Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/include/packer.php on line 15

Deprecated: mysqli_real_escape_string(): Passing null to parameter #2 ($string) of type string is deprecated in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 8
tqhq.ee foorum - Eile Haapsalus
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Eile Haapsalus   1 2 3  
Poster Message
diesel
Eile Haapsalus
:) hutsun jah oli käbe küll :)
12.05.2003 at 22:01
mqq
Eile Haapsalus
sai ka seal nats vaatamas käidud ja mõned pildid tehtud aga ei tea kas omanikud on nõus neid siia üles lubama panna
12.05.2003 at 22:10
jaanus
 
Eile Haapsalus
quote:
mqq: sai ka seal nats vaatamas käidud ja mõned pildid tehtud aga ei tea kas omanikud on nõus neid siia üles lubama panna
võib panna ikka. pildid ju tehtud avalikus kohas. ei saa keegi sind takistada.
12.05.2003 at 22:31
Erkki
  
Eile Haapsalus
quote:
Kalju: Ja Erkki võiks "bracketit" kommenteerida, kui tal tahtmist on.
Edit: Camaro vs. Hutsun
See oli minu kiirendamise ajaloos üks paremaid õppetunde, kus ma Jutulinnu 60 ?? hp Datsunile 1/4 miili peal täiega hävisin :uhoh ...tõsijutt nohh...

Tegemist oli siis "bracket klassi" sõiduga, kus datsuni index oli vist miski 22 sek ja mina valisin tagasihoidliku 12 sekki - st. et kõigepealt anti Datsunile start ja alles 10 sekki hiljem näidati mulle rohelist tuld. Kui mina stardist minema pühkisin, oli Datsun juba poole maa peal. Teoreetiliselt pidanuks me finishijoone koos ületama, aga juhtus nii, et hindasin ennast üle(õigemini alahindasin), jõudsin küll finishisse esimesena,aga sõitsin oma indeksi lõhki: 11,5 oli vist ja sellega tuli teenitud kaotus vastu võtta... :D
Igal juhul minu respect võitjale :)

kõige rohkem üllatas mind see, et mul ei olnud ühegi käiguga pedaal põrandas ja enne finishit lasin üldse gaasi maha, veeredes läbi finishi vaba hooga ja sõita selline aeg :eek

Jaanus, saad äkki mu bracketi aja üle tsekata??


PS Jutulind, ega ma seda asja nii ei jäta, järgmine kord teeme sotid selgeks... :kill

ehk kui Jutulinnul midagi selle vastu pole siis võiks korra veel proovida: 60 vs. 600 Hp


____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
12.05.2003 at 23:19
jaanus
 
Eile Haapsalus
quote:
Erkki:Jaanus, saad äkki mu bracketi aja üle tsekata??
60 vs 600 hp :)

Dial In 21.7 vs 12.00
RT 0.735 vs 0.767
60ft 2.905 vs 2.021
ET 22.302 vs 11.739
kiirus 95.197 vs 181.316

vaadata oli seda sõitu igatahes vinge :)
12.05.2003 at 23:40
partel
  
Eile Haapsalus
quote:
jaanus:
quote:
Erkki:Jaanus, saad äkki mu bracketi aja üle tsekata??
60 vs 600 hp :)

Dial In 21.7 vs 12.00
RT 0.735 vs 0.767
60ft 2.905 vs 2.021
ET 22.302 vs 11.739
kiirus 95.197 vs 181.316

vaadata oli seda sõitu igatahes vinge :)

Oijah, ikka ei osata asja :)

Bracketis tuleb täiega panna kuni u 300 meetrini, siis vaadata, mida austatud konkurent teeb.

Eestis on põhiprobleem see, et rada pole liimitud, järelikult tuleb dial-in varuga võtta juhuks kui kumm põlema läheb, aga kui start õnnestub, siis saab piduripedaal lõpus vatti!

USA's on nii, et kui ei oska ennustada oma auto aega 0.02 sek täpsusega, võid end maha kanda. Seetõttu ongi võistlejad oma auto omanikud sageli 20 aastat, siis teavad, mis auto teeb olenevalt rajast ja ilmast.

Ütleme nii, et ilmateadet küsiksin Bracket klassi võistlejatelt, mitte ametlikust ilmajaamast..

Erkkile muidugi vabanduseks see, et auto alles uus ja ei tea mis teeb, aga 0.767 reaktsioon on küll kurjast.

Kui auto ei taha kiirelt kohalt liikuda, siis võib deep stage'i kasutada.

Loodetavasti on see C-Tree programmis olemas. Eelmine suvi oleks seda isegi kasutanud, aga ei olnud kindel, et see olemas on. Aga stardid pidid kindla peale olema...
13.05.2003 at 08:59
mqq
Eile Haapsalus
aga kahjux ei ole kiirendusest midagi ja kõik on neid iludusi näinud seega ei hakka seda foorumit läbustama
13.05.2003 at 19:09
Jaan
Eile Haapsalus
Seda pildivärki oleks kah tore vaadata:)
Kuidas sellega edeneb?

____________________________
Chevrolet Corvette `97
14.05.2003 at 15:39
mqq
Eile Haapsalus

















14.05.2003 at 17:33
Taavi
Eile Haapsalus
Erkki Camaro sisu on ka ikka omaette tase! Mis vidinad need maki all on ja mis otstarvega on see rida lüliteid?
14.05.2003 at 19:53 Last edited 14.05.2003 at 19:55 by Taavi
diesel
Eile Haapsalus
minu teada on sääl all aknatõstuki nupud ja poweri lüliti (aku oma siis), üleval tumbleritega näituseks lülitatakse ventikaid ja bensupumpa ja umbes niimoodi
14.05.2003 at 20:03
tfr
 
Eile Haapsalus
Erkki Camaro on jah kõhklusteta :hail :hail :hail väärt. Just selle eest, et sellise performance juures näeb ta veel nii hea välja, nii seest kui väljast. :)
14.05.2003 at 20:13
foke
 
Eile Haapsalus
14.05.2003 at 20:16
foke
 
Eile Haapsalus
eelmisega tahtsin öelda, et Sa, Erkki, võtad täiesti tummaks...
14.05.2003 at 20:17
mrtn
Eile Haapsalus
vabandan lolli küsimuse pärast, aga miks õhukoguja luugid puhkeseisundis lahti on? ykspäev helistas mulle üks tuttav, kes nägi linnas punast camarot, millel olid tühikäigul scoobi luugid lahti ja küsis minult sama küsimuse. minu ameerikaautoasjatundja maine läks kolinal potist alla :D
14.05.2003 at 20:26
foke
 
Eile Haapsalus
quote:
mrtn: vabandan lolli küsimuse pärast, aga miks õhukoguja luugid puhkeseisundis lahti on? ykspäev helistas mulle üks tuttav, kes nägi linnas punast camarot, millel olid tühikäigul scoobi luugid lahti ja küsis minult sama küsimuse. minu ameerikaautoasjatundja maine läks kolinal potist alla :D
no aga ega sa ise ka fooritaga seistes õhuklappi kinni ei tõmba???
14.05.2003 at 20:54
newton
 
Moderator
Eile Haapsalus
Tänu Georgile veel mõned pildid:








14.05.2003 at 20:57
PlyVal64
Eile Haapsalus
Erkki ja Lauri autod on kahtluseta esimesed, mida kannatab nii V8Magazine`s kui ka muudes sedalaadi ajakirjades kindlasti näidata.
Tase on ees kõrgele aetud. Nüüd ei jää teistel muud üle, kui samahästi ehitada. Ja olgem õnnelikud, et Leivategija veel D`Agostino suguste tasemeni pole jõudnud...
14.05.2003 at 21:10
Vanaisa
  
Moderator
Eile Haapsalus
Rõõm vaadata...
Tuleb kuum suvi :D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.05.2003 at 21:12
LaSa
 
Moderator
Eile Haapsalus
quote:
mrtn: vabandan lolli küsimuse pärast, aga miks õhukoguja luugid puhkeseisundis lahti on? ykspäev helistas mulle üks tuttav, kes nägi linnas punast camarot, millel olid tühikäigul scoobi luugid lahti ja küsis minult sama küsimuse. minu ameerikaautoasjatundja maine läks kolinal potist alla :D
Asi lihtne: liblikad ei ole veel gaasihoovastikuga ühendatud ehk siis pidevalt avatud asendis. Nii lihtne ongi :)
14.05.2003 at 21:33
jyrki
Eile Haapsalus
Seems like having been a great event, and the cars run very well for the first try! If traction allows, you'll deifinitely see 10's at least from Lauri if and when he gets the car working like it should. Erkkis engine seems to make really great power for what seems like a naturally aspirated "sensible" and still troublefree engine. Seems like it's going to be a good race with at least these two; Lauri may have a slight performance advantage at the moment, but his technic may be more temepramental. Although 11.2 vs 11.4 is too little to make a difference you can't make up with a good light, if the quicker car is a little late. So both still have to concentrate on their reactions and once you start outting it tight, it's easy for both to redlight.

Bracket racing is truly a science, and tactics play a big role in it. In the "big world", you can't put to cars with that much difference in the dial in driving together. It's just a too long time to wait for the lights to come down. But of course you can always slower the dial in of your quicker car, catch the other car up and just stay slightly ahead for the rest of the travel. The bracket races in many countries are divided in to different classes according to the ET they run, we here only have one class where the minimum dial in is 9.5 seconds and max is 14.5.
15.05.2003 at 09:14
peep
 
Moderator
Eile Haapsalus
Lauri did run on last years tires, which were completely shot, don't know what his 60-ft was though.
15.05.2003 at 09:26
foke
 
Eile Haapsalus
quote:
peep: Lauri did run on last years tires, which were completely shot, don't know what his 60-ft was though.
Piltide järgi tundub, et Erkki sõitis üldse tänavarehviga?
15.05.2003 at 10:10
peep
 
Moderator
Eile Haapsalus
Erkki autol oli ET Street all.
15.05.2003 at 10:12 Last edited 15.05.2003 at 10:12 by peep (Moderator)
partel
  
Eile Haapsalus
Mootori poolest on mõlemad 10 sek autod, ja vähemalt must ka eelmine aasta.

Näiteks Erkki lõppkiirus oli nüüd 199.7 km/h, mis lubaks 1.4 sek 60 jala puhul u. 10.5 sek kanti. Häda selles, et 60' oli 1.9, ehk sisuliselt +1 sekund lõppajale otsa.

Vastavates foorumites läheb 10 sek ja kiiremate tänavaautode teemaarendus mootorite pealt sujuvalt tagavedrustuse ja rajakatte peale...
15.05.2003 at 15:09
tqhq.ee foorum : Üritused : Eile Haapsalus   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.