register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi TransSport 2004  
Poster Message
sigaelmar
Ostuabi TransSport 2004
Kas Chevrolet TransSport oleks hea valik kui kevadel vaja üks päris pikk tripp teha? Mul kunagi oli Grand Voyager ja see oli küll selline saast, et ma lõpuks ei julgenud sellega isegi Eesti siseseid trippe enam teha.
20.01.2024 at 18:29
Vanaisa
  
Moderator
Ostuabi TransSport 2004
sama saast.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.01.2024 at 18:53
maalo
Ostuabi TransSport 2004
Saast on suhteline mõte. hetkel ei saa ka 2023a autot usaldada, 4000km ja mootori vahetus.

Kui leiad korraliku roostevaba mudeli, on päris hea algmaterjal, sest rooste on kõige suurem häda neil.
Ei ole väga populaarne auto, ka Opel Sintra ei olnud meil väga minev kaup ja isegi Opel ei tahtnud tegemist teha nendega, sest puudusid varuosad ja ligipääs skeemidele (kunagi 13.a pidasin ühte).
Kõik tuli USAst tellida.
Mootor kannatab sõita küll, kui on vähegi hooldatud, aga sellega asi piirdub. Ise pead piisavalt osav olema mutrivõtmega, siis ei ole häda midagi, ära tüütasid mitmed elektrivead ja anomaaliad ja esituled on täiesti kohutavad. Kõik DOT tähist kandvad valgustid on täielik saast, lisatuled on kohustuslik lisa.
Meeldisid eemaldatavad istmed, mis kaalusid mitte midagi ja kaubaruum oli 4400L, kui tekkis vajadus. Esiklaas oli kallis vahetada.

Korraliku autoga sõidaks veelkord, aga seda on vääääääga raske täna enam leida.
20.01.2024 at 21:00
QLZ
 
Ostuabi TransSport 2004
2004 awd, 70+tkm sõidetud(5 aastaga) ja ainult kuluosad, lpg peal siis kannatab sõita. Üleliia mugav ta ei ole, aga käib ka. Roostetab ja elektrivead ka muidugi, aga sõidab.

____________________________
460 - Thank The Lord For The Big Block Ford
20.01.2024 at 21:56
Vince
Ostuabi TransSport 2004
quote:
Mul kunagi oli Grand Voyager ja see oli küll selline saast, et ma lõpuks ei julgenud sellega isegi Eesti siseseid trippe enam teha./quote]

Mis viga? Diisel oli või?
20.01.2024 at 23:02
sigaelmar
Ostuabi TransSport 2004
Diisel jah. Seda ei ostaks mingil juhul uuesti. Town & Country peale olen ka mõelnud, see ilmselt on parem aga mure käigukasti pärast jääb ikka. Suurte busside peale hammas ei hakka. Navigator 2003- meeldib ka väga aga selle mootori kohta ei kuule mitte midagi head.
20.01.2024 at 00:15
sigaelmar
Ostuabi TransSport 2004
Aga kui osta Town & Country, kas saaks prognoosida muretumat omamisaega kui selle õnnetu 2.8 diisliga Voyageri peal? Huvi oleks siis 2001-2007 aasta auto vastu.
23.01.2024 at 14:54
DevilDeVille
  
Ostuabi TransSport 2004
Kui pole naissuguorganisse mädanend, ja keegi on raatsinud ka elementaarse hooldusega tegeleda, siis keskmisest moodsast peemveest või paraolümpiast peaks harvem asja töökotta olema. Aga mädaneda neile käkkidele meeldib. Veermiku kaikad on ilmselt akvarellilahusesse kastetud enne koosteliinile saatmist :D

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.01.2024 at 17:41
PhilipJFry
 
Ostuabi TransSport 2004
quote:
sigaelmar: Navigator 2003- meeldib ka väga aga selle mootori kohta ei kuule mitte midagi head.

Mul 2007.a Navigator. Ma ei saa midagi kurta mootori kohta. Eelmise aasta augustis lasin mootoril ja k2igukastil uuenduse teha. Auto ostsin 2020.a aprillis ning hetkel olen sellega l2bi s6itnud ~82kkm. Igati aus masin. Kui 6livahetustest kinni pead ja hoolitsed tema eest, siis kestab ka. Eks see viimane lause kehtib k6igi liikurite kohta.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
26.01.2024 at 21:18
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi TransSport 2004  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.