register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mustang 2014 salongi soojendus  
Poster Message
Surikaat
Mustang 2014 salongi soojendus
Tere, mure selles et salongi.soojendus ei tööta puhub ainult külma igas asendis tembiga, ainult kui panna jalgadele siis sealt mingit leiget tuleb aga aknale ainult jahedat.
Jahutus vedelik normis ja voolikud kuumad.
Milles võib asi olla, äkki keegi oskab aidata?
Ette tänades!
18.09.2023 at 18:06
madis
Mustang 2014 salongi soojendus
Konditsioneeri vedelikutase madal
20.09.2023 at 16:03
Vanaisa
  
Moderator
Mustang 2014 salongi soojendus
madis :) Konditsioneeri vedelikutase?

jahutusvedelat sa ilmselt ikka mõtlesid?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.09.2023 at 16:11
madis
Mustang 2014 salongi soojendus
Ikka seda solki mis kondis loksub. Gaas või vedelik, sõltub millist toruosa vaadata :)

Mingit loogikat selles esialgu pole, mul lihtsalt hiljuti ühel maibatsul oli sama mure ja kondi täitmine aitas.. Jahutusvedeliku tase oli normaalne.
21.09.2023 at 13:02
Yll
Mustang 2014 salongi soojendus
quote:
madis: Ikka seda solki mis kondis loksub. Gaas või vedelik, sõltub millist toruosa vaadata :)

Mingit loogikat selles esialgu pole, mul lihtsalt hiljuti ühel maibatsul oli sama mure ja kondi täitmine aitas.. Jahutusvedeliku tase oli normaalne.

Ei ole kõik autod ehitatud sama loogika järgi sellel maibatsul võis see ju aidata,aga mustangil ei pruugi see samamoodi toimida.Ma isiklikult kahtlustaks ikkagi soojendus süsteemi viga:kui jahutusvedeliku tase normis,siis võib olla süsteemis õhku vahel.Või siis sooja/külma siiber armatuuriall ei toimi!
21.09.2023 at 16:37
madis
Mustang 2014 salongi soojendus
Või siis kurjad mälestused stangiga, plokikaane tihend lekib. Siis on külm ja kole ja lõdvik on pundunud ja tagant tuleb auru ka...
22.09.2023 at 23:19
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mustang 2014 salongi soojendus  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.