register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show & Drag   1 2 3 4  
Poster Message
Mailis
American Beauty Car Show & Drag
Mailis mõtleb ürituse peale, aga ei luba veel midagi...
18.08.2003 at 09:40
PlyVal64
American Beauty Car Show & Drag
quote:
Mailis: Mailis mõtleb ürituse peale, aga ei luba veel midagi...
Dzemm, dzemm:)
18.08.2003 at 09:43
California
 
American Beauty Car Show & Drag
Targemad äkki vastavad - kas Telkimine on varasematel kordadel autode juures - kõrval olnud? Mõtlen siis, et hea autost õlut võtta ja hiljem kohe kõrvalasuvasse telki kukkuda...
18.08.2003 at 17:22
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show & Drag
quote:
California: Targemad äkki vastavad - kas Telkimine on varasematel kordadel autode juures - kõrval olnud? Mõtlen siis, et hea autost õlut võtta ja hiljem kohe kõrvalasuvasse telki kukkuda...
Nii ongi ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.08.2003 at 17:51
BlueStang
 
American Beauty Car Show & Drag
No ma sain ka kutse (must) auto aedikusse panna. Niiet ka tulija, aga sinise panen siis linnapeale liiklema.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.08.2003 at 14:24
prr
 
American Beauty Car Show & Drag
I will be there as Captain Kaos, but i'm always wanted to be CAPTAIN AMERICA!

tadaradattttaaaraaaa!!!!!

/me juba pöördes

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
19.08.2003 at 14:40 Last edited 19.08.2003 at 15:56 by prr
foke
 
American Beauty Car Show & Drag
võimalik, et rumal küsimus, aga mis maksab pühapäevane kiirendus, osalejatele, pealtvaatajatele?
tnx
19.08.2003 at 14:52
rrrr
  
American Beauty Car Show & Drag
quote:
foke: võimalik, et rumal küsimus, aga mis maksab pühapäevane kiirendus, osalejatele, pealtvaatajatele?
tnx
http://www.american.ee/?aid=40
19.08.2003 at 22:00
PlyVal64
American Beauty Car Show & Drag
Kena oli Erkki&Co edusammudest lugeda:) Endalegi kulus üks vaba päev ära, lisaks maakodu aknaraamide värvimisele sai LeMans läikima löödud, seest koristatud ja ometi kord aknad puhtaks pestud. Nii puhas pole see auto vist terve Eestis oldud aja olnud. Tagaklaasi vahe oli seestpoolt sammaldunud.
Ja Ply(ehk mina) tegi veel "teibituuningut" kah, uskumatu, onju? Nimelt on Pontu tagakoopad nii läbi, et vähegi kaubanduslikuma välimuse saamiseks tuli valguskasti kilet veidi lõikuda ja rõveropp rooste sellega katta. Sai vähe parem. Siis veel hingedega numbrialus(1:1 läks Mosse402 oma muuseas) taha ja ees number õigesse kohta, väike reguleering kapoti all ja eks siis pühapäev paistab, kas ET20 või ET12 või hoopis sinna vahele. Igatahes Silikaadi Statoilist "imejast" tulles vastu mäge üles mööda Pärnakat käis Pontu mingist quattroA6'est niimoodi mööda, et ... "sai vähe müratud:)"

Ply@1 liiklushuligaansus päevas:)
20.08.2003 at 23:40 Last edited 20.08.2003 at 23:41 by PlyVal64
Olds
  
American Beauty Car Show & Drag
quote:
PlyVal64: Kena oli Erkki&Co edusammudest lugeda:) Endalegi kulus üks vaba päev ära, lisaks maakodu aknaraamide värvimisele sai LeMans läikima löödud, seest koristatud ja ometi kord aknad puhtaks pestud. Nii puhas pole see auto vist terve Eestis oldud aja olnud. Tagaklaasi vahe oli seestpoolt sammaldunud.
Ja Ply(ehk mina) tegi veel "teibituuningut" kah, uskumatu, onju? Nimelt on Pontu tagakoopad nii läbi, et vähegi kaubanduslikuma välimuse saamiseks tuli valguskasti kilet veidi lõikuda ja rõveropp rooste sellega katta. Sai vähe parem. Siis veel hingedega numbrialus(1:1 läks Mosse402 oma muuseas) taha ja ees number õigesse kohta, väike reguleering kapoti all ja eks siis pühapäev paistab, kas ET20 või ET12 või hoopis sinna vahele. Igatahes Silikaadi Statoilist "imejast" tulles vastu mäge üles mööda Pärnakat käis Pontu mingist quattroA6'est niimoodi mööda, et ... "sai vähe müratud:)"

Ply@1 liiklushuligaansus päevas:)

:D Kui "prr" kuuleks seda Audist möödasõitus, siis ta kindlasti lõhkeks :lol
Aga igatahes hea, et Pontu Haapsalu poole veereb...seega tuleb väike Pontiaci nurgake teha;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.08.2003 at 09:59
ural
American Beauty Car Show & Drag
Kas vihma korral pühapäevane kiirendus toimub?
Ja mis kellast see asi üldse pihta hakkas (oli vist 1200)?

____________________________

21.08.2003 at 12:28
Jutulind
American Beauty Car Show & Drag
quote:
ural: Kas vihma korral pühapäevane kiirendus toimub?
Teeme nii, et Sa ei öelnud seda lauset. Teeme nii, et meist keegi ei mõtle isegi väikseimale võimalusele, et vihma sajab. Ja nüüd kõik see mees kirikusse küünlaid panema.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
21.08.2003 at 12:56
prr
 
American Beauty Car Show & Drag
quote:
Olds::D Kui "prr" kuuleks seda Audist möödasõitus, siis ta kindlasti lõhkeks :lol


ju siis polnd audil mootorit peal ;)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
21.08.2003 at 13:15
Olds
  
American Beauty Car Show & Drag
Jajah:lol

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.08.2003 at 14:17
compu
American Beauty Car Show & Drag
on ka variant et see AUDI seisis teeveeres

ja seegi on ju teada et sadagu või yle eesti ...ikka on haapsalu lennuväli vihmavaba ;)
21.08.2003 at 19:14
ull17
  
American Beauty Car Show & Drag
Igatahes olen selle ürituse korraldajate peale solvunud. Olen saatnud kaks meili , helistasin ja saatsin oma autost (Ford F 250) 3fotot , et osaleda näitusel , aga mingisugust vastust pole saanud. Olen rääkinud teistega , aga keegi ei tea täpselt midagi, ainult oletused.Igatahes korraldus jätab soovida.Viisakas oleks olnud vähemalt vastata , kui mu auto on näituse jaoks liialt tavaline.Ja iludusvõistlus korraldatakse ka ilma ühe kena naisolevuseta.
21.08.2003 at 00:08
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show & Drag
Hmm, kuidas on võimalik helistamise peale mitte vastata ???

Ja see masin on minu arust täiesti näitusekõlbulik ehk ilmselt mingi tehniline jama või muu arusaamatus.
21.08.2003 at 00:11 Last edited 21.08.2003 at 00:15 by peep (Moderator)
PlyVal64
American Beauty Car Show & Drag
Ull17, Karol on bizi-bizi, põhimõtteliselt ajab vend asja enamjaolt üksi. Kui Sa saatsid meili ja fotod ning vastust eitavat ei saanud, siis võib eeldada, et Sinu auto on näitusele sisse arvatud. Päris kinlasti aga tasub hommikul Karolile helistada. Mina tahaks küll seda autot Haapsalus näha, muidu jääb kõige ehedama USA-autonduse - pickup'ide - valik nadiks. Madis, maalingutega Dodge, Priidu Chevy teises boksis ja siis too edev custom-stepside. Ma ei tea, kas Karol mu klubikaaslasega sai kaubale, äkki ikkagi tuleb too Dodge WC57 kah sinna 4X4 "osakonda". Seesama, mis ma "Musta numbri" teema alla pildi panin, ehk üks parimaid autosid näitusel(töö kvaliteet kindlasti).
No ja naisolevus võta kah kaasa, kuigi vast sinna iludusvõistlusele ei kvalifitseeru: seda ajavad "proffid", ehk mitte "naised rahva hulgast". Muidu võiks selle ju välja kuulutamata jätta, nõrgad on sellelt kohalt Eesti naised.
21.08.2003 at 01:00
kristjan_l
  
American Beauty Car Show & Drag
quote:
kristj88: Ma mõistan ka Sind. Ja ma teen tõesti kõik endast sõltuva, et seal kohal olla.

Tegin tõesti kõik ja olin näitusele tulemas. Kahjuks töökaaslase ränga haigestumise tõttu seda teha ei saa. Vabandan korraldaja ja kõigi ees, kes mu autot näha lootsid.




____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
22.08.2003 at 04:37
tyyp
American Beauty Car Show & Drag
Kas ilmataat asja nahka ei pane? Kui pühapäeval sajab, kas siis kiirendus toimub? Pole ise ühelgi käinud, sellepärast küsin.
22.08.2003 at 10:14
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show & Drag
quote:
tyyp: Kas ilmataat asja nahka ei pane? Kui pühapäeval sajab, kas siis kiirendus toimub? Pole ise ühelgi käinud, sellepärast küsin.

Vanasti halva sõnumi tooja hukati, tea kas peaks vihmast rääkija bännima ?

Just kidding ... :)

Ei vihmaga ei toimu mingit kiirendamist aga seal ei saja vihma, mitte kunagi !;)
22.08.2003 at 10:17
Vince
American Beauty Car Show & Drag
Kui häda käes, siis ehk piirivalve ajab oma ainsa lennukiga pilved laiali :D
22.08.2003 at 10:36
Quattro
  
American Beauty Car Show & Drag
quote:
Vince: Kui häda käes, siis ehk piirivalve ajab oma ainsa lennukiga pilved laiali :D
Peaks vist olema jahh mida laiali ajada
PÜHAPÄEVAL püsib pilves selgimistega ja paljudes kohtades hoovihma ning võimaliku äikesega ilm. Tuul pöördub õhtupoolikul lõunakaarest põhja 7-12, saartel ja rannikul tugevneb kuni 17 m/s.

____________________________
Passat,R1100GS
22.08.2003 at 10:51
Sarv
  
American Beauty Car Show & Drag
Eile ja täna pole veel Haapsalus vihma sadanud ega tule ka See nädal. :)
22.08.2003 at 10:55
prr
 
American Beauty Car Show & Drag
ei hakka küll õli tulle viskama, aga...

mina kogesin, et accuweather.com näitab päris täpselt, seda tõestas ka haapsalu kiirendus ;)

niiet...

http://www.accuweather.com/adcbin/public/inthbh_local.asp?partner=accuweather&whent=54&metric=1

:(

edit: et peep võib nüüd mu ära bännida :)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
22.08.2003 at 10:58 Last edited 22.08.2003 at 11:32 by prr
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show & Drag   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.