register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Suburban 2017  
Poster Message
challanger
Chevy Suburban 2017
2022 aastal New Yorkist ostetud klapi tiksuga Suburban. Auto sai toodud Eestisse ja mootor lahti võetud ning nagu võis arvata oli hüdrotõukur kinni ja ei avanud klappi. Vahetasin kõik tõukurid, klapid, nukkvõlli. Kuna mootor oli auto pealt maas vahetasin lisaks mootoriketi, veepumba, klapisääre tihendid, pihustite tihendid, süüteküünlad ja -juhtmed. Plokikaaned olid maas, lasin need lihvist läbi kuigi olid ideaalselt sirged. Mootoriks on 5.3 V8 EcoTec3, mis lülitab 4 ja 8 silindri vahel vastavalt vajadusele.

Tänaseks päevaks olen autoga sõitnud 25 000 km. Auto kütuse kulu on üllatavalt hea, viimane reis Euroopasse oli kiirtee kihutamise ja mägede kütusekulu keskmine 11,2 l/100 km. Sõitsin Suburbaniga kaks korda üle Kõrg Tatrate mäestiku ronides autoga serpentiinidel, mootor hoidis 1200-1400 pööret, väänet oli piisavalt ja ülegi. Suvistes oludes Eesti maanteel olen saanud parima tulemuse 8,3l/100km. Üldiselt arvestan maantee alla 10 liitri ja linn sellest rohkem.

Üllatavalt hea on auto juhitavus ja teel püsvius, varasem kogemus vanade ameeriklastega oli hirmutav. Kiirteel suurtel kiirustel kurvides pole olnud kordagi tunnet, et auto ujub või pole juhitav.

Kõik varuosad hoolduseks ja remondiks tellin RockAuto.com. Kellel vaja abi tellimisel ja tolliga, kirjutage mulle.


No file was uploaded.

10.01.2023 at 12:28
mrtn
Chevy Suburban 2017
Spidoplokk on vahetatud?

EDIT: Ah, ise loll, see vist võimaldab ühikulampi lülitada.
10.01.2023 at 14:07 1 edit. Last edited 10.01.2023 at 14:08 by mrtn
maalo
Chevy Suburban 2017
see on vägev relv.
kindlasti aitab ökole kaasa rohkem käike, kui 4. minu 2007 Yukon oskab ka 4 silindri pealt sõida, kuid ilmselt harvem, kui peaks. ma saan suvel 11-12 keskmise, kui ainult pikka otsa sõita... Mul on turbiinilukk 1750 pööret 100ga sõites (4 käiku ja 3.73 ülekanne ei aita kaasa).
piilun ka neid uuemaid, praegune on lihtsalt oma olemuselt ja moraalselt vana. uuemal on rohkem käike ja säravam ja tegusam.

muretuid miile!
10.01.2023 at 23:19
mr. RocknRoll
 
Chevy Suburban 2017
Kuidas tuledega rahul olete ning, millised on lisad?
Pereautoks on ilmselt väga hea variant, kuid omal jätsin ta valikust välja kuna kohapeal polnud midagi saada. Ehk tulevikus olukord siin ja EUs paraneb.

____________________________
44269
11.01.2023 at 11:03
challanger
Chevy Suburban 2017
quote:
mr. RocknRoll: Kuidas tuledega rahul olete ning, millised on lisad?
Pereautoks on ilmselt väga hea variant, kuid omal jätsin ta valikust välja kuna kohapeal polnud midagi saada. Ehk tulevikus olukord siin ja EUs paraneb.

Tuled on keskmisest Ameeriklasest oluliselt paremad ja hea sõita. Halogeenidel on võimsust aga tänapäevased lahendused on samm edasi. Ameeriklane on lähtunud ideest, et vana tehnoloogia aga teeme võimsad. Kaugtulede kaugus on hea ja tee küljed on valgustatud. Samas on halogeenidega lihtne arvele saada, Maanteeametis polnud porbleemi.

Suburbanite valik Euroopas on piiratud. Ma ise vaatan USAst uuemat mudelit, kui leian, siis panen selle müüki.
No file was uploaded.
11.01.2023 at 11:44
challanger
Chevy Suburban 2017
quote:
maalo: see on vägev relv.
kindlasti aitab ökole kaasa rohkem käike, kui 4. minu 2007 Yukon oskab ka 4 silindri pealt sõida, kuid ilmselt harvem, kui peaks. ma saan suvel 11-12 keskmise, kui ainult pikka otsa sõita... Mul on turbiinilukk 1750 pööret 100ga sõites (4 käiku ja 3.73 ülekanne ei aita kaasa).
piilun ka neid uuemaid, praegune on lihtsalt oma olemuselt ja moraalselt vana. uuemal on rohkem käike ja säravam ja tegusam.

muretuid miile!

Mu teine auto on 96 Tahoe 5.7 ja sellel 4l60E, mis sai ümber ehitatud paadi tõmbamiseks. Tagasillas 3,42 ülekanne koos LSD difriga aga mootor käib pidevalt 8 silindriga. Olen normaalmõõdus rehvidega käinud Poolas ja sain keskmiseks kütuse kuluks 12,5 l/100km.
Suurem hulk käike annab parema ökonoomsuse. Ma vaatan uuemaid Suburbaneid, millel on 8 käiguline kast. GM tegi 10käigulise aga sellel pidavat olema palju probleeme. Loodan, et nad lahendavad need ja tulemuseks on töökindel kast.

11.01.2023 at 11:55
challanger
Chevy Suburban 2017
quote:
mrtn: Spidoplokk on vahetatud?

EDIT: Ah, ise loll, see vist võimaldab ühikulampi lülitada.

Spidomeeter võimaldab vahetada miilide ja kilomeetrite vahel. Analoogkell on 140 km/miili/h siis sealt edasi on digitaalne näitaja. Kliima sai samuti muuta celsiuse peale.
11.01.2023 at 11:57
Rein000
 
Chevy Suburban 2017
Mis õli kasutad, 0W 20? Kas nelja silindri väljalülitamise sistem oli peal, jätsid selle toimetama edasi?
23.02.2023 at 15:07
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Suburban 2017  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.