register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : tqhq vananenud   1 2  
Poster Message
v6lur
tqhq vananenud
et lugesin siin hoolega jutukesi ja tuleb mainida et top fuel ja top methanol jutude juurde märgitud maailmarekordid on ju vananenud ja veel muud nipet näpet tahax kohendamist




ei taha viriseda vaid lihtsalt juhin tähelepanu praegust tundub et tqhq-s käib elu ainult foorumis
17.04.2003 at 20:55
v6lur
tqhq vananenud
P.S kas lauri auto juurde on kah oodata uut infot ? ja ka s autoesitlustesse miskit uut kah lisandumas on ?
17.04.2003 at 21:07
Vanaisa
  
Moderator
tqhq vananenud
v6lur - kas see auto, mis pidi saksast tulema, on kohal? Mälu järgi pidi 24 apr. see siin olema...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.04.2003 at 01:58
v6lur
tqhq vananenud
v6iks teemas olla aga ei ole j6udnud ja kyll j6uab aega on arvata on et 24 on kohal
18.04.2003 at 02:59
Vanaisa
  
Moderator
tqhq vananenud
Ootame pikisilmi:)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.04.2003 at 03:30
v6lur
tqhq vananenud
ega vist vastust ei tasu oodata ?
18.04.2003 at 16:34
LaSa
 
Moderator
tqhq vananenud
veekuuslurr,
mida siin siis niiväga sulle vastama peaks, huvitav huvitav? oleks sa 1 asjalik tegija, siis sa oleks siia postinud muuhulgas ka uued rekordid pluss muud 'vajalikud parandused'. Siit jooksebki vahe, et kas inimene tahab saiti paremaks muuta või viriseb lihtsalt niisama eksole... muide, ma võin 'jutu käigus' mainida, et saiti teevad inimesed ENDA vabast ajast, mitte sinu vabast ajast. Niiet ole marurahulik.
18.04.2003 at 17:08 Last edited 18.04.2003 at 17:09 by LaSa (Moderator)
redrampage
tqhq vananenud
irwwwww....
einoh mina teen sääred muud siin ei käi kui üksteise maha tegemine :D

18.04.2003 at 17:55
LaSa
 
Moderator
tqhq vananenud
quote:
redrampage: irwwwww....
einoh mina teen sääred muud siin ei käi kui üksteise maha tegemine :D


headaega! Loodame sis, et naasemiseks lähiajal põhjust ei teki!
18.04.2003 at 18:08
redrampage
tqhq vananenud
R @ ei saa aru kuidas osa inimesi võivad nii ebasõbralikud olla...

-EDIT- Evri jutukas on palju etem :D
18.04.2003 at 18:13
v6lur
tqhq vananenud
oda las a ma ytlesin et ma ei taha viriseda vaid lihtsalt mainisin ja pole eriit raske sul ju yx txt fail ylesse panna ? wai on ja seda umbes ee 1,3 aastaga ei suuda teha vai ? palun saadans ulle uued andmed siis mailboxi
18.04.2003 at 18:14
v6lur
tqhq vananenud
mitte et sa ise neid ei teax
18.04.2003 at 18:15
LaSa
 
Moderator
tqhq vananenud
quote:
redrampage: R @ ei saa aru kuidas osa inimesi võivad nii ebasõbralikud olla...

-EDIT- Evri jutukas on palju etem :D

jah, Driver, võid ära minna, palun! eriti odav on siin kahe nime all figureerida, lootes et keegi aru ei saa.
18.04.2003 at 18:24
v6lur
tqhq vananenud
nagu tqhqle kombeks kogu teema yx suur offtopic
18.04.2003 at 18:27
LaSa
 
Moderator
tqhq vananenud
Btw, mida Sa muude pisiasjade all silmas pidasid? Peale rekordite siis.
18.04.2003 at 18:57
devilc
Moderator
tqhq vananenud
v6lur, selgitaks siis endagi poolt natuke olukorda. Mitte et ma siin saidil aegade algusest figureerinud oleksin, aga siiski piisavalt kaua, et ka IRL tunda inimesi, kes tqhq taga on ja teada, kuidas siinne foorum toimib.

IMO on tegemist asjaliku jutu / läbu suhtelt Eesti parima autoteemalise foorumiga. Inimesed siin on reeglina asjatundlikud ja viisakad. Siiski on mõned asjad, mida tuleb arvesse võtta, kui soovid siin ennast hästi tunda:

1. Ole viisakas, ja ollakse seda ka Sinu vastu.

2. Ära halvusta USA autosid mõttetult. Kui asjale pihta ei saa, hoia suu kinni. See ei tähenda, et neid tingimusteta kiitma peaks, vaid seda, et kütusekulu, erivõimsus, ringrajaomadused ei ole USA-raua omanike silmis reeglina primaarsed ja keegi ei soovi kaitsta oma valikut USA autodele pühendatud saidil.

3. Kirjuta enam-vähem korralikus eesti keeles. Läbukeelt on vilets lugeda.

4. Kui Sulle mingi asja kohta foorumi adminnide poolt märkus tehakse, võta seda arvesse, mitte ära õienda vastu.

5. Virtuaalomanikud ei ole siin au sees. 'Ostan/saan varsti vinge auto' teemasid on siin nähtud oksendamiseni.

6. Loe postitusreeglid läbi ja järgi neid.

Aeg-ajalt satub siia kasutajaid, kelle poolt / osalusel tekitatud teemad fleimiks lähevad ja niimoodi läbu hulka suurendavad. Legendaarsed kasutajad on olnud Aare ja rolfmaas (mõlemad praeguseks bännitud). Hetkel kipuvad nii Sina kui Driver/redrampage sellised olema...
18.04.2003 at 21:34
newton
 
Moderator
tqhq vananenud
v6lur, devilc räägib väga asjalikku juttu, kui võimalik, siis katsu midagi kõrva taha panna.

Vastusena sinu küsimustele:
1) tõepoolest, foorumis on lihtsam operatiivselt suhelda ja põhisaidil oleva ajas muutuva info uuendamine jääb mõnikord unarusse. Aitäh sellele tähelepanu juhtimast, katsume vead parandada.
2) uued autoesitlused - minu käes on üks pikemat aega ootel, kui vähgegi jaksan, siis katsun selle selle kuu sees üles saada. Sihikul on hetkel veel võib-olla 1-2 autot, kuid nende kohta praegu midagi konkreetset pole.
3) Lauri auto - ilmselt ei jää sellegi kohta uudised tulemata, aga kuna see pole päriselt minu rida, siis võin vaid oletada, et ehk pärast hooaja esimest võistlust võib midagi loota.
4) muud vead tqhq's - kirjuta siia, saada meil mulle või Lasale, katsume korda saada.
18.04.2003 at 22:02
tfr
 
tqhq vananenud
quote:
devilc: Legendaarsed kasutajad on olnud Aare ja rolfmaas (mõlemad praeguseks bännitud). Hetkel kipuvad nii Sina kui Driver/redrampage sellised olema...
Aaret vist päris ülejäänutega samasse patta panna ei saa - ta kaitses küll väga tulihingeliselt ja silmaklapid peas oma vaateid ja poolehoidu ühe kolmetähelise Saksa autotootja suhtes, mille nime ma siinkohal mainima ei hakka, aga erinevalt ülejäänud mainitud "virtuaalomanikest" oli tal neid selle kaitstava margi raudruunasid vist lausa 3 tükki hoovi peal, ja neist ühega ka OMC-l mitte üldse nii niru tulemus ette näidata.
18.04.2003 at 23:06
v6lur
tqhq vananenud
ait2hh n6uannete eest panen k6rvataha
19.04.2003 at 12:10
Method187
tqhq vananenud
tqhq võib ju vananenud olla kuid mul on niigi siin lugemist ja õppimist küllaga seega polex aega uuendusi vaadatagi ;)
06.08.2003 at 00:37
gretzky
 
Moderator
tqhq vananenud
to newton & co
edit, paste, accept featuur autoesitlustele
kuluks tqhq -le ära küll , see et admin (koodikirjutaja) peab pidevalt kätt mootoris hoidma jne
On korraliku saidi puhul vale lähenemine.

Aga Aare oli ikkagi legendaarne sell, pisar tuleb silma.
Teda vist mälestame aastaid .. :rolleyes

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
06.08.2003 at 10:20
Raceboy
 
tqhq vananenud
...uhh, kuigi ise pole just väga suur usaautode fänn (see ei tähenda, et ma midagi neist ei teaks;), on siine seltskond enamasti Eesti kõige mõistlikum...igasugune tühi kriitika ilma asjaliku nõuta on lihtlabane tatipritsimine...

____________________________
www.vems.ee
06.08.2003 at 15:23
prijuhin
 
tqhq vananenud
quote:
LaSa:
oleks sa 1 asjalik tegija, siis sa oleks siia postinud muuhulgas ka uued rekordid pluss muud 'vajalikud parandused'. Siit jooksebki vahe, et kas inimene tahab saiti paremaks muuta või viriseb lihtsalt niisama eksole... muide, ma võin 'jutu käigus' mainida, et saiti teevad inimesed ENDA vabast ajast, mitte sinu vabast ajast. Niiet ole marurahulik.

Siit kooruski välja üks väike aga tähtis tõetera, mida aktiivsemast kasutajaskonnast foorumis (ligi või üle 300 registreerinud kasutaja) mingi kolmandik ma pakun et ei teagi. Ise olin kuni siiani teadmatuses. Justnimelt et saiti uuendatakse ENDA vabast ajast. Jõudu vendadele kes sellega tegelevad!

Libakasutajate kohapealt arvan et tegemist on nn "lapsepõlvepikendusega", saadakse end välja elada milleski mis oli olemata.
06.08.2003 at 19:11
LaSa
 
Moderator
tqhq vananenud
tuuninguvõistluse teema splitted ->> http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=6869
11.08.2003 at 22:48
taavi.r
tqhq vananenud
mmm 0-402,33 m: 11.239 sek (Eesti rekord) se ju nuud kull enam ei kehti ...... ja kas lauri auto kohta uuemat infot ei ole ja kas erkki auto kohta artiklit ei ole oodata ?
03.11.2003 at 22:57
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : tqhq vananenud   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.