register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : F350 6.0 Probleemid  
Poster Message
QLZ
 
F350 6.0 Probleemid
On ostetud üks 2004 F350 6.0 millel hakkas tüüpiline jama piht.
Soojalt sureb välja(20-30minutit sõitu) ja enne käima ei lähe kui maha jahtub(ka umbes 30 min).
Ameerika nett igast infot täis ja jõudsin sinnani et kõrgsurve õlirõhk pole piisav et käima läheks.
Et seda kontrollida oleks kõige mõistlikum teha õhulekke test ipr solenoidi august. Aga selleks vaja spets üleminekut.
Kas on kellegil selline üleminek tehtud ja seisab kasutult riiulis või on lihtsalt olemas ja saaks laenata.
Kui on teisi ideid siis laske tulla.
Annab veakoodi p2623
Sai ka uus õli ja filter, kuid tulemus sama.


Nii nägi välja kohapeal tiksudes vahetult enne välja suremist.

Ja nii kui sai käivitatud aga ei võtnud elu sisse.



____________________________
460 - Thank The Lord For The Big Block Ford
19.10.2022 at 15:34
cartmann
F350 6.0 Probleemid

Näib et ipr lahti ja surve ei tõuse üles.vahest on piisanud IPR vahetusest kui sooja külma sümptomid, nagu sul. Mul vahetykk olemas. Kas sul icp andur on ees, klapikambri kaanel?

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
21.11.2022 at 20:16
QLZ
 
F350 6.0 Probleemid
quote:
cartmann:
Näib et ipr lahti ja surve ei tõuse üles.vahest on piisanud IPR vahetusest kui sooja külma sümptomid, nagu sul. Mul vahetykk olemas. Kas sul icp andur on ees, klapikambri kaanel?

Icp või midagi sarnast on küll eest vaadates ees vasakul kaanel. Mootor peaks olems 2004.5 aasta. Kus kohast sa oled tellinud ja mis firma oma selle ipr-i.
Kas küla/linna vahel umbes 20+l/100km on normaalne sellele mootorile.

____________________________
460 - Thank The Lord For The Big Block Ford
22.11.2022 at 19:47 1 edit. Last edited 22.11.2022 at 19:50 by QLZ
cartmann
F350 6.0 Probleemid
quote:
QLZ:
quote:
cartmann:
Näib et ipr lahti ja surve ei tõuse üles.vahest on piisanud IPR vahetusest kui sooja külma sümptomid, nagu sul. Mul vahetykk olemas. Kas sul icp andur on ees, klapikambri kaanel?

Icp või midagi sarnast on küll eest vaadates ees vasakul kaanel. Mootor peaks olems 2004.5 aasta. Kus kohast sa oled tellinud ja mis firma oma selle ipr-i.
Kas küla/linna vahel umbes 20+l/100km on normaalne sellele mootorile.
Stockina mantel võiks 12 kanti olla, oleneb muidugi mis ylekanne.
Sinna kaane sisse ,ipc asemele, teed kompressori otsiku, et rõhk järgi lasta . Süüde peab sees olema, et IPR poleks lahti ja siis lased surve järgi. Ja eks siis kuulad kas kuulda kohinat v ei. Ma tellin Rock autost näiteks
Eks Motocraft ole ideaalne valik

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
23.11.2022 at 20:34
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : F350 6.0 Probleemid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.