register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.  
Poster Message
peep
 
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
VII etapi tulemused:

1. ollo 17,45
2. Indrek 17,37
3. Jaanus 17,31
4. BlueStang 17,53
5. Ragnar 17,45
6. Raul 17,72
7. devilc 17,62
8. t-spark 17,78
9. EtsKets 17,78
10. brg 17,99
11. peep 17,62
12. Crac 17,42
13. Fire 17,53
14. hirax 18,04
15. Jutulind 18,06

Kvalifikatsioon:

ollo 17,16
BlueStang 17,35
Ragnar 17,37
Indrek 17,46
Jaanus 17,46
EtsKets 17,54
brg 17,59
Raul 17,61
devilc 17,68
t-spark 17,71
peep 17,74
Jutulind 17,78
hirax 17,82
Crac 17,86
Fire 17,92
---
vkx 18,11
tull 18,13
BENBEN 18,21
Noobel 18,28
mrtn 18,29
79Capri 18,44

Kogu võistlussarja lõpptulemused:
(sulgudes punkte andnud etappide arv juhul kui alla 5)

1. ollo 115 p.
2. Indrek 97 p.
3. devilc 94 p.


4. peep 62 p.
5. Jaanus 58 p. (4)
6. tull 56 p.
7. PlyVal64 56 p. (4)
8. Fire 54 p.
9. EtsKets 50 p.
10. BlueStang 46 p.
11. Raul 34 p. (4)
12. Crac 32 p. (3)
13. Noobel 25 p. (4)
14. udu 23 p. (4)
15. tfr 17 p. (3)
16. Jutulind 16 p. (4)
17. QRX 15 p. (1)
18. Ragnar 13 p. (1)
19. t-spark 13 p.
20. Etz 9 p. (1)
21. LaSa 8 p. (2)
22. brg 7 p. (1)
23. vkx 6 p. (2)
23. mrtn 6 p. (2)
25. Jansa 6 p. (2)
26. dasboot 5 p. (1)
27. ylovoitka 4 p. (2)
28. rustang 3 p. (2)
29. hirax 2 p. (1)

Võitjatele palju õnne ! Nii nagu on esikolmiku punktivahe järgnevatega veenev, nii oli ka nende kiirus kardirajal teistest kindalt üle ehk võitsid parimad.:)

Samuti tahaks tänada Viimsi Kardikeskuse tiimi kogu sarja ladusa läbiviimise eest ja Redline'i parimatele välja pandud auhindade eest !
16.03.2003 at 14:41 Last edited 16.03.2003 at 21:17 by peep (Moderator)
Indrek
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Oli väga tore sari, aitas talv mööda saata. Samas täitis kindalsti oma eesmärki, hobikardi juhtimise parandamist.

Viimane etapp oli väga mõnus jälle ja endal õnnestus viimase etapiga tõusta kokkuvõttes teiseks tänu Devilci ebaõnnestumisele. Siinkohas ka tänud Jaanusele, kes ilmaasjata A-finaalis ei hakanud müksima ja saime teha peaaegu puhta ilusa sõidu(v.a Ragnar, kes sai nats seina surutud, sry). Võitis sarja õige mees, ollo oli kõik korrad A-finaalis ja tõestas kõigile, et iga kardiga saab kiirelt sõidetud.
16.03.2003 at 15:38
brg
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Jah, fun oli :)
Kuigi kahjuks oli mees-mehe vastu sõitmise kogemus ümmargune 0 ning peale 2-3 ringi leidsin ennast sõidu viimaselt kohalt :D Ja finaalis kasutada olnud kart 5 tundus ka kuidagi libedam, aga vaadates kuidas ollo sama kardiga A-finaalis puhtalt ja sujuvalt sõitis, siis on viga ikka "tihendis" ;)
16.03.2003 at 15:54
devilc
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Natuke kripeldama jäi see viimane etapp, seda eelkõige just kvalifikatsiooniks valitud vale kardi tõttu. Samas, parem sõitja oleks ka number üks kardiga A-finaali jõudnud, nii et viga puhtalt endas.

Tore sari oli, paar viimast etappi küll hakkas üks ja sama koht tüütama, aga õnneks peaks sügiseks veel 1-2 siserada valmima, nii et OKC II saame juba erinevatel radadel teha.

Ja kevad juba peaaegu käes. :)
16.03.2003 at 17:14
peep
 
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Infoks võistlejatele veel niipalju, et finantspoole pealt jäi kogu üritus plussi, minu kätte on kogunenud 809.- krooni, mis kasutatakse selle saidi ülalpidamiseks.
16.03.2003 at 20:26 Last edited 16.03.2003 at 20:26 by peep (Moderator)
BlueStang
 
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Igati väärt ettevõtmine talve möödasaatmiseks ning kardisõiduga tutvumiseks ja sõiduoskuse parandamiseks. Viimase etapi ajasõit tuli mul endal juba päris hästi välja;) Seltskond ka igati väärt perekõrvalt aja võtmiseks:) - seepärast ka väikesed üllatused minu poolt:)

Väike pretensioon VII etapi osas, kuigi see lõpptulemustes midagi ei muuda (more like question of honoure) - kas ma 4. polnud mitte 5.? Startisin 2. kohalt ja kiirendus oli niihea, et post jäi otse ette (special thanks to ollo):)
Aga sain sealt omal jõul õnneks kiirelt välja ja läksin teistele järele ning möödusin samuti õlgadeni kummides olevast Ragnarist. Õiget motivatsiooni sõiduks enam polnud, see tekkis uuesti siis, kui Ragnar tagant järele tuli ja kohtunik mulle minuga samal ringil olija möödalaskmiseks sinist lippu näitas:sick - see tegi natuke pahameelt ja siis sõitsin Ragnariga väikese vahe uuesti sisse ja tulin finisisse 4.-ndana.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
16.03.2003 at 21:05 Last edited 16.03.2003 at 23:11 by BlueStang
peep
 
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Vastab tõele, ajavõtusüsteem pole stardijoone esimest ületamist registreerida suutnud, seda on ennegi juhtunud. Viin paranduse sisse.
16.03.2003 at 21:15
ollo
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Väga abiks ettevõtmine oli igatahes, tulemuste üle oleks ka muidugi patt nuriseda:D Järgmisel aastal ehk on rohkem radasid, üks hakkas tegelikult ära tüütama küll, nagu devilc juba ütles.
Viimase finaali kohapealt sorry Bluestang, ma ei vaadanud stardis selja taha. Sõitsin oma rada ja sind märkasin alles siis, kui jube kolakas juba käis... valisid ilmselt tiba vale trajektoori möödumiseks:( See nr. 5 juust, mis mu all oli, lihtsalt ei liikunud kohalt, sama vaatasin enne ise enne B-finaali stardis ka.
16.03.2003 at 23:42
newton
 
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
No minu poolt siis tänud kardisõitjatele ja -organisaatoritele, praeguse seisuga tiksume aasta lõpuni teie lahkel toetusel :)
16.03.2003 at 01:36
BlueStang
 
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
quote:
-ollo-: Viimase finaali kohapealt sorry Bluestang, ma ei vaadanud stardis selja taha. Sõitsin oma rada ja sind märkasin alles siis, kui jube kolakas juba käis... valisid ilmselt tiba vale trajektoori möödumiseks:( See nr. 5 juust, mis mu all oli, lihtsalt ei liikunud kohalt, sama vaatasin enne ise enne B-finaali stardis ka.

:) Ma nii shef ka ei polnud, et kohe Sinust mööda mõtlesin minna. Teine stardikoht on kolmanda suhtes ebasobivas asendis - idee oli katta tagantulijat Sulle sappa võttes, aga krt Sa ei läinud eest ära kuidagi:D ja minu oma jälle võttis starti niihästi, et isegi ajavõtusüsteemi andur ei püüdnud mu starti kinni:D

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
16.03.2003 at 01:51
spark
 
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
jah ... lõpus juba hakkas välja tulema ... viimane koht B finaalis, vaja veel kõvasti harjutada - kui see ikka meistriks teeb?
selle nr. 5 sai kvalifikatsooni sõidetud - lõks piirajasse enne stardisirge kurvi samas kui nr. 2-ga (finaal) juhtus sama asi enne foori
16.03.2003 at 02:56
BENBEN
  
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Muidu kõik lahe värk, aga hetkel tundub, et kas need rajapiirded polnudki nii pehmed või on tuul läbi käinud, igaljuhul hingata on on valusavõitu.
17.03.2003 at 14:20
LaSa
 
Moderator
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
quote:
BENBEN: Muidu kõik lahe värk, aga hetkel tundub, et kas need rajapiirded polnudki nii pehmed või on tuul läbi käinud, igaljuhul hingata on on valusavõitu.
tuttav tunne peale esimest paari sõitu.. ;) Mina igatahes suutsin oma ribidele päris paariks nädalaks haiget teha ühe korraliku seinamaandumisega.
18.03.2003 at 16:45
Raul
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Ehk ei põhjustanud neid valutavaid ribisid mitte seinasõidud vaid loksumine vastu suht teravate servadega istet? Mul olid ka ribid valusad aga enda mäletamist mööda rajapiirete või mõne kaassõitjaga kokku ei puutunud, seega süüdistada oskan vaid istet.
18.03.2003 at 17:59
mrtn
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
mina sain esimesest etapist sellise matsu ribidesse, et 2 kuud eriti yhel kyljel magada ei saanud. oma osa oli ka asjaolul, et seljale toetudes see kardiiste suht konkreetselt rinnakorvi kokku pigistas. piisas yhest hüppest. pärast seda kogemust kadus pool julgusest ära ;)
18.03.2003 at 18:05
BENBEN
  
Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.
Iste jah nii kõvavõitu ja ega ma eriti( teadmatusest)keelanud kui capri79 palus minu valitud sõiduriista kahest istet"pehmendavast"kihist ühe endale :)Tulemuseks kintsujoon nagu naisterahval, sellise "padjaga", lisan kiirustades, et ainult ühelt poolt õnneks.
18.03.2003 at 20:36
tqhq.ee foorum : Üritused : Tqhq.ee Open Kart Championship VII etapi ja kogu võistlussarja lõpptulemused.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.