register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : 1987 Buick Century Custom  
Poster Message
friik
 
1987 Buick Century Custom

Kas tegu Chevy Celebrity (nimi pole ilmselt täpne) sõsaraga? Külje pealt nagu sarnane. Oskab keegi rääkida lähemalt sellest elukast?
Kiirendus vist kõige parem ei ole kui 2,5l peal aga mõnusaks kruisamiseks peaks sobima küll. Kas sama mootor muidu vahel mis pontu grand amil umbes samast ajastust?

____________________________
www.kleepsuvabrik.ee
27.03.2003 at 16:10
Daniel
 
1987 Buick Century Custom
Buick Century, Chevrolet Celebrity, Pontiac 6000, Oldsmobile Cutlass Ciera kõik põhimõtteliselt yks ja sama
Ma konkreetselt ei tahaks seda autot ei kiita ega laita
iseenesest on ta ika mugavam ja rahulikum kui tavaline eurooplane siiski pikk pink iste, automaat kast ja kliima
( mis reeglina ei toimi ) ja tyypviga pragunenud armatuur laud. Suure hooga veest läbisõitmist ei kannata
seoses väga nõmeda jagaja asetsemisega - yldse see kapotialune erilist usaldust ei tekita . kuid samas
pole juppide hinnad midagi kosmilist.
( minu kogemus põhineb hetkel ajutisel dailydriver Pontiac 6000 ndel )

27.03.2003 at 17:19 Last edited 27.03.2003 at 17:20 by Daniel
cat
1987 Buick Century Custom
Nii pool aastakest sellisega üritanud ringi liikuda- pehme, nagu loodud teede jaoks, kus augu põhjas teine auk... eriline kiirendusloom ta nüüd küll ei ole, aga siiski piisavalt erk, et mitte linnaliikluses lootusetuks piduriks jääda...maanteel võib küll möödasõitudega tiba raskeks minna. Automaatkast ikkagi rõõm omaette. Igatahes eurooplastega sõitmise isu on küll kuskile jäljetult kadunud... Mõnus.
Aga eeldusel, et ta ikka sõidab... mitte avastades ennast järjekordsel hommikul kurja kättemaksu vandudes marsapeatuse poole lippamas... Pärandus eelmistelt omanikelt, kes küünlajuhtmeid isoleeriga parandasid, rääkimata siis teistest põlveotsas meisterdatud lahendustest.
Ja ei saa ju lasta sõidurõõmu rikkuda sellisel pisiasjal, et soendus salongis on äärmiselt kasin, talvel tasub alati peos hoida miski teravam ese, millega endale seestpoolt jäätunud küljeklaasi piilu-auke kraapida.
Kuid arvestades seda, kui vähe tema sõidus hoidmise peale raha tuleb panna, ei saa küll nuriseda... Muidugi alati annaks rohkem kulutada :D
27.03.2003 at 21:28
Ragnar
1987 Buick Century Custom
Alustame kõigepealt hooldusest. Eelnevalt mainitud probleeme ei tunnista (muidugi 2,5 R4'ga kogemusi pole). Ehk, külmaprobleem oli V6'gagi sinnani, kuni vahetasin termostaadi - mure on absoluutselt kadunud, väga hästi (ei liialda) läheb soojaks, ka -20'ga...
miinused: pidurid, roolisüsteem - adekvaatse hinnangu saan teile anda siis, kui olen (lähitulevikus) selle krempli täiesmahus välja vahetanud (15 aastat on ikkagi 15 aastat). Ülejäänud vigu, kui neid eksisteerib, näed sa visuaalselt iga konkreetse auto puhul...
Muud ma ei oska midagi välja eraldi tuua - täiesti ameeriklane läbi ja lähki.
Muidugi V6 mingit kiirenduseprobleemi nyyd küll pole ;)
27.03.2003 at 00:32 Last edited 27.03.2003 at 00:34 by Ragnar
UmmiV6
1987 Buick Century Custom
Täiesti pandav masin V6 vähemalt ...! Soojaks läheb tõesti hästi! Pidurid on küll nõrk koht. Kuid samas pole jupid kallid.Läheb normaalse eurooplase/japsi klassi (v.a. Ford, Opel)! eesti teedel ... nagu ikka esisild.Enda kogemus elektrisüsteemist "Ära rsk puutu kui ei oska/ei taha"!tiba nõrk koht on ... vent klapid armatuuri all, sealt tilgub suure paduga natuke sisse! Muidu sõidetav massin!Kütust väga eco linnas 12 L maanteel 8L<- täiesti normal minu arust ! (oleneb jalast)

____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25
01.04.2003 at 08:23
tqhq.ee foorum : Autod : 1987 Buick Century Custom  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.