register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autode müük : Müüdud 1997 Lincoln Mark VIII 2500eur  
Poster Message
desiderii
 
Müüdud 1997 Lincoln Mark VIII 2500eur
Raske südamega panen müüki väga hea linna- ja maanteeauto. Kahjuks ei ole võimalik kaht autot korralikult remontida.

Auto on sisuliselt igapäevases kasutuses nii suvel kui talvel. Läbisõit võib olla natuke üle 455 000km, mina olen korra kelladeplokki vahetanud ja võimalik, et minevikus on veel vahetatud või keritud. Läbisõidust üle poole on sõidetud vedelgaasiga, selle jaoks on pakiruumis ka ca 60L paak (maksimum, mis sisse on läinud on 55liitrit, tavaliselt 50-52). Gaasikulu linnas 17L/100km, maanteel 11-12L/100km.

Hetkel ülevaatust ei ole, ülevaatuse tegemine seisab eelduslikult ühe viimase asja taga. Kogun ressursse selle jaoks hetkel.
Kuni ülevaatust ei ole, saan pakkuda kaasfoorumlastele soodsamalt.

Minu käes olnud pea 7 aasta jooksul remonditud ja hooldatud pea 17 000 euro eest. Sõidab edukalt, kuid on palju asju, mida võiks veel ära teha.
Kokkuvõte sellest, mis tehtud ja sellest, mis veel vaja teha on siin. Pildid ka. Enamuse tööde kohta on arved olemas. Nimekiri arvatavasti veel muutub, eriti kui kaua müügis peaks olema.

Hetkel ilma ülevaatuseta küsin 2500 eurot. Mingi tingimisruum on ka. Kui ülevaatus käes, läheb avaliku(ma)lt müüki ja kallimalt.
Asub Tallinnas
tel: 52 39 45seitse

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
04.08.2023 at 15:02 1 edit. Last edited 10.08.2023 at 15:52 by desiderii
tqhq.ee foorum : Autode müük : Müüdud 1997 Lincoln Mark VIII 2500eur  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.