Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 29

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 30
tqhq.ee foorum - Eestis registris olevad '94- Mustangid
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 153
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 191
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Eestis registris olevad '94- Mustangid  
Poster Message
BlueStang
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Tegin liklusregistrisse järgneva järelpärimise ja all on ka vastus - kuidas sellest aru saada? Kas aastal 2002 on veel registreeritud selline ja 1998 aasta oma on ka registris. Siis ei saa minu 95 aasta oma kohta mingit kobinat olla. Või tuli see mingi eurovastavuse seadus hiljem ja tagasiulatuva jõuga???

---
Liiklusregistriga seonduvad küsimused
Küsimus:
04.07.2003 15:40:45
Tere, Soov on teada, kui palju on Eestis registreeritud 1994 ja hilisema valmismisaasta Ford Mustange, kui palju neist on 5.0 liitrise mootoriga, millise valmistamisaastaga masin on kõige uuem, ning millal on registreeritud kõige viimane nendest.

Vastus:
05.08.2003 12:54:38
Liiklusregistris on arvel 24 vastavat sõidukit, neist kõige uuem 1998a, kõige hilisem esmane registreerimine 2002a, 5,0l mootor on 8 sõidukil.

http://www.ark.ee/atp/index.html?op=foorum&id=403&k=5429

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
06.08.2003 at 17:09 Last edited 06.08.2003 at 23:27 by BlueStang
BlueStang
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
OOt, mille pärast keegi hemees minu postituse siia tõstis - asi puudutab ju usakate registreerimisega seonduvat, mitte minu haiglast huvi 94 ja edasi stangide olemasolu kohta. Arvan end olevat siin juba nii vana olija, et tean kuhu mida postitada või ma eksin?

Kes ei tea, siis mul on probleem justnimelt registrinõuetele vastavusega ja ma tahan selle kadalipu läbi käia ja oma stangi ära registreerida - aga igasugu "lisamakse" maksmata. Selle postituse tõin selleks ära, et on näha, et mõned autod saab ka vaatamata tekkinud euronõuetele ilusti ära regada, kuigi ARKi tegelased kohaleminnes räägivad, et 94 ja edasi usakate regamine ilmvõimatu olevat pärast 97t aastat.
BTW - homme võtan selle vastuse kaasa ja marsin ARKi oma autot regama - eks näis mida nüüd räägitakse:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
06.08.2003 at 21:20 Last edited 06.08.2003 at 23:28 by BlueStang
newton
 
Moderator
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Mina tõstsin selle eraldi teemasse, kuna mulle tundus, et selles postis oli küsimusi märksa rohkem kui vastuseid ja sinna top'itud teemasse tahaks koondada juba kindla info.

'94- Stangide olemasolu vastu huvi tunda pole sugugi haiglane ja adminnide omavoli eest pole keegi kaitstud :)
06.08.2003 at 21:40
5.0
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
BlueStang: Tegin liklusregistrisse järgneva järelpärimise .....kõige hilisem esmane registreerimine 2002a, 5,0l mootor on 8 sõidukil.

http://www.ark.ee/atp/index.html?op=foorum&id=403&k=5429
loodan hirmsasti, et nad ei hakka hämama ja ei ütle, et eksisime terminites- 2002 toimus küll regamine, aga mitte esmane.
06.08.2003 at 21:55
Vanaisa
  
Moderator
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Nad ongi registrisse saadud vana hea "kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab" trikiga.
Selleks ei pea nüüd küll palju mõistust pingutama, et sellest aru saada.
Küll aga oleks huvitav, kui keegi asja ümber suure kära teeks, et mida kuradit, need ja need autod on registris, mis põhjusel mina ei saa...
Aga see kisa peaks vist ikka kõrgele ministeeriumidesse jõudma...tea kas on sellise kõva häälega meest?

Edit: Kurat, mõtlen siin sellele ja oi kuidas ajab närvi!
Sellise case´i puhul muidugi võib mingi "nii registrisse" kantud auto omanik hammaste vahele jääda, aga tegelikult me ju toidame sellega mingeid näruseid ametnikukaltse, kes on endale hea sooja koha mingi kraani juures leidnud - ja kindlasti sõidavad parema autoga, kui mina või sina ja elavad suuremas majas, raisk :sick

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
06.08.2003 at 22:17 Last edited 06.08.2003 at 22:22 by Vanaisa (Moderator)
jesse
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Huvitav, kas mõnel sellisel tähtsal ninal kah mõni selline masin on, mida nii naljalat registrisse ei kantaks, ometi on ta seal olemas?
07.08.2003 at 08:10
Indrek
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Tulge nüüd mõistusele, teiste asjades pole viisakas sorida, sest mitte Teie ei võida sellisel juhul tavaliselt, vaid teised inimesed kaotavad.
07.08.2003 at 10:05
jesse
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
Indrek: Tulge nüüd mõistusele, teiste asjades pole viisakas sorida, sest mitte Teie ei võida sellisel juhul tavaliselt, vaid teised inimesed kaotavad.

Mu eelmine tekst oli vihjeks sellele, et soe koht maksab, tutvused maksavad ja könnid ei saagi midagi. Mitte et ma sorkida tahaks, vaid tahan vaadata, kui suur % siinmail loeb tutvus/raha ja kui suur % seadus ise!
07.08.2003 at 10:27
Indrek
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Lollus, keegi ei saa midagi niisama ja eriti nõme on suhtumine, et naabril on, minul pole, teen nii, et ka temalt võetakse ära.
07.08.2003 at 10:40
Vanaisa
  
Moderator
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
Indrek: Lollus, keegi ei saa midagi niisama ja eriti nõme on suhtumine, et naabril on, minul pole, teen nii, et ka temalt võetakse ära.
OK - seda polegi keegi tahtnud, aga tunnista, et sellised "magusa otsa peal" olijad ajavad närvi ikka küll - kotivad seadust väänates teisi inimesi nagu tahavad...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.08.2003 at 10:43
ylovoitka
Eestis registris olevad '94- Mustangid
:sick Estonia Sucks Ass :sick

Blue Wednesday..
07.08.2003 at 10:45
BlueStang
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Klge, minu eesmärk on oma legaalselt auto registrisse saada, mitte teisi sealt välja tõsta. Selles mõttes on märkused ametnike suhtes natuke kohatud - täna oldi nii ark infoletis kui ka registreerimiseelses ülevaatuses väga abivalmid (ülalpooltoodud vastus minu järelepärimisele töötas hästi;)) ja toodi ära mõned puudused, mille osas auto nõuetele ei vasta. Nüüd lähen kõrvaldan puudused ära ja proovin uuesti peale minna.
Mis muidugi ei tähenda, et kõik laabuks libedalt - ikka esialgu öeldi päris ära, et ei saa ja eriti kontoripool pidi takistuseks olema.

Edit: Eriti hea asi oli - öeldi, et kollased gabariidid ei lähe mitte ja siis sõitis sisse KIA - nendel teadupärast ju ka kollased gabariidid ja kõik ilusti registris:D

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
07.08.2003 at 11:27 Last edited 07.08.2003 at 11:35 by BlueStang
Vanaisa
  
Moderator
Eestis registris olevad '94- Mustangid
mhmh, sellega on sihker, aga kujuta ette olukorda, kui sa oleks saanud selge vastuse - ei, ei registreeri.
Siis oleks sa varem või hiljem jõudnud xxx papirulliga mingi mehe juurde, kes oleks sul asja ära organiseerinud - see pissib offi.
Tean, mida räägin - enda sõber mingi aeg tagasi oli sunnitud sama skeemi kasutama (kuigi sama marki autosid arvel küll ja veel)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.08.2003 at 11:31
Ets
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Bluestang: et siis kiled maha klaasidelt, aga mida veel?
08.08.2003 at 11:14
petuh
Eestis registris olevad '94- Mustangid
liidame sellele 24-le alates 94 kerega mustagnile veel 1. Minu oma. Mul on uue kerega, aga aastaarv passis 93. Selleks on põhjus, miks asi nii on. Kes teab, saab aru.
08.08.2003 at 11:44
BlueStang
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
petuh: liidame sellele 24-le alates 94 kerega mustagnile veel 1. Minu oma. Mul on uue kerega, aga aastaarv passis 93. Selleks on põhjus, miks asi nii on. Kes teab, saab aru.
nojah

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
09.08.2003 at 12:50 Last edited 09.08.2003 at 12:51 by BlueStang
BlueStang
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Kohtumine politseinikega sai teoks - ühesõnaga võib välisnumbriga auto roolis olla vaid isik, kes on teh. passi kantud ja temagi max. 90 päeva järjest.
Seekord veel pääsesin, sest õnneks oli ARK ülevaatusakt tagaistmel kaasas ning mehed said aru, et regamisraskused põhjuseks...

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.08.2003 at 17:19 Last edited 19.08.2003 at 17:19 by BlueStang
urmas
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
BlueStang: ühesõnaga võib välisnumbriga auto roolis olla vaid isik, kes on teh. passi kantud ja temagi max. 90 päeva järjest

Kohe tahaks sellist seadust ise lugeda. Võin kinnisilmi ette öelda, et nii simpel see asi ei ole.
19.08.2003 at 19:41
PlyVal64
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Urmas, see 90 päeva võib isegi tõsi olla, sest "reisija" või "turist", kui ta tahab olla järjest pikemalt võõras riigis, peab ajutise elamisloa taotlema(miski konventsioon jälle). Seda vast ei saa vaidlustada.
Aga teh,passi kandmine ... mingu peesse. Või pangu põlema. Et liising- või ametiautoga TURIST saab mingi suvalise "eesti kitse" käest trahvi??? Mohahaa:lol
Blue, ära tee nii kurba nägu, vaid kohe tuleb "hammustada", nagu igasuguseid tolli- ja piirivalveametnike. Räigelt tõsise näoga Riigi Teatajas ilmunud dokumenti nõuda ja kui seda kohe ette näidata pole, lihtsalt pikalt saata. Miks ma Sul soovitasin korralik volikiri ,selgesõnalise volitusega sellel, teha? Sest igasugune registritunnistus ei ole omandisuhte määramiseks mingi alus. Seda on kas leping või volikiri. Riikliku registri pidaja(Eestis ARK) lihtsalt konstanteerib fakti.
Jõudu Eesti Politseile oma lootusetus lihtsameelsuses!
19.08.2003 at 20:13
urmas
Eestis registris olevad '94- Mustangid
Esimene käik: Kiri siseministeeriumisse. Kirjeldada olukorda ja paluda anda hinnang olukorrale. Garanteeritud vastus hiljemalt kahe jooksul. Täiesti süütu käik.

Muideks politseile võib esitada ka lätikeelse volituse, kui volituse on väljastanud mistahes läti ametiasutus. Politsei on kohustatud sellist dokumenti aktsepteerima.

Ikkagi tahaks näha seadust, mis keelab Eesti kodanikul roolimast võõrregistris olevat sõidukit Eesti territooriumil. Mõistuse hääl ütleb, et sellist seadust ei ole olemas, kuna sellise seaduse tekkimiseks puuduvad tingimused (loe: teised vajalikud seadused).
19.08.2003 at 20:42
Riho
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
PlyVal64:
Aga teh,passi kandmine ... mingu peesse. Või pangu põlema. Et liising- või ametiautoga TURIST saab mingi suvalise "eesti kitse" käest trahvi??? Mohahaa:lol
Blue, ära tee nii kurba nägu, vaid kohe tuleb "hammustada", nagu igasuguseid tolli- ja piirivalveametnike. Räigelt tõsise näoga Riigi Teatajas ilmunud dokumenti nõuda ja kui seda kohe ette näidata pole, lihtsalt pikalt saata. Miks ma Sul soovitasin korralik volikiri ,selgesõnalise volitusega sellel, teha? Sest igasugune registritunnistus ei ole omandisuhte määramiseks mingi alus. Seda on kas leping või volikiri. Riikliku registri pidaja(Eestis ARK) lihtsalt konstanteerib fakti.
Jõudu Eesti Politseile oma lootusetus lihtsameelsuses!

Volitusega soitsime Golfiga Eestis umbes aasta. Mitte keegi ei kobisenud. Ka politsei kinnipidamisel.
Ainuke ametnik, kes suu lahti tegi oli tollitädi, kui soovisime asja lopuks legaliseerida. Mis ei seganud edasi soitmist kuni auto varastamiseni.
19.08.2003 at 20:45
spark
 
Eestis registris olevad '94- Mustangid
vahepeal oli siin sihuke kisa-kära (võeti isegi seadus vastu ... vist)
eesti kodanik ei tohi eestis sõita autoga, mis on tema nimel mingis teise riigi registris.
ehk ma ei tohi osta lätis omale autot, seal seda oma nimele regada läti ARK-s ja siis sellega eestimaale sõitma tulla (mingi aja vist võis, et ära regada)

vist oli nii - parandage mind, kui eksin

____________________________
Seitsekümmend Viis
19.08.2003 at 20:51 Last edited 19.08.2003 at 20:54 by spark
nostang
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
BlueStang: Kohtumine politseinikega sai teoks - ühesõnaga võib välisnumbriga auto roolis olla vaid isik, kes on teh. passi kantud ja temagi max. 90 päeva järjest.
Seekord veel pääsesin, sest õnneks oli ARK ülevaatusakt tagaistmel kaasas ning mehed said aru, et regamisraskused põhjuseks...

tegelt peaks näiteks rendiautoga notariaalse volituse korral vabalt riigist-riiki sõita saama. Rendid Riiast auto ja sõidad Eestisse. Võib ka Leedu sõbra nimele auto osta ja ennast kasutajaks märkida. Mingi ajaline piirang muidugi on, peab täpsustama. laevapilet Soome ja tagasi ei maksa ka palju :)
19.08.2003 at 21:05
urmas
Eestis registris olevad '94- Mustangid
quote:
nostang: tegelt peaks näiteks rendiautoga notariaalse volituse korral vabalt riigist-riiki sõita saama. Rendid Riiast auto ja sõidad Eestisse.
Mind on huvitanud, kuidas saaks sada autot verovabalt Helsingissse möllida ja seal siis konkurentsivabalt taksot panna. Siiani pole välja mõelnud. Soome seadused on korrektsed ja auku pole. Eesti seadused on sellisest korrektsusest väga kaugel.
19.08.2003 at 21:19
nostang
Eestis registris olevad '94- Mustangid

Mind on huvitanud, kuidas saaks sada autot verovabalt Helsingissse möllida ja seal siis konkurentsivabalt taksot panna. Siiani pole välja mõelnud. Soome seadused on korrektsed ja auku pole. Eesti seadused on sellisest korrektsusest väga kaugel.


...........olen saatuse tahtel pidanud Andorrast taksoga Prantsusmaale sõitma - no problems, aga tegevusluba paikseks tööks kindlasti ei saa.
19.08.2003 at 21:29
tqhq.ee foorum : Autod : Eestis registris olevad '94- Mustangid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.