

Distantsiks oli vist 1 miil, 1 km ja 1/4 m.
Üritus venis jubedalt jne

Järgmine oli Rafaeli oma Lasna kanalis.
17.01.2003 at 15:49
smr
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
rafael635: mina tegin 97, ürituse nimi oli "KIIRE AUTO `97"
ma ei mäleta, et seal oleks soomlasi olnud.
päris vingeid mitte ameeriklasi oli: amg mersu, m3, m5, subarud, porsched jne.
ameeriklased olid ka väga vingelt esindatud,
rahva lemmikud vova (viper) ja adalbert (corvette)
enne seda üritust oli kas 96 või 95 raadil üks üritus, ei mäleta.
enne 97 kiirendust olid ju päris tihedad öised cruisingud tallinnas ja outlaw dragrace piibe maantel.
olid ajad.....

tegelt sai ju enne texacos tehtud ainult usakate cruising mis tipnes piibel kiirendamisega. Mul on kuskil vist isegi mingi õhtulehe väljalõige sellest alles. Kui benakast cruis välja sõitis, lugesin pealt 70e auto kokku

See oli tegelt üritus Ply kirjeldatud kõige halvemas stiilis st purjus inimesed, katkised pudelid igalpool jne...

a mälestused ikkagi positiivsed sellest tegelt :)
17.01.2003 at 20:05 Last edited 17.01.2003 at 20:16 by smr
dodge
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
Martin460: Tere!
Speedest lasnamäe kanalis mingi igiammune aasta-mina oma roosa SAAB-iga :)
http://www.album.ee/?o=200151029
Sellel SAAB-il paistab puuduvat mootorikate. Ega mootorit kah suurt ei paista. Aga Fordi V4 ongi vist siuke veike (isegi pidasin sellist autot jupp aega tagasi, nüüd sõidab noorem vend ja kui Jumal annab sõidavad lapsed ka).
17.01.2003 at 22:22
peep
 
Moderator
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Mootorikatet ei olnud ilmselt selle pärast, et kõik need kroomitud ja poleeritud osad välja paistaksid, Martin on ju Eesti tuntuim läikivate asjade austaja.:) Teadlik publik ootab juba pikisilmi millal kroomitud esisillaga Linc'i saab tänaval näha.;)
17.01.2003 at 22:31
mrtn
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
tuleb tänavaid liimima hakata.
17.01.2003 at 23:34
inc13
 
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
smr:
tegelt sai ju enne texacos tehtud ainult usakate cruising mis tipnes piibel kiirendamisega. Mul on kuskil vist isegi mingi õhtulehe väljalõige sellest alles. Kui benakast cruis välja sõitis, lugesin pealt 70e auto kokku

See oli tegelt üritus Ply kirjeldatud kõige halvemas stiilis st purjus inimesed, katkised pudelid igalpool jne...

a mälestused ikkagi positiivsed sellest tegelt :)

Ja mina jäin kõigest sellest ilma kuna jäin ca 20 minti hiljaks :*( ja kohapeal olevatest ei teadnud keegi kuhu edasiliiguti
17.01.2003 at 00:44
PlyVal64
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
smr: tegelt sai ju enne texacos tehtud ainult usakate cruising mis tipnes piibel kiirendamisega. Mul on kuskil vist isegi mingi õhtulehe väljalõige sellest alles. Kui benakast cruis välja sõitis, lugesin pealt 70e auto kokku

See oli tegelt üritus Ply kirjeldatud kõige halvemas stiilis st purjus inimesed, katkised pudelid igalpool jne...

a mälestused ikkagi positiivsed sellest tegelt :)

Jep, mälestused ilusad ... USA-raua rohkuse osas!!! Käitumine seevastu alla igasugust kriitikat oli, enamusel normaalsetel inimestel lausa hirm oli peal, kui mõningad besujaamas Vettedega "trikitama" hakkasid. Pilves ja umbjoobes pole küll mõistlik Vettega kapott üleval burnoutida ... kes to idikas selle musta Vettega küll oli? Ja Piibe varulennukal toimunud nightrace oli päris vinge, vähemalt 50 "pure USA"-rauda oli raudselt + hulk muid tõsiseid aparaate, Jürka Taunus näiteks.
Tookord, kui sügisel tqhq väike cruis Bikers-Viimsi oli, mõtsi just heldimusega nendesse aegadesse ... iga kuu ikka korralik suur kogunemine oli, alul Kadaka Nestes, pärast HydroTexacos. Ja linnas ei kippunud ükski bemm ja mers seda rongkäiku takistama, ehhh, noorus on ilus aeg...
19.01.2003 at 14:59
forced2race
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Noh , Ply , noorus ei läind ju päriselt .
Võta Aamerika eeskujuks , seal on peris palju igasugu vanureid kes on " young at heart " .
Ma mäletan ka ,seda '97 Üritust ,kuigi ma arvasin et see oli speedest. Samal aastal toodi Postimehe sünnipaeva üritusele härra Tõnnisoni F50 ja 512tr .
Ja siis see : 3 vette-i , viper , kollane M3 (kus nüüd pesitseb , huvitab ) camaro-d , porged ja muud iludused .
Ahh, olid ajad .

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
20.01.2003 at 16:02 Last edited 20.01.2003 at 16:03 by forced2race
partel
  
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Mis te nostalgitsete, asi alles hakkab käima minema, parimad ajad on veel ees! :burnout
20.01.2003 at 16:07
Heiti
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
quote:
partel: Mis te nostalgitsete, asi alles hakkab käima minema, parimad ajad on veel ees! :burnout
Loodan ka ,et parim on veel tulemas.
20.01.2003 at 21:05
forced2race
kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???
Ja ja ,Heiti ! Su peale on ka lootus :)

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
22.01.2003 at 12:19
tqhq.ee foorum : Üritused : kiirendusvõistlus Raadil aastal 95/96 ???  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.