register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Buick Le Saber 3.8 89   1 2  
Poster Message
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
tfr: Sellisel juhul ilmselt ikka mõni vaakumiots vigane.
Aga kus ma seda vaadata saan või siis ära vahetada ja palju u. selline asi maksta võib???
10.08.2003 at 23:08
bels
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
gets: Eiei, ikka saab seal otsas olevast nupust kiirust salvestada. Ja sama nupp toimib ka aeglustina. Ja see teine nupp seal kangi küljel toimib salvestatud kiiruse taastamise ja ka kiirendamise jaoks.
nu siis on minu cruisil ka miski peetis. see otsas olev nupp toimib ainult aeglustina.

____________________________
Ford Explorer
10.08.2003 at 23:37
tfr
 
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
capricorn: Aga kus ma seda vaadata saan või siis ära vahetada ja palju u. selline asi maksta võib???
No kui iseendast tegijat ei ole, siis vii mõne lahtiste kätega mehhaaniku juurde. Tallinnas TopPartsu näiteks. Kui asi voolikutes on, pole ilmselt suurt kulu oodata. Kui muus, siis saad vähemalt kindlalt teada, milles. :)
11.08.2003 at 00:11
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
millest võib tuleneda liiga suur küttuse kulu? Kasutan 95-te ja olen proovinud natuke vähem vajutada, kuid ikka võttab mingi 20 liitrit 100--le. Paagi maht peaks olema 18 gallonit ja küttuse kuluks on märgitud 19 linnas ja 29 maanteel, millest ma saan aru nagu 1 galloniga linnas 29 miili ja maantel 19 miili. Mootor nagu töötab normaalselt, heitegaasid on ka korras, vähemalt silmaga vaadates. Ja kas keegi võiks ütelda mittu liitrit üks gallon täpselt on, sest ma olen saanud erinevaid vastuseid.
mine ja vaata specse
13.08.2003 at 03:17
Fire
Buick Le Saber 3.8 89
Abiks vana hea TQHQ kalkulaator, ehk siis 1 gallon on 3.78541 liitrit. Simpel.... :)
Äkki ikka saab linnas sõita 19 miili galloniga ja maanteel 29 miili, siis oleks bensu kulu kiire avutamise teel linnas ~ca 12.5 liitrit 100-le ja maanteel ~ca 8.0 liitrit 100-le.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
13.08.2003 at 07:19 Last edited 13.08.2003 at 07:46 by Fire
Vanaisa
  
Moderator
Buick Le Saber 3.8 89
Silma järgi ei saa sa midagi vaadata - kaasaegsel kompuutriga juhitaval autol on nii palju erinevaid nüansse, millest mootori benakulu (ja ka kogu muu normaalne toimimine) sõltub, et võiksid ikka korra diagnostikas ära käia - siis on vähemalt selge, mis ja kus.
Pole see 300...400 krooni selle eest palju ka.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
13.08.2003 at 10:14
gets
Buick Le Saber 3.8 89
Võibolla on benakulu psühholoogiline? Ise kurtsin ka alguses, et 20l+ sajale läheb. Kuna karpa regulli kraami ikka veel pole, olen niisama edasi sõitnud ja nüüd mõõtes sain linnas 16l ja maanteel 11l sajale, mis on täitsa ok. Kaldun arvama, et suurem benakulu tuli oma jalast, millega suure pöördemomendi mõnu kohalt võttes rohkem välja meelitada üritasin.
Aga tegu võis olla ka kevadiste külmade ilmadega :)
13.08.2003 at 10:28
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
kui võimas akku peaks sellisel autol olema, hetkel on 55 amprine ja vahest tundub et ta ei jõua käivitamisel genekat ringi tõmmata.
15.08.2003 at 02:23
Vanaisa
  
Moderator
Buick Le Saber 3.8 89
Kui aku korras on, siis ei tohiks muret olla...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.08.2003 at 08:36
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
Asi on nüüd nii, et mul tuleks mootoris õli ära vahetada. Kas keegi oskab soovitada mõnda kohta kus see toiming kvaliteetselt läbi viiakse, sammas ma ise ei tea missugune õli sinna sobib, kas seal on mingid kindlad standardid ja kas teatakse vahetamis kohas mis sugust õli panna. Ja kõige tähtsam, palju see mulle kõik maksma võib minna.
17.08.2003 at 00:58
mr. RocknRoll
 
Buick Le Saber 3.8 89
Kui ei tea, mis õli ennem sees oli/on, tee mootori pesu. Kui eelmine õli oli mineraal ja paned poolsündi/täissündi sisse, võid mootori tuksi keerata(võivad tekkida klimbid, mis ummistavad õli kanalid).
17.08.2003 at 13:30
rastva
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
capricorn: kui võimas akku peaks sellisel autol olema, hetkel on 55 amprine ja vahest tundub et ta ei jõua käivitamisel genekat ringi tõmmata.

Aku võimsus peaks enamvähem õige olema (kas tehase oma mitte 54Ah). Et ikka starterit ei tõmba ringi? Samas starter nagu ülekandega ja ei vaja vist nii kõva litakat. Aga tean ka, et kui sel aku ää hapneb, siis juhtub see lihtsalt üle-öö. Enda oma teeb kehvema laetuse korral käivitamise ajal iseloomulikku klõbinat ka.
18.08.2003 at 12:44
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
Aga vaatasin AutoMaailma kodukal olid müügil akud mis olid mõeldud ameerika autodele, hinnad alates 1800 krroni, mis värk nendega on, miks nad nii kallid olid.
18.08.2003 at 19:55
Vanaisa
  
Moderator
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
capricorn: Aga vaatasin AutoMaailma kodukal olid müügil akud mis olid mõeldud ameerika autodele, hinnad alates 1800 krroni, mis värk nendega on, miks nad nii kallid olid.
Aku klemmid on külje peal, mitte üleval kaane küljes.
Kui tahad, võid ju sellise osta aga sama asja ajab ära ka tavaline aku (ca600.-) ja paar spets klemme (nt. MG Autost u. 50.-)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.08.2003 at 19:59 Last edited 18.08.2003 at 19:59 by Vanaisa (Moderator)
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
Aga mis akkut keegi kasutab ja kui hästi vastu on pidanud, võiksite kirja panna ka seda mitme liitrised mootorid teil on.
19.08.2003 at 01:37
rastva
Buick Le Saber 3.8 89
quote:
capricorn: Aga mis akkut keegi kasutab ja kui hästi vastu on pidanud, võiksite kirja panna ka seda mitme liitrised mootorid teil on.
No mul täpselt sama mootor, mis sul.
19.08.2003 at 10:46
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
nüüd mul on uus probleem. Minule on juba pikkemat aega sõbrad rääkinud, et kiiremas korras tuleks mootoris õli ära vahetada ja uus filter panna. Siit ka küsimus, kas mul tuleks ennem ka mootori pesu teha, kust saan ma teada mis õli filter mulle sobib, ja milline õli mulle sobiks. Aa ja miks mootoril klappid kõrisevad??
22.08.2003 at 21:51
nos
  
Buick Le Saber 3.8 89
bels kuule
selline väga tagasihoidlik küsimus... et kesse tegi selle "maalingu" su autole? kas korralikku maalingut ei ole plaanis teha? ma võiks selles suhtes natuke aidata :)

nägin su lesaberit ükskord päriselus ka. ütleme nii et ma pole küll paha inimene ega ull kritiseerja... aga se maaling ei old just kõige andekam. veits puine nagu paistis ;)

kui on huvi sis võin mudugi täpsemalt kirjutada ja joonistada ja....

ma olen väga abivalmis :D

nos :)
31.08.2003 at 21:55
capricorn
 
Buick Le Saber 3.8 89
No nii, nüüd olen mingi kuu aega juba autoga sõitnud ja pean tõdema, et euroopa autoga oleks olnud odavam., aga sammas kindlasti mitte nii mugav. Kuid pisike masendus tuleb ikka peale kui kuuled, et nii ees kui ka taga on sarniir läbi(tagumine 750kr/tk, esimene 650kr/tk), esimese amordi laager läbi(u. 1500kr, sammas uus amort pidi olema 1250) jne. Hinnad on kõik TopParts-ist, millele tuleb anda kiidusõnu, sest seda et sarniirid on läbi kuulsin just siis kui käisin nende juures õli vahetamas. Sammas tahaks küsida kus käite teie oma autole varuosasi saamas ja kus töökoja.

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
20.09.2003 at 12:37
tqhq.ee foorum : Autod : Buick Le Saber 3.8 89   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.