register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu spring cruise Vol2   1 2 3 4  
Poster Message
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
25-27 sobix, hind kah, yldiselt oleks väga käpp.
10.05.2001 at 12:12
udu
 
Tartu spring cruise Vol2
ähk saab ka tulla...
10.05.2001 at 12:49
Riho
Tartu spring cruise Vol2
Selline küsimus, et kas hetkel veel mitte made in USA omanik võiks Teie seltskonnaga ka ühineda?
10.05.2001 at 15:56
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Teeksin ettepaneku viia üritus 9-10 juunile.

Põhiline argument on, et 9 juuni peaks Raadi lennuväljal toimuma ajavõtuga kiirendusvõistlus 1/4 miili distantsil (kuigi avalikult seda infi veel välja pandud pole, seega 100% ei saa lubada) ja seetõttu nii mõnedki usakate omanikud on niikuinii Tartusse tulemas. Oleks hea need kaks üritust ühendada bensueelarve tasakaalus hoidmiseks ja ka Beach Party samaaegne toimumine ei sega, pigem vastupidi.

Majutusvariante on Lõunas ju rohkemgi kui juba mainitud talu, vestlesin täna ühe Tartust 30 km. Võru suunal asuva turismitalu omanikuga. Koht tundub hea olevat aga peremees saab alles homme lõunaks öelda kas see vaba on, kuna seal üks poolvedel booking momendil peal on. Seetõttu ma teid detailidega koormama ei hakka aga minu arvates see koht ürituseks sobiks.

Kellel on veel ettepanekuid ööbimiskoha suhtes andke teada.
10.05.2001 at 16:33
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
quote:
Riho wrote:
Selline küsimus, et kas hetkel veel mitte made in USA omanik võiks Teie seltskonnaga ka ühineda?


Oled teretulnud.
10.05.2001 at 16:34
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
Kui Raadil sel ajal tõesti midagi toimub, siis on see ju ideaalne.:)Asi ju sõna otseses mõttes suisa kodu ukse ees.
Mis Beach Partysse puutub, siis USA autode propageerimiseks ju suht hea variant - rahvast palju koos jne.:eek Ainuks häda selles, et ega siis Otepää ja Pühajärve kandis suurt organiseeritult liigelda vist saa. Teed rahvast ja autosid liialt täis. Eelmisel aastal pidin ise õhtu jooksul roolis olles oma 5 korda edasi-tagasi siiberdama ja lõpuks oli tõsiselt kopp ees, nii et istusin lihtsalt telgi juurde maha ja jõin end täis.&(
10.05.2001 at 16:46
Riho
Tartu spring cruise Vol2
Vägev. Poolkuulikindel tumesinine kotlett palun sisse lugeda.
10.05.2001 at 16:49
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Ma arvan ka, et ega sinna Otepääle ei ole mõtet oma närve rikkuma minna, pigem grill/saun/õlu/ujumine/rock.:)
10.05.2001 at 16:56
max
Tartu spring cruise Vol2
Damn.. :% Ma olen kindel Otepääle mineja, seal on ikka iga aasta nii kõva üritus toimunud (telgid, cool rahvas, chiks, õll, action etc., lava juurde pole ükski aasta jõudnud, mujal rohkem tegemist :evil), et seal olen ma kindlasti. Kui asi toimubki 9-10.06, siis võtan sõnad tagasi - mina out :(
10.05.2001 at 17:09
rustang
  
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
quote:
peep wrote:
Teeksin ettepaneku viia üritus 9-10 juunile.


Sobib, caunt mi in.
10.05.2001 at 17:24
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
Piitsule ei kavatse minna ja seega kôik nädalavahetused vabad :)
10.05.2001 at 17:46
Heiti
Tartu spring cruise Vol2
ega vist suurt selgus ei saanudki mis aeg kellele sobib.paneks ühe enam vähem sobiva päeva paika ja kes siis saab see tuleb ja kes ei saa see proovib ka tulla,mulle sobib pea aegu iga nädalavahetus.
peaks ikka asja ära tegema!!!
10.05.2001 at 23:32
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Kiirlugemise reultaadina ja arvestades veel mõningaid siin mittepostitanuid sain ca. 20 kindlat tulijat - ja päeva suhtes justkui kahtlust pole, vähemalt tundub nende kahe ürituse ühildamine suht. ratsionaalse mõttena.

Seega küsimus (vähemalt kaugemalt tulijate jaoks) on ööbimiskoht, kuna turismitaluga mis minul sihikul oli siiski midagi välja ei tule. Üldparameetrid on ka juskui teada - loodus&ujumiskoht&saun&norm juurdepääs (mittekruusatee).

Ehk siis need kes tulemas on pakuvad midagi välja.

[Edited by peep on 14.05.2001 at 16:01 GMT]
14.05.2001 at 10:31
mrtn
Tartu spring cruise Vol2
krt. praeguse seisuga võib juhtuda, et ma olen sel ajal kreekas :\
14.05.2001 at 17:13
LaSa
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
et siis jäi paika 9 - 10 juuni?
16.05.2001 at 10:38
Fog
 
Tartu spring cruise Vol2
Kas see Väike-Trommi on vaba(bookinguta) 9-10???
Kui on vaba, siis otsustatud, toimub siis ja seal.
16.05.2001 at 11:22
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Mul kahjuks on endal viimastel nädalatel väga kiire olnud, pole jõudnud koha otsimisega tegeleda.

Kuna momendi seisuga ei ole ka keegi teine nendest 20 tulijast siin foorumis teada andnud oma jõupingutustest majutuskoha leidmisel, siis ehk loeks ürituse ametlikult tühistatuks ?
22.05.2001 at 12:04
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
Olen pisut uurinud erinevate kohtade pakutavat. Põhiprobleem selles, et üldjuhul majutuskohti suht vähe. Sellise rahvahulga katuse alla paigutamisega enamus turismitalusid hakkama ei saa.
Põhimõtteliselt võiksin katsuda midagi ära orgunnida.
Et siis 9-10. juuni ja umbes 20 osalist?
22.05.2001 at 12:28
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Usun, et enamik on nõus ka aida/telgimajutusega.
22.05.2001 at 14:06
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
OK
Proovin miskit leida.
22.05.2001 at 14:11
Ago
 
Tartu spring cruise Vol2
Väike Trommi pakkumine on ka veel jõus. Kuigi kahjuks jah terve juuni praktiliselt reserveeritud ja spring cruiset juulis pidada on veits naljakas. :%
22.05.2001 at 14:51
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
quote:
ponch wrote:
Väike Trommi pakkumine on ka veel jõus. Kuigi kahjuks jah terve juuni praktiliselt reserveeritud ja spring cruiset juulis pidada on veits naljakas. :%

Aga selle variandi puhul oli ju igavene pirakas telkimisplats. Kõik nagunii katuse alla poleks mahtunud. Seega pole suurt vahet, kas voodid täis või mitte.
Peaasi, et sauna jms kasutada saaks.

Nõndaks!
Väikse-Trommiga räägitud. Telgivariandi puhul probleeme pole. Tubadest niipalju, et Beach`ilised 9-ndaks ühe kinni pannud. Kui keegi hirmsasti pehmet voodit tahab, saab ka vast hakkama.
Telgiplatsil lõkkekohad, kus ka süüa teha saab, põhimõtteliselt vist ka nende poolne toitlustus tuleks kõne alla. Autosid saab parkida sinnasamasse lähedale - pole hirmu, et keegi midagi küljest ära kruvib.
Saun olemas, saab ka kasutada.
Kel huvi ja jalg kannab võib ka matkata ja muud säherdust teha.
Niisiis, kui huvi on, siis pidin tagasi helistama ja täpselt teada andma, kuipalju meid on, mida täpselt tahame jne.

[Edited by eikeegi on 22.05.2001 at 12:20 GMT]

[Edited by eikeegi on 22.05.2001 at 12:22 GMT]
22.05.2001 at 15:03
Ragnar
Tartu spring cruise Vol2
võib-olla rahalist poolt veel täpsustada.., et mida mille eest täpsemalt saab?
22.05.2001 at 15:43
eikeegi
Tartu spring cruise Vol2
quote:
Raxman wrote:
võib-olla rahalist poolt veel täpsustada.., et mida mille eest täpsemalt saab?

Asja kodukas siin on
http://http://www.estpak.ee/~tonisson/trommi
Krt!
Hinnakiri täiesti olemas.


[Edited by eikeegi on 22.05.2001 at 12:54 GMT]

[Edited by eikeegi on 22.05.2001 at 12:54 GMT]
22.05.2001 at 15:53
peep
 
Moderator
Tartu spring cruise Vol2
Telkide puhul inimeste arv nii oluline pole, seega ütle ca. 15. Hommikusöögi võtaks ka kui võimalik - kas neile sobib, kui kohapeal ütleme palju inimesi hommikust sööb ? Kui ei siis teavitame neid paar päeva ette...

Lisaks tahaks saunas käia ja ega rohkem erisoove polegi.
22.05.2001 at 16:57
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu spring cruise Vol2   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.