register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : põrandakate   1 2  
Poster Message
kristjan_l
  
põrandakate
Kas keegi soovitab mõnd töökoda/eraisikut kes saaks hakkama auto salongi põhjakatte tegemise ja paigaldusega. Midagi eriti keerulist ei soovi. Ise tean Tepingut aga mingit võrlusmomenti tahaks.

Tänud
03.03.2003 at 20:30
tfr
 
põrandakate
Korduvalt need lingid juba välja käinud, aga siiski, peale Tepingu ise leidnud:
- http://www.hot.ee/leatherseats/
- http://www.polster.ee/kontakt.htm

Lisaks, antud BMW-klubi foorumi threadis viidatakse ka rahulolevalt mingile tüübile kusagil Merivälja kandis, kes pidi tegema. Sulle vist päris lähedal
03.03.2003 at 20:33
kristjan_l
  
põrandakate
tänud. softmani teadsin tglt ise ka
03.03.2003 at 21:27
urmas
põrandakate
Vanale Mustangile peaks olema võimalik tellida uus valmis põrand. Selle paigaldus peaks olema omale jõukohane.
03.03.2003 at 22:05
kristjan_l
  
põrandakate
Selles asi ongi. Ma olen juba kahest kohast kuulnud et kataloogist tellitav kate on mõneti praak olnud. Nii et why take chances kui ma saan täpselt sellise lasta teha nagu ma tahan ja ei pea muretsema et asi ebakvaliteetne on... või kui ongi, siis saab ju alati ümbertegemist nõuda.
03.03.2003 at 22:14
Jörm
 
põrandakate
N.ö. "Molded" vaip, ehk pressitud vormi, on igaljuhul pikas plaanis parem variant, kui lasta lõigata ja õmmelda kokku. Ma lasin kunagi Wagoneerile Tepingus teha vaiba. Esiteks oli materjal kehvapoolne, väga lühikese karvaga, käigukasti tunneli pealne osa jäi lokkima, uksepakkude polstrite vahelt tuli ta välja, kuna oli kohati liialt lühike, et kokkuvõttes ei saanud sellega kuidagi rahul olla, kuigi raha maksis samapalju, kui oleks USA-st tellides tulnud.

____________________________
Amper Racing
05.03.2003 at 14:23
urmas
põrandakate
Arukülas on firma Bodilsen Eesti, kes teeb tööstuslikus korras autotehastele molded põrandakatteid. Vanaautode omanikel pole põhjust neid tülitada, kuna vormid on ainult toodangus olevatele vaipadele. Räägin niisama infoks, kuna tehnoloogia on vägev (robotvesilõikus ja automaatiseerimine, mmmmm...)
05.03.2003 at 16:02
Hannes
  
põrandakate
Kristjan!
Juhul,kui lähed kuskile vormitud asja tellima,anna mulle ka teada...ehk saab 2 odavamalt,kui 1-e :)

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
06.03.2003 at 11:18
Erkki
  
põrandakate
Mina otsustasin ka molded carpet'i kasuks ja olen happy. Vaip on korralikust materjalist ja põhja järgi ilusti äravenitatud. Vaip ise maksis 96$ ja shipping oli 42$, see teeb eesti rahas 2445.- Tellisin otse Usa-st, sest kohalikud poed pakkusid hinda 4000+ eek.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
06.03.2003 at 11:37
Vanaisa
  
Moderator
põrandakate
praegu taal ka nii all, et rõõm kohe....

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
06.03.2003 at 12:26
T-Bird
 
põrandakate
Misugune sull auto on ?????????????
09.03.2003 at 12:55
kristjan_l
  
põrandakate
Leidsin ühe meistrimehe, kes kogu asja (salong+pagasiruum) polsterdas. Julgen soovitada, sest töö oli kiire, korralik ja soodne (tööraha 600 eek). Kahju et istmed juba enne Tepingusse jõudsin viia....

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
09.03.2003 at 21:59
madis
põrandakate
no aga pane kontakt ka ! See on tõesti hea hind !
10.03.2003 at 12:39
tfr
 
põrandakate
Just, kontakti!
10.03.2003 at 12:42
T-Bird
 
põrandakate
Hasti et juba tegid mul on nagu uus hall pQranda katte FORD MUSTANGi oma 88asta
10.03.2003 at 23:27
wax
 
põrandakate
quote:
T-Bird: Hasti et juba tegid mul on nagu uus hall pQranda katte FORD MUSTANGi oma 88asta
'66 Mustang HT-le see poleks enivei sobinud ma arvan :)
11.03.2003 at 10:28
kristjan_l
  
põrandakate
Kontakt: 053992440 Jaanus

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
11.03.2003 at 22:39
cam79
 
põrandakate
Oleks vaja vaip tellida, aga rockauto pakub erinevaid materjale ja puhta segaduses, on keegi äkki kokku puutunud ja oskab soovitada mis neist oleks autole kõige parem:
mis nad mõtlevad "cut pile" all

1: molded carpet 80% Rayon/20% Nylon Loop;
2: molded carpet 100% Nylon Loop;
3: molded carpet 100% Nylon Cut Pile;
4: molded carpet 100% Polypropylene Neon-Color Cut Pile
5: Black Molded Vinyl Floor Covering ;
Kõik need ühe hinnaga a 100$

See miskipärast 155$:
6: molded carpet 100% Nylon Super-Plush Cut Pile;

tänud ette
26.02.2007 at 19:29
DevilDeVille
  
põrandakate
quote:
cam79: Oleks vaja vaip tellida, aga rockauto pakub erinevaid materjale ja puhta segaduses, on keegi äkki kokku puutunud ja oskab soovitada mis neist oleks autole kõige parem:
mis nad mõtlevad "cut pile" all

1: molded carpet 80% Rayon/20% Nylon Loop;
2: molded carpet 100% Nylon Loop;
3: molded carpet 100% Nylon Cut Pile;
4: molded carpet 100% Polypropylene Neon-Color Cut Pile
5: Black Molded Vinyl Floor Covering ;
Kõik need ühe hinnaga a 100$

See miskipärast 155$:
6: molded carpet 100% Nylon Super-Plush Cut Pile;

tänud ette

"cut pile" peaks olema läbilõigatud aas vaibal elik siis karvane variant

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
26.02.2007 at 19:51
Stang-R
 
põrandakate
Üks põhilisi tootjaid USA turul on Auto Custom Carpets Inc. kelle kodulehelt saad ehk mõned vastused.
Link:
http://www.accmats.com/


____________________________
Mustang 68 HT
27.02.2007 at 10:57
hirax
  
põrandakate
Huvitaks kogemused, et kas keegi on läbi interneti tellinud endale auto põrandavaiba otse Eestisse?
Millist postiteenust olete kasutanud transpordiks üle mere? Tuleb ta lennuki või laevaga?
Tegemist peaks ju olema küllaltki raske ja päris kindlasti ülekabariidilise asjaga.
Kas Eesti Post toob selle ukse taha või kohalikku postkontorisse ära või tuleb Tallinna kuhugi tollilattu ise järgi minna?


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
09.03.2007 at 14:01
Stang-R
 
põrandakate
quote:
hirax: Huvitaks kogemused, et kas keegi on läbi interneti tellinud endale auto põrandavaiba otse Eestisse?
Millist postiteenust olete kasutanud transpordiks üle mere? Tuleb ta lennuki või laevaga?
Tegemist peaks ju olema küllaltki raske ja päris kindlasti ülekabariidilise asjaga.
Kas Eesti Post toob selle ukse taha või kohalikku postkontorisse ära või tuleb Tallinna kuhugi tollilattu ise järgi minna?

Põrandakate ei ole just eriti raske, tavaliselt koosneb kahest osast, mis kenasti kokku murtud, vähemalt Mustangi juppide
müüjad ei nõua ka mingit extra transamaksu USA sees. Kui oled mingi asja välja valinud, siis küsi müüja käest transakulusid.
Minu põrandakate tuli teiste kaupadega koos alusel ja meretransaga, ei oska rohkem kommenteerida, aga väga suur see
pakend küll ei olnud.

____________________________
Mustang 68 HT
09.03.2007 at 15:08
Vanaisa
  
Moderator
põrandakate
kuni 45 euri (kaup+transa kokku) tuleb sulle postkontorisse ja makse pole.
Kui saadetakse mingi kullerfirmaga, võib olla ka et pead tollilattu järgi minema, tavalised EMS, USPS tulevad postkontorisse, kus õiendad ka tollimaksed.
Ja reeglina tuleb kaup üle mere siiski lennukiga (kui just väga kolakas pole). Kohalik maatransa (ground, odavaim) võib olla pikk, kui palgapäevade vahe - mul just tuli pakk, mis oli mikimaal 2 kuud reisinud ja siis 4 päevaga lennukiga Tallinnasse jõudnud.
09.03.2007 at 18:13
Meelis
 
põrandakate
Sai tellitud sellisest kohast nagu 1aauto.com 80a TransAm-ile kõik tihendid ja põrandavaiba.
Transpordi kuluks läks kuskil 100-110 usd.
Loomulikult tulid veel omakorda otsa täie rauaga kohalikud maksud...
Vaiba kast ise kuskil 400x400x1000mm ja tihendi komplekt oli 300x500x800mm karbis.
Kohale jõudsid asjad umbes 1 kuu jooksul, kõike ei olnud neil kohe laos.
Peab ütlema, et mõnus sujuv asjaajamine oli, ühesõnaga väga pädev ettevõte.
Julgen soovitada!
09.03.2007 at 18:16
hirax
  
põrandakate
quote:
Stang-R: kenasti kokku murtud
Kokku murtud... ??? Kas see siis kuidagi kortsu ei lähe?

Üldse, kas need vaibad on õhukesed, umbes 5mm paksused "pressitud vildi" moodi, või on nad paksemad?
Originaalil on ju all veel mingi paks kummi sarnane kiht veel. Peale oma autost vaiba välja tirimist arvasingi, et üsna raske pakk võib olla.
quote:
Meelis:Sai tellitud sellisest kohast nagu 1aauto.com
Kuidas see sul õnnestus ???
Ma alles detsembris suhtlesin nendega ja vastus oli, et "sorry, we dont ship to outside US" , soovitati leida keegi sõber usast ja talle saata. Samas nende endi maksesüsteem ei lasknud ka erinevat shipping ja billing aadressi läbi.

Aga üldiselt aitähh, mu kahtlused on ümber lükatud ja tundub, et on võimalik küll umbes 100 usd transaga see asi Eestisse saada :)


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
09.03.2007 at 23:16
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : põrandakate   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.