Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 29

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 30
tqhq.ee foorum - Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 153
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 191
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Oranzh 2nd gen Camaro Eestis   1 2  
Poster Message
tfr
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis


http://www.carrating.org/car.php?331

Polegi sellist oma silmaga nägema juhtunud.
05.06.2003 at 14:56
vkx
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Eelmisel suvel päris mitu korda näinud seda masinat aga selle värvi koha pealt..., omanik kirjutab:
Värv on Jaguari oraanz, kaetud mitme kordse lakiga kuhu sisse sai segatud kuldpuru, et anda lahe sätendav effekt.
Ja siis muidugi kaks triibukest yle auto
---------------------------------------------------
Absull ei ürita solvata omanikku aga mul jäi küll seda autot nähes mulje, et see värv on mingi vana kulunud, pleekinud, tavaline nõme oranž, mis tuleks kindlasti üle värvida. Ma ei osanud ette kujutadagi, et see peaks olema mingi jõle kõva ja effektne(arvatavasti ka mitte odav) värvi kombinatsioon, kahjuks eemalt vaadates see küll sellist muljet ei jäta.
05.06.2003 at 15:08
ervin
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
see masin pole juba ammu enam remy oma ka oranzh isegi mitte.
05.06.2003 at 15:12
altraditional
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Roheline?
05.06.2003 at 16:03
märten
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Ma ei tea mida kuradit nad seal väidavad, aga auto on juba neli aastat minu käes ning eelmisel suvel ei liikunud ta meetritgi nii et vähem möla, kui midagi ei tea. Praegult on auto roheline ja varsti ka teel.
06.06.2003 at 11:50
vkx
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
No rahu rahu nüüd! Ma üldiselt mingeid tablette ega muid hallutsinatsioone tekitavaid aineid ei tarbi ja räägin sellest, mida tean või olen näind ja täpselt sama või siis samasugust Camarot olen eelmine aasta Ehitajate teel liikumas näind rohkem kui korra. Mis siis minu nähtust ja sinu jutust järeldada võib, on meil siin kaks ühesugust masinat, on see tõenäoline? Võib olla, ma ei tea ja üldiselt on mul poogen kah, ei tahtnud siin kedagi närvi ajada ega solvata, lihtsalt kirjutasin mida olen näinud ja see on fakt.
Peace!
06.06.2003 at 12:52
foke
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
kaks raadiot :)
06.06.2003 at 13:01
wax
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Üks pleekind värviga 2-gen Camaro liigub küll Tallinna vahel ringi, kuid mitte pleekinud oranz, vaid punane. ;)
06.06.2003 at 13:01
andre
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
see pleekinud punane pesitses küll varem mustamäel, kuid nüüd pole enam ammu näha olnud, arvatavasti müüdi maha, kuna maja mille ees ta seisis, ilutseb nüüd mercury cougar.
06.06.2003 at 13:28
Olds
  
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Igatahes kes veel näinud pole Märteni garaazis olevat rohelist...siis tasub oodata, et seda näha. Mina ei saanud igatahes öö otsa magada kui seda elukat nägin.
"Müts maani maha" V-Dream Garage meeste tehtud töö ees.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
06.06.2003 at 13:32
Remy
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Nendele kurjadele noormeestele siin, et te vist ei ole läbi lugenud tutvustust seal carratingus.
"Sai maha müüdud paar aastat tagasi, täitsa huvitaks kohe kelle käes on, sest mul garaazis veel paar juppi sellele :)"

Ja siis sina uus omanik, sul yhte küljepeeglit pole vaja näiteks? See veel kyll ikka oraanz aga võid ju selle kah roheliseks värvida

Ja jutud liiguvad, et mingi tola oli selle vahepeal päris katki sõitnud!?
06.06.2003 at 14:16
peep
 
Moderator
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Et sel autol on kahe aasta vältel samaaegselt kaks omanikku olnud. :D

Ja pole mõtet siin esimeses postituses samaaegselt kurta, et keegi on kuri Sinu peale ja siis kohe Sulle tundmatut inimest tolaks nimetada. ;)
06.06.2003 at 14:50
Remy
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Auto kohta niipalju, et inimest keda nägin sellega sõitmas 2 aastat tagasi ei tundunud olema see kellele ma ta müüsin. Et ei tea siis mitme inimese käest ta läbi käinud on, ja kes sellise autoga avarii teeb on tola tahestahtmata. (avarii põhjustaja siis muidugi)

Ebavajalikud kommentaarid edaspidi endale hoida palun.

Ei viitsi ju ometi igat sõna advokaadiliku hoolikusega kaaluda, et keegi ühestki sõnast/fraasist kinni haarata ei saaks ja mingit mulli üles puhuma ei hakkaks.

Märten viska pilte üles!
06.06.2003 at 15:00
devilc
Moderator
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
Remy:Tobedad kommentaarid edaspidi endale hoida palun.
Karm vend. :D
06.06.2003 at 15:09 Last edited 06.06.2003 at 15:09 by devilc (Moderator)
Erkki
  
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
Remy:
Ja siis sina uus omanik, sul yhte küljepeeglit pole vaja näiteks?
Tunnen huvi parempoolse peegli vastu.


____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
06.06.2003 at 15:43
tfr
 
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
andre: see pleekinud punane pesitses küll varem mustamäel, kuid nüüd pole enam ammu näha olnud, arvatavasti müüdi maha, kuna maja mille ees ta seisis, ilutseb nüüd mercury cougar.
Tundub, et on hetkel ka müüa.
06.06.2003 at 19:04
Remy
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Poolteist aastat tagasi kui kysisin, et kas müüd, siis tahtis 60k selle eest. Ja juba siis oli ta üsna armetus seisus...
06.06.2003 at 19:37
arvo
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
tfr:
quote:
andre: see pleekinud punane pesitses küll varem mustamäel, kuid nüüd pole enam ammu näha olnud, arvatavasti müüdi maha, kuna maja mille ees ta seisis, ilutseb nüüd mercury cougar.
Tundub, et on hetkel ka müüa.
Teisipäevast olen selle Auto rahulolev omanik.
Püüan olla ka hea peremees, sest Ta on seda väärt.

____________________________
Chevrolet Camaro Berlinetta`79
06.06.2003 at 23:22
newton
 
Moderator
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
No siis vist on õnnitlused omal kohal, kui üks F-body omanik meie ridades juures :)
07.06.2003 at 01:00
diesel
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
palju õnne! suhtumine kenasti paigas, kui Auto suure tähega kirjutad :)
07.06.2003 at 08:57
memphis
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
ega see "pleekinud punase värviga" camaro see ei olnud:
07.06.2003 at 10:40
arvo
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
newton:No siis vist on õnnitlused omal kohal,...
diesel:palju õnne!..
Tänud.
memphis: ega see "pleekinud punase värviga" camaro see ei olnud:
Seesama.



____________________________
Chevrolet Camaro Berlinetta`79
07.06.2003 at 13:38
Vanaisa
  
Moderator
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Teretulemast ja jõudu :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.06.2003 at 13:42
Georg79Fire
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
quote:
Remy: ... ja kes sellise autoga avarii teeb on tola tahestahtmata. (avarii põhjustaja siis muidugi)

Ja inimene, kes selle auto kevadel ostab, et siis sügisel huvipuudusel maha müüa, on veel suurem tola! Muidugi, vaba maa, igaüks võib olla nii suur tola, nagu ise tahab.
07.06.2003 at 22:19
Remy
Oranzh 2nd gen Camaro Eestis
Mis sa Georg seal nüüd ajad ??? Kes huvipuudusest rääkinud on !!!!!!!!!! Ebaviisakas on ikka nii täiesti asjast mitte midagi teades jahuma hakata!
Kui seda sinu juures värvimas käisin kas paistis et mul jäi huvist puudu? Sina pigem pidevalt nina kirtsus käisid ja muudkui rohkem raha nõudsid.
08.06.2003 at 03:21
tqhq.ee foorum : Autod : Oranzh 2nd gen Camaro Eestis   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.