register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2004/05 Cadillac Escalade Esv  
Poster Message
Tyymiiz
 
2004/05 Cadillac Escalade Esv
Nonii, üle väga pika aja , saan siin sõna võtta !

Nimelt sai endale nüüd igapäevaseks sõidukiks peale pikka jaapani masina omamist muretsetud pealkirjas nimetatud aparaat. Enne seda sai aastake ka üht Tahoet omatud ja no on ikka väga mõnus see paksukeste maalt pärinev automobiil. Üleüldiselt on escalade kuklas mõlkunud nüüdseks pea 12a. Üldiselt oleksin tahtnud uuemat kere, kuid käisin mõningaid eksemplare vaatamas ja no ma ei mahu sinna normaalselt istuma. Soetatud masinasse sai nagu oma tooli istutud. Masinast siis niipalju , et "jutude" järgi on masinale tehtud 3a tagasi mootori kap rem. pandud kangemad nukad "stage 2" (mida iganes ka see tähendama ei peaks) ja otseloomulikult masin rüvetatud
4 generatsiooni gaasiseadmega. Tegelikult huvitakski Äkki keegi teab või on varasemalt antud masinat omanud ja oskab teab selle kohta miskit rohkemat ajalugu paljastada ! Reg nr 26zps

Vabandan,et hetkel paremat pilti ei ole pakkuda püüan vea lähiajal parandada.


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
26.02.2024 at 21:49 1 edit. Last edited 27.02.2024 at 01:03 by Tyymiiz
Mäekas
2004/05 Cadillac Escalade Esv
Helista mulle homme, räägin sulle sellest autost :)
5699O661
Asko
26.02.2024 at 00:03
tqhq.ee foorum : Minu auto : 2004/05 Cadillac Escalade Esv  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.